Home / Vztahy / Nové seznamovací aplikace a weby? Následujte tyto 5 klíčových kroků

Nové seznamovací aplikace a weby? Následujte tyto 5 klíčových kroků

Aplikace a online seznamovací svět se může zdát trochu ohromující zpočátku, zvláště pokud jste na scéně nová. Existuje však pět jasných kroků, které můžete provést právě teď, abyste tuto cestu setkali s lidmi do skutečného úspěchu, který vám umožní najít pravdivý zápas v každém smyslu.  

Žena looking at phone

Tim Robberts / Taxi / Getty Images

Tam jsou četné datování aplikací a míst, a to může být náročné zjistit, který z nich (nebo ty) byste se měli připojit. Chcete-li však vybrat nejvhodnější datovou aplikaci a místo pro vás, je důležité přemýšlet o prioritách datování a neobchodovatelných službách, abyste si mohli vybrat službu, která je přímo v souladu s vašimi potřebami a přáními.

Například hledáte setkání s někým s určitým náboženským zázemím? Pokud ano, existují datování aplikací a stránek speciálně navržených pro tento účel. Pokud máte zájem o setkání s někým, kdo je vegetarián, vegan, má přítele ve službě Facebook (nebo několik přátel z Facebooku) společné s vámi a / nebo je to smutný hráč, existuje pro vás i aplikace nebo stránka.

Kromě toho je na vás, abyste se rozhodli, zda se chcete připojit k aplikacím nebo webům s placenými daty, nebo chcete místo toho používat bezplatnou službu.

02
z 05

Vytvořte svůj profil pop

Jakmile vyberete seznamovací aplikace a weby, které odpovídají vašim potřebám, prioritám a zájmům, dalším krokem je soustředění se na váš profil sám. 

Za prvé, je důležité vybrat své oblíbené fotografie sami, abyste mohli předvést své nejlepší sebe potenciální zápasy. A i když můžete milovat skupinové záběry s celým týmem, je to klíč pro výběr sólových obrázků sami, takže někdo, kdo si prohlíží váš profil, může okamžitě vědět, který z vás je. Kromě toho, pokud jde o psaní datování profilu a rozhodování o tom, co byste měli zahrnout do své bio, měli byste se zaměřit na to, co vás činí zvláštní a unikátní. Například jste na koni? Baví vás koncert? Máte rádi cestování? Jste pes nebo kočka? 

Nezapomeňte, že pokud chcete vytvořit svůj první dojem s profilem a zachytit potenciální zápasy, měli byste se soustředit na to, co vás činí ... dobře ... vy!

03
z 05

Zápas, zpráva a pak se setkat

muž and woman on first date at restaurant

Westend61 / Getty Images

Když začnete sháňat s ostatními na těchto datacích aplikacích a webech, oslovte lidi, kteří vás zaujmou.

Spíše než jen psát, "Hej", nebo "Ahoj tam", skvělý ledovec je přímo odkazovat na něco v jeho profilu, který upoutal vaši pozornost. Navíc, jakmile začnete odesílat a přijímat zprávy s jinými lidmi, dalším klíčovým tipem je pokusit se se setkat osobně, jakmile si mezi sebou založíte vzájemný vztah.

Ve skutečnosti, spíše než zasílání zpráv tam a zpět po celé dny (nebo dokonce týdny) a vyčerpání věcí zbytečně, setkání osobně vám může okamžitě sdělit, pokud jste přitahováni a / nebo se o tuto osobu zajímáte. Pokud však neustále posíláte zprávy a oddáváte schůzku, je možné, že chemie, která je přítomná v datové aplikaci nebo na webu, není tam IRL - a je lepší se dozvědět spíše dříve než později.

04
z 05

Udržujte otevřenou mysl

Dalším klíčovým krokem v on-line procesu datování je být otevřenější. Ve skutečnosti, pokud vidíte profil někoho a můžete jít oběma směry (nebo prstem), je ve vašem nejlepším zájmu poskytnout této osobě výhodu pochybností.

Spíše než předjímat někoho a okamžitě jej vypíšete, není absolutně žádná škoda, když se s více lidmi vyrovnáte, protože prostě nikdy nevíte a nemáte co ztratit. Koneckonců, informace poskytované ostatními o těchto datování aplikací a webových stránek mohou být někdy neúplné, stručné a / nebo nejasné a je důležité mít na paměti, že předtím, než zcela odhodíte někoho stranou hned.

05
z 05

Bavte se

žena smiling while using laptop

Yukmin / Getty Images

Zatímco datování se může zdát trochu skličující, zneklidňující a lehce stresující, zvláště ve světle tohoto nového způsobu setkávání potenciálních zápasů, je důležité, abyste si pamatovali, že máte dobrý čas a užijte si sebe. Koneckonců, pokud si prohlížíte datování jako fuška, potřebné zlo a / nebo ztrátu času, není pravděpodobné, že byste našli pozitivní výsledky, které hledáte kvůli vašemu negativnímu postoji.

Na druhé straně, pokud máte optimistický způsob myšlení a zobrazení dat jako příjemnější než ponižující, jste o krok blíž k nalezení toho dokonalého člověka, který skutečně bude důvodem, proč jste nakonec opustili tyto datací aplikace a stránky pro dobro v každém případě.

1

About

Check Also

Jak hrát těžko získat

Myslíš si, že hraješ těžko, nefunguje? Přemýšlejte znovu! Pokud je to provedeno správným způsobem a …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 71