Home / Vztahy / Proč byste opravdu neměli ležet na svém profilu narození

Proč byste opravdu neměli ležet na svém profilu narození

Proč byste opravdu neměli ležet na svém profilu narození

Není překvapující nebo neobvyklé být v pokušení ležet na vašem online profilu datování. Koneckonců, můžete být nuceni k vaší věkové struktuře, ozdobit své profesionální úspěchy a / nebo použít fotografie, které nejsou zcela reprezentativní pro to, co vypadáte, abyste získali více potenciálních lásky. A přestože si myslíte, že v souvislosti s on-line seznamováním není skutečné poškození, je důležité pochopit, proč se zkreslujete sami sebe, je to vlastně velká chyba.

Proč byste neměli ležet v online profilu narození

Zde jsou některé z největších důvodů, proč byste měli být na vzestupu a na vašem datování profilu.

Ty si maluješ jako lháře

Zatímco si možná myslíte, že není na škodu, že byste byli ve svém profilu nečestní, ve skutečnosti se jen zobrazujete jako podvodná osoba. A ať už vaše datum může říci přímo z netopýra, že váš profil byl nepřesný, nebo pokud máte v plánu sdělit mu pravdu později, tato osoba bude automaticky odložena a vypnuta tím, že nebudete mít poctivost a bezúhonnost.

Kromě toho, kdyby bylo to tak snadné, abyste lhal někoho, o který jste romanticky zajímá, tato osoba si bude myslet, že nečestnost je prostě součástí vaší osobnosti - což není zdaleka přitažlivé.

Vystupujete jako nestabilní

Může se zdát, že když ležíte na datovém profilu, může vám být líp a přitažlivější pro ostatní, ale ve skutečnosti to dělá právě naopak.

Ve skutečnosti, lhaní o sobě může způsobit, že se zjevíte nejistě a zoufale. Místo toho, abyste se spoléhali na lži, měli byste být hrdí na to, jakou jste, jak vypadáte, odkud pocházíte, vaše skutečné zájmy a vše ostatní, které vás činí jedinečným a jedinečným.

Důvěra je sexy. Spíše než skrývat se za lži, měli byste být nadšeni tím, co máte nabídnout a být vaším pravým já.

1

 

Ty podkopáváš každou příležitost budoucího vztahu

Když začnete vztah založený na lži, skutečně podkopáváte svou schopnost rozvíjet dlouhotrvající, hluboké a smysluplné spojení. Koneckonců, otevřenost, čestnost a důvěra jsou právě základem úspěšného vztahu. A když si myslíte, že když se tato osoba dozví, že je lepší, že se nebude starat tolik o vaše počáteční lži a / nebo o to, o čem jste lhali, vlastně jste jen lhát pro sebe.

Nejlepším předpovědím budoucího chování je minulé chování a když se vaše datum dozví, že jste ho podvedl, jak může vědět, že všechno, co z tohoto okamžiku vychází z vašich úst, je skutečné?

Někdo trpí 

Když máte tendenci ukládat falešné a falešné skutečnosti o sobě na svém datovém profilu, je důležité, abyste si udělali minutu, než přemýšlet o osobě, se kterou se setkáváte. Tato osoba jde do data pod falešnou záminkou a kromě toho, že ji podvádí a / nebo ztrácí svůj čas, jste také zcela hrubý a krutý vědomým klamání této osoby. Přemýšlejte o tom, jak byste se cítili, kdybyste poznali někoho, kdo úmyslně lhal a zkreslil sebe?

Jste urazil inteligenci vašeho dne

Navíc, v závislosti na obsahu a velikosti vašeho zdobeného datového profilu, také naznačujete, že vaše datum není příliš jasné. Například pokud píšete, že jste 5'10 ", když jste skutečně 5'6", myslíte si, že tato osoba si nevšimne výškový rozdíl nebo si pamatuje, jak jste se na profilu prezentovali?

Lezení na profilu zpravodajství je chaotický způsob, jak se pokusit někoho manipulovat, zatímco současně naznačuje, že on nebo ona není ani dost chytrý, aby si to všiml. Takže pokud nechcete úmyslně urazit vaše datum, nechte lži z vašeho profilu.

Nejste Set Up Yourself Pp setkat se se správnou osobou

Když přijde na svůj datovací profil, prezentovat se sami přesně je vlastně tajemstvím za přitahování správné osoby.

Koneckonců, nechcete se setkat s někým, kdo je zajímá a zajímá vás skutečný místo namísto falešné verze, kterou vytváříte?

Takže pokud opravdu hledáte správnou osobu, autentizace ve vašem profilu vám může pomoci spojit se s ostatními, kteří hledají někoho, jako jste vy.

1

About

Check Also

Potíže s potížemi potratu v manželství

Potraty mohou mít hluboký vliv na vaše manželství, a to i na ty, které se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =