Home / Vztahy / Péče o ne-nemocného manžela? Zde je co dělat

Péče o ne-nemocného manžela? Zde je co dělat

Péče o ne-nemocného manžela? Zde je co dělat

Když katastrofická nemoc nebo nehoda zasáhne nemocného manžela či rodinu, je opravdu potešující vidět, jak se páry vzájemně podporují s trpělivostí, láskou, oddaností a oddaností. Jsou zářivými příklady toho, že žijí v našem slibu o "nemoci a zdraví".

A přesto nechte chřipkovou chybu zaklepat na smyčku nebo špatné nachlazení ho přivést na kolena a vše, co láska a trpělivost pro nemocného manžela vypadá, že letí z okna!

Proč?

Mluvili jsme s dalšími páry zabývajícími se menším onemocněním manžela a rozhodli jsme se, že málo z nás je dostatečně připraveno na to, aby se vypořádala s nemocným, ale ne tak nemocným manželem.

Návrhy a rady pro jednání se svým nevlastním manželkou

  • Vytvořte "kit pro přežití" se spoustou svých oblíbených filmů, časopisů a e-reader nebo pár knih. Zahrňte dálkové ovládání televizoru / DVR, napájení vody a džusu v blízkosti a poznámku "cítit se lépe".
  • Pokud ho musíte "opustit", ujistěte se, že je v kuchyni spousta šťávy, kterou můžete snadno nalézt v kuchyni, položte nějakou polévku (plechovku nebo obal) s mísou, miskou a lžící. Nemocní manželé nikdy nenajdou nic, i když tam, kde je vždycky. Ujistěte se, že pevný nebo mobilní telefon je na dosah.
  • Když jste doma a jsou k dispozici, vzdorujte pokušení dát svému nemocnému manžela zvonek. Zvuk jejich hlasu, který křičí pro vás, je mnohem příjemnější v dlouhodobém horizontu, než je nepřetržitý zvlhčující zvon. Kromě toho, pokud mají bolest v krku, nebudou vás volat tolik.
  • Rozmazlovat ho s jídlem v posteli? Prezentujte ji na podnos s rohožkem a květinou. Dokonce i falešná květina udělá.
  • Nezapomínejte si tu a tam naplnit polštář.
  • Chladný žínka položená přes čelo může způsobit, že se zdáte jako strážný anděl. Nebo zakoupit polštář Chillow. Milujeme naše Chillow!
  • Trochu ukážete tím, že na tašce na potraviny vytáhnete otevřené monster ... vyříznout díru v ústech a požádat, aby byly špinavé tkáně v ústech tašky.
  • Pokud říká "nechte mě sama" - pak to udělejte - ale tajně zkontrolujte svého manžela.

Více tipů

Klíčem k jednání s nemocným manželem je tolerance. Nechceme, abychom byli ignorováni, ani nechceme být potlačováni mateřskou péčí. Naučili jsme se pokusem a omylem, že je důležité poskytnout prostor vašemu partnerovi a nepřehánět rozmazlování, ale projevit opravdový zájem.

Jeden způsob, jak ukázat, že je třeba zachovat komunikační linky otevřené. Tam je tendence nechat, že snímka během nemoci, ale to je jeden z těch časů, kdy komunikace s sebou je super důležitá.

Přestože nikdo z nás nemá rád přemýšlet o tom, že se musí potýkat s vážnou nemocí, věříme, že malé nachlazení a chřipkové chyby nám pomáhají naučit se lépe řešit vážnější nemoci, která mohou přijít na naši cestu. Takže si představte další kolo chřipky jako vzdělávací zkušenost.

1

About

Check Also

Proč byste opravdu neměli ležet na svém profilu narození

Není překvapující nebo neobvyklé být v pokušení ležet na vašem online profilu datování. Koneckonců, můžete …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 76 =