Home / Vztahy / Získejte kreativu s vaším Hallowe’en Romance s těmito nápady na datum

Získejte kreativu s vaším Hallowe’en Romance s těmito nápady na datum

Halloween, tradičně dovolenou pro děti, která se těší, je také perfektní nedělní noc: propaguje zábavu a zábavy, můžete se stát bez stresu někým jiným a existuje mnoho neobvyklých věcí, které můžete dělat a sdílet s blízkým, nebude replikovat žádný jiný den roku.

Vytvořte pro Halloween něco speciálního pro vaše datum v letošním roce pomocí jednoho z těchto nápadů na datum a budeme budovat vzpomínky dohromady, aby vydrží celý život. Ujistěte se, že se se mnou na konci tohoto článku a sdílejte své obrázky!

Pár pumpkin picking

Getty Images / Glow Images

Nalepte si dýňovou náplast společně jako jeden nápad na datum, hledáte perfektní tykev k vyřezávání dohromady. Pak, když se vrátíte domů, buď se o to pokusíte, abyste zjistili, kdo vyřezal nejlepší dýně, nebo ji učinit tandemovou událostí. Ať tak či onak, uložte semena a opečení je, když jste hotovi, takže dva z vás mohou sledovat děsivý film dohromady zatímco houští na vaše nově uklidněné léčí.

 • Jak vybrat Halloween dýně
 • Halloween Jack-O-Lantern vzory
 • Děsivé dýňové šablony
02
z 07

Najděte kukuřičný bludiště

V závislosti na tom, kde žijete, může být, nebo nemusí být možnost mít kukuřičný blud. Je-li to však pravda, je to pravděpodobně jeden z nejromantičtějších záležitostí v tomto seznamu nápadů na Halloween. Nebojte se přinášet baterky, pokud je jejich tma - více důvodem, proč se dva z vás ztratíte dohromady! Jen se ujistěte, že přinášíte extra svetr pro vás oba, abyste se nedostali zima a stash nějaké horké čokolády v thermos ve vašem voze, když se chystáte do konce večera.

 • Mapa kukuřičného bludiště USA
 • Kukuřičné bludiště v Kanadě a Anglii
 • Historie kukuřičných bludišť a labyrinthů
03
z 07

Navštivte Haunted House

Kdo říkal, že strašidelné domy jsou jen pro děti? Mnoho měst nyní pošty nejpodstatnější strašidelné domy v papíru den nebo dva před Halloweenem, aby je lidé mohli kontrolovat. Plánujte, abyste narazili na jednoho (nebo dokonce na pár) a budete mít připravené výmluvy, abyste se po celou noc drželi.

 • Hledání Haunted House Atrakce v USA a Kanadě
 • Halloween události po celém USA
 • Nejobvyklejší místa na světě
04
z 07

Snuggle doma

Samozřejmě, že byste mohli zůstat doma a strávit večer, když dáváte bonbónům klepátkům při pohledu na děsivý film ... nebo tři. Mohli byste zkusit opravdu děsivý večer s Sawem (ve všech jeho inkarnacích), nebo ještě víc flirt a zábavný večer, který bude sledovat vyzkoušené a opravdové oblíbené Halloweenové pro děti všech věkových kategorií, jako jsou Bedknobs a Broomsticks, Casper nebo To je velká dýně, Charlie Brown.

 • Děti Halloween Movies
 • Dezert a film, Halloween styl
05
z 07

Zúčastněte se kostýmové party

Kostým strany jsou obvykle nepokoje, a přijít s párky-themed Halloween kostým je součástí zábavy. Ale proč nevytvořit twist a navštěvovat kostýmní party, samostatně, aniž by věděli, co je druhá oblečená? Pak bude celá noc strávit v očekávání, snaží se zjistit, zda je bezhlavý jezdec v rohu vaše datum - nebo možná jeho Kleopatra. Nezapomeňte si učinit čas, abyste si navzájem odhalili čas!

 • Halloween kostýmy pro jednotlivce
 • Páry Halloween kostýmy
06
z 07

Host Mystery Murder

Pozvěte skupinu vašich přátel na party záhadné vraždy na Halloweenu a ujistěte se, že všichni přicházejí ve vhodném kostýmu pro svou postavu. A nezapomeňte, že budete mít spoustu zábavných zážitků po ruce pro každého, kdo se bude těšit na slavnosti! Případně můžete zakoupit tajemství tajemství vraždy (Buy Direct) pro důvěrnější pohostinnost.

 • Hra Murder Mystery Mansion (Koupit přímo)
 • Lethal Luau Murder Mystery Game (Koupit přímo)
 • Jíst nápoj a být ženatý Murder Mystery Game (Koupit přímo)
07
z 07

Další skvělé nápady na datum halloweenu?

 Myslíš, že mi chybí něco důležitého? Chcete sdílet své vlastní zážitky, obrázky a oblíbené nápady na datum? Připojte se mnou na Twitter, Pinterest nebo Facebook - rád bych slyšel vše o tom.

1

About

Check Also

Jak se postavit toxickým lidem ve vašem životě

Zvyšování svých dětí jako jediného rodiče přichází s mnoha výzvami. Z toho, že děláte všechno …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 35 = 44