Home / Zdraví / 11 důvodů, proč byste měli začít používat menstruační pohár

11 důvodů, proč byste měli začít používat menstruační pohár

Věděli jste, že jedna žena používá více než 10 000 podložky nebo tampony během svého života?

Wow, ani my nemáme!

Jste nemocní z tamponů a polštářků a vy byste rádi něco lepšího a levnějšího? Existuje alternativní řešení - menstruační kalich.

Nikdy neslyšela o menstruačních šálcích? Nebojte se! Pokračujte v čtení, abyste zjistili, co je a jak jej můžete použít.

Menstruační pohár je druh silikonového tamponu. Je zasunut do vagíny, aby sbíral menstruační krev. Všechny menstruační tekutiny se do něj shromažďují (jako rezervoár). Je flexibilní, bez latexu, hypoalergenní a zcela bezpečné. Pokud nemáte čas nebo nechcete přemýšlet o změně tamponu nebo podložky o několik hodin, menstruační pohár je dokonalým řešením pro vaše období!

1. Komfort

Víme, že "pohár" uvnitř vaší vagíny nezní velmi pohodlně, ale skutečně je. Jakmile ji vložíte, už to nebudete cítit (stejně jako tampony). Může se používat při sportu a plavání. S ním budete moci zažít svobodu a pohodlí.

Komfortní dívka

2. Méně zápachu

Byl jste někdy v rozpacích kvůli vašemu menstruačnímu zápachu? Někdy se postará o vaši hygienu nestačí. To je proto, že pomocí tamponů a tamponů je vaše menstruační tekutina vystavena vzduchu způsobujícímu menstruační pach.

Pohár udržuje interně všechny menstruační kapaliny a eliminuje zápach a vlhkost. Už žádné nepříjemné zápachy!

Méně-zápach-menstrual-vůně

1

3. Nevyvolává suchost

Na rozdíl od tamponů, menstruační pohár nezpůsobuje suchost nebo podráždění. Poháry jsou bezpečnější k použití. Díky tomu se můžete vyhnout alergiím a již zmíněným - otravné suchosti.

Sucho-země

4. Ekologické a opakovaně použitelné

Nejlepší věc na menstruačních šálcích je určitě opětovná použitelnost. Jsou nákladově efektivnější, protože mohou být použity až 5 let! Přemýšlejte o tom, kolik peněz můžete ušetřit!

Přemýšleli jste někdy, kde všichni ti, kteří používají podložky a tampony, skončí? Většina z nich skončí v moři nebo na skládce.

Naneštěstí nejsou snadno biologicky odbouratelné, takže tam mohou zůstat stovky let. Při použití menstruačního poháru pomáháte snižovat množství odpadu.

Představte si, kolik polštářků a tamponů je tam, pokud každá žena používá během svého života přibližně 10 000 polštářků / tamponů. Měli bychom se obávat?

Přátelský k přírodě

5. Snadno se čistí

Menstruační kalíšky jsou vyrobeny ze silikonu a silikon není materiál, který nese bakterie. Během cyklu stačí ji vyčistit v teplé vodě. Po dokončení období doporučujeme vařit po dobu 5-10 minut. Je to tak jednoduché!

Menstrual-Cups-and-Tampons

6. Mohou být použity při plavání

Stejně jako tampony, tento speciální šálek se může nosit během fyzických aktivit, jako je sport a plavání. Nakonec se můžete cítit pohodlně během vašeho období.

Dívka-plavání v bazénu

7. Větší kapacita

Většina šálků je k dispozici v různých velikostech. V závislosti na množství průtoku si můžete vybrat nejvhodnější velikost. Kapacita je nejdůležitějším faktorem při výběru správného menstruačního poháru. Když zvolíte správnou velikost, můžete jej nosit po dobu 12 hodin!

Rozdílné velikosti šálků

8. Ochrana 12 hodin

Ano, menstruační kalíšek lze nosit až 12 hodin! Mnoho žen má zaneprázdněný životní styl, takže nemají čas ani místo, kde mohou snadno odstranit své pad / tampon. Podložky a tampony je třeba několikrát denně měnit. Může to být tak nepříjemné!

Ochrana období

9. Nelze se cítit při nošení

Díky tomu zapomenete, že máte čas! Bohužel, nezastaví křeče v období, takže nemůžete úplně zapomenout, že máte svůj čas.

Šťastná žena

10. Lze nosit při orálním sexu

Mnoho žen je během jejich období horní. Bohužel, pro většinu z nich je sex během období velkým NE! Nemohou se uvolnit, protože se příliš obávají zápachu a krve. S menstruačním pohárem se můžete těšit z méně chaotického pohlavního styku. Zapomenete, že máte čas (i váš partner).

Pár v lásce

11. Ušetří vám peníze

Věděli jste, že průměrná žena tráví asi 200 dolarů ročně na polštářky a tampony na jedno použití? Menstruační pohár je jednorázová cena, která může trvat 5 let. V závislosti na značce se cena pohybuje od 18 do 60 dolarů. To znamená, že za vaše období utratíte jen asi 12 dolarů za rok. Zní to skvěle, správně?

Peníze

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =