Home / Vztahy / Pět fází soudnictví a datování

Pět fází soudnictví a datování

Existuje pět odlišných fází, které se vyskytují jako nonverbální komunikace, že všichni lidé, bez ohledu na to, kde žijí nebo jakou kulturu patří, dodržují a usilují o vytvoření dvojice vazeb. Následuje následující krátké vysvětlení každé z pěti fází nácviku s odkazem na podrobnější informace.

Mladý couple sitting on bench outdoor.

Guido Mieth / Moment / Getty Images

První fáze pomíjivosti umožňuje ostatním vědět, že jste přítomni a máte k dispozici různé prostředky, jako jsou držení těla, oblečení, výrazy obličeje, pohyb a další související neverbální komunikace. Podobně jako páv s peřím, je tato první fáze procesu tance velmi komplexní taneční tanec, který kombinuje pozornost a chování se stále ještě to, co Charles Darwin nazývá "poslušné zobrazení" - ale většina z nás to říká flirtovat

02
z 05

Druhá fáze kurzu: Čtení jazyka těla

Jakmile je první fáze procesu dvoření dokončena, další etapa je sledovat pozitivní řeč těla od ostatních v těsné blízkosti. V nejjednodušších termínech je druhá fáze dvoření jako křik: "Pomozte! v přeplněném pokoji a všimnete si, kdo reaguje na váš výkřik. Tato fáze kurzu je také zaměřena výhradně na neverbální komunikaci.

03
z 05

Třetí fáze soudnictví: slovní komunikace

Jakmile je ve druhém fázi dvojího poučení uděleno rozhodnutí, může dojít ke slovní komunikaci. Tato fáze se stále intenzivně zaměřuje na neverbální komunikaci jako na jednoduchý "Dobrý den!" může znamenat širokou škálu věcí v závislosti na pohybu těla mluvčího a tónu hlasu. Bohužel, kvůli naprostému teroru, který mnozí lidé cítí při kontaktu s někým, koho jsou přitahováni, velká většina mužů a žen, které jsou navzájem taženy z důvodů, které nemohou popsat, nikdy nedokáží překonat tuto fázi. Pochopením pozitivních podnětů, které jsou dány a přijaty, však může někdo s jistotou učinit první kontakt s jiným, který vědí, zda je jejich interakce vítána

04
z 05

Čtvrtá fáze Courtyard: Physical Touch

Čtvrtá fáze porodu může začít nevinně s "náhodným" nárazem nohou, zatímco sedí v těsné blízkosti. V závislosti na tom, jak reaguje druhá osoba, ovšem určuje, zda se pár může nebo nemůže pohybovat pevně uvnitř této fáze a během této fáze. Například, pokud se pokusíte odstranit nějaký prach od někoho, na kterého jste přitahováni, pohybují se zpět a odstraňují sami sebe, nebo vám to umožní odstranit a zahájit fyzický kontakt?

1

About

Check Also

Jak napsat profil datování, který bude zaznamenán

01 z 05 Contents1 Seznam nejlepších vlastností2 Zobrazení těchto vlastností ve vašem profilu3 Vytvoření přitažlivé …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 32