Home / Vztahy / Udělejte své manželství poslední tím, že snížíte své kurzy na rozvod

Udělejte své manželství poslední tím, že snížíte své kurzy na rozvod

Udělejte své manželství poslední tím, že snížíte své kurzy na rozvod

Nový výzkum ukazuje, že můžete snížit pravděpodobnost rozvedení.

Faktory, které snižují vaše rozdíly v rozvodu

Bronson a Merryman seznam faktory, které by mohly pomoci pár snížit jejich šance na rozvod:

 • Byla nejméně 25 let. Pokud se vezmete do věku do 25 let, můžete mít nedostatek životních zkušeností a komunikačních dovedností, nízké příjmy a sňatek ze špatných důvodů. Čekat, až budete nejméně 25 let, dává mozek šanci dosáhnout bodu intelektuální zralosti, známého také jako "věk rozumu".
  Dozvědět se více o věku příčiny.
 • Pokud spolu žijete, uděláte to se záměrem oženit se. Pokud žijete společně, protože to je výhodné a ekonomická výhoda, přechod na manželství nemusí být dobrý nápad.
  Výhody a nevýhody společného bydlení.
 • Nevěsta má s otcem dobré vztahy. Mít dobrý vztah s tátou, jak jste vyrůstal, vám poskytuje dobré komunikační schopnosti a vědomí, že jste milovaní. Ženy, které mají problémy se svými otci, mohou při výběru manželského partnera nevhodně zvolit.
 • Ženich ukazuje ochotu sdílet práci. Pokud se oba domníváte, že domácí práce jsou vzájemnou odpovědností, vylučujete hlavní potenciální zdroj konfliktu ve vašem manželství.
  Důležitost sdílení domácích prací.
 • Vy jste z velké rodiny. Studie z Ohio State University ukázala, že sociální dovednosti, které se naučily při jednání se svými bratry a sestrami, vám mohou pomoci mít stabilní manželství.
 • Příjmy páru společně činí nejméně 50 000 dolarů ročně. Finanční problémy jsou nejčastějším důvodem, proč manželé rozvedli. Když se oba stanete zdůrazněni, že jste se vypořádali se splatnými bankovkami, zlomenými sny, různými výdaji a úspornými očekáváními, sběrateli účtů a obáváte se, že byste mohli ztratit všechno, argumenty a nedorozumění se zvýší a vaše manželství skončí velmi nízko na seznamu vašich priorit.
  Finanční otázky pro vás dvěma, o kterých mluvíte.
 • Kupujete dům, zvažujete koupi domu nebo ušetříte na nákup domů společně. Přestože vlastnictví domova může omezit volný čas, který má pár a může vyvolat další finanční stres pro pár, nákup domu je znamením závazku zůstat společně a budovat vaši budoucnost společně.
  Jen přemýšlejte o přemodelování domu.
 • Absolvovali jste nebo plánujete navštěvovat předmanželskou třídu. Vzhledem k tomu, že více církví a společenství vyžadují, aby manželé měli předmanželské vzdělání, nový výzkum ukazuje, že tyto páry mají méně škodlivé konflikty a vyšší smysl manželské satyifakce.
  Další informace o předmanželském vzdělávání.

Bude toto manželství poslední?

"V době manželské svatby jsou přítomné faktory, které mohou zvýšit pravděpodobnost rozvodu na 70%, nebo ji snížit na téměř 20%."

"První věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že rozvodová sazba se stabilizovala. Průměrný pár nyní má 57% pravděpodobnosti, že bude mít patnáctý výročí svatby."

"... Páry, které se zúčastnily předmanželských tříd nebo poradenství, snížily pravděpodobnost rozvodu téměř o třetinu. Nevíme, zda se kurzy skutečně změní na páry, nebo zda jsou tyto páry realistické a důvtipné vůči nebezpečím (což je proč byli dost chytří, aby se dostali do třídy.) Ale předmanželské poradenství by mohlo být nejlepším svatebním darem, který mohou novomanželé obdržet. "
Zdroj: Bude toto manželství poslední?, Time.com, 30. června 2006

Proč páry rozvod

Po Bronson a Ashley Merryman říkají, že ačkoli je nevěra "častým obchodníkem, bohatým či chudým", důvody, proč manželé rozvedou, často odrážejí svou finanční situaci.

 • Vynikající páry: Rozvod o osobnostní konflikty.
 • Chudší páry: Rozvod nad alkoholismem, fyzickým zneužíváním a problémy s penězi.

Z příspěvků na našich fórech manželství se spousta párů, bez ohledu na jejich finanční situaci, rozvede kvůli špatně shodným sexuálním libidostem.

Pokud zvažujete svatbu nebo znáte pár s manželskými myšlenkami, ujistěte se, že jste si přečetli tento skvělý článek od Po Bronsona a Ashley Merrymanové na Time.com.

Více faktorů určujících kurzy rozvodu

Další tři hlavní faktory vám pomohou určit, zda vaše šance na rozvod zahrnují, zda se vaši rodiče rozvedli, vaše náboženské vyznání a zda jste byli dříve ženatí.

 • Rozvedení rodiče. To může zvýšit pravděpodobnost rozvodu o 14%, ale typ konfliktu a rozvodu v rodině je důležitým faktorem při určování procentního čísla. Jak vaše rodiče zvládli své rozvodové a rodičovské povinnosti měly velký vliv na vaše vlastní emocionální zdraví. Děti mohou vycházet z "dobrého rozvodu" jako emocionálně zdravé dospělé. Přečtěte si více o dopadu rozvodu na děti.
 • Náboženské rozdíly. Podle Bronsona a Merrymana je důležité, co je v manželství důležité, "jak jsou oddaní praktikovat svou víru." Pokud jste v mezilidském manželství, ujistěte se, že před svatbou se mluví a řešíte náboženské otázky a očekávání. Během vašeho sňatku budou muset vaše mezilidské otázky znovu přezkoumat, jak se změní váš život, a zejména když máte děti. Přečtěte si o konfliktech mezi ženami v manželství
 • Druhé manželství. Přestože pár ve druhém manželství má problémy s bývalými manželkami a nevlastními nezletilými, Bronson a Merryman píšou, že "druhé manželství střední třídy má jen o 3% vyšší riziko než první manželství." Pokud se blížíte k manželství podruhé, společně s mluvit o vašich očekáváních, oba z vás musí důkladně projednat tři velké otázky: bývalé manželky, děti a peníze. Tipy na sňatek
  1

  About

  Check Also

  Proč můj partner nevěnuje pozornost mně?

  Když máte pocit, že váš partner nedává pozornost, kterou si zasloužíte, může to být neuvěřitelně …

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  25 − 16 =