Home / Vztahy / Může příležitostný sex být vážným vztahem?

Může příležitostný sex být vážným vztahem?

Může příležitostný sex být vážným vztahem?

Mnoho lidí dnes je zapojeno do čistě sexuálních vztahů s ostatními. A máte-li kamarády s výhodou typ spojení, je někdo, kdo se účastní ve stáncích s jednou noční dobou nebo si jednoduše užijete bez jakéhokoli druhu závazku, existuje mnoho různých způsobů, jak se zapojit do přísného fyzického spojení s jinou osobou. Může se však stát, že byste se divili, jestli je dokonce možné změnit váš příležitostný sexuální vztah na něco vážnějšího.

Neformální sex se může stát vážným vztahem? Možná vás překvapí, když zjistíte, že je určitě možné převést čistě sexuální vztah do vážného, ​​dlouhodobého závazku. Ve skutečnosti se mnozí lidé rozhodli být sexuálně aktivní s ostatními, než je poznají na emocionální úrovni, aby zjistili, zda mezi nimi je i sexuální chemie. Jinými slovy, mnozí lidé chtějí vědět, že je přítomno splněné sexuální spojení, než se rozhodne věnovat něčemu vážnějšímu a dlouhodobějšímu.

Je také zajímavé poznamenat, že ti, kteří se zapojují do příležitostného sexuálního vztahu s jinou osobou, mohou nakonec chtít vážnější závazek, protože spolu tráví před a / nebo po důvěrném jednání. Můžete například zjistit, že po sexuální intimitě s někým, můžete skončit mluvit po celé hodiny a skutečně poznat tuto osobu v novém způsobu.

A jakmile vytvoříte tento typ emocionálního pouta vedle svého fyzického, může být dalším krokem často odhodlaný vztah.

Navíc je tu velmi silná možnost, že s těmito typy sexuálních činů s někým můžeš dělat touhu po vážnějším vztahu s ním.

Například, když máte tento typ důvěrného fyzického spojení, není neobvyklé, že najdete náhle, že chcete mít také emocionální spojení. Koneckonců, jste zjevně přitahováni touto osobou a plně si užívat intimního času, který strávíte společně.

Jak mohu obrátit svůj příležitostný sexuální vztah na něco vážného? Pokud máte zájem o změnu vašeho příležitostného fyzického spojení do něčeho jiného, ​​existují různé kroky, které můžete provést právě teď, abyste zjistili, zda je v budoucnosti vážný vztah s touto osobou.

1. Zkuste zjistit, zda má váš partner také zájem. Jedním z nejlepších způsobů, jak vzít svůj příležitostný sexuální vztah na další úroveň, je věnovat velkou pozornost slovům vašeho partnera i jeho činnostem. Například, zdá se, že se vám jen zdálo, že jste pozdě v noci poslali zprávu o rozmaru? Nebo on nebo ona vás text pro čistý účel opravdu interakce s vámi, bez jakýchkoli základních sexuálních motivů? Tím, že ladíte své chování a tendence svého partnera, můžete lépe posoudit, zda je vážný vztah něco, ve kterém by měl dokonce zájem o pronásledování.

2. Vezměte iniciativu, abyste spolu strávili více času. Pokud byste chtěli svůj příležitostný vztah změnit na závazné a dlouhodobé připojení, je důležité, abyste se stali aktivními, pokud jde o to, jak společně strávíte čas.

1

Například můžete požádat tuto osobu, aby vás doprovázel na konvenční denní aktivity, jako například společné večírky, bowling nebo jídlo v restauraci. Nejen, že jeho odpověď na vaše pozvání vám pomůže zjistit, zda se tato osoba může potenciálně zajímat o něco víc, ale tráví čas s ním v ložnici, což vám umožní navzájem se vidět v novém světle v každém respekt.

3. Řekněte mu, jak se cítíte. Pokud máte opravdu zájem o seriózní a oddaný vztah s vaším neformálním sexuálním partnerem, dalším krokem je říct mu, jak přesně máte pocit. Koneckonců, je velmi možné, že on nebo ona vlastně sdílí vaše touhy a chce, aby vaše vztah k další úrovni stejně. Pokud však váš partner nereaguje na vaše názory, dobrou zprávou je, že konečně budete mít odpověď a můžete se rozhodnout sami, jestli chcete pokračovat ve vašem současném uspořádání nebo se přesunout na něco a někdo jiný.

1

About

Check Also

Jak napsat profil datování, který bude zaznamenán

01 z 05 Contents1 Seznam nejlepších vlastností2 Zobrazení těchto vlastností ve vašem profilu3 Vytvoření přitažlivé …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 41