Home / Vztahy / Levné termíny, které vás dostanou ven z domu

Levné termíny, které vás dostanou ven z domu

Levné termíny, které vás dostanou ven z domu

Jakmile jste rodič, levné datum již není špatná věc. Koneckonců, jsou to rodinné peníze, které vyděláváte, když vyrazíte na hlídání, pití, večeři a film. Někdy jsou náklady na péči o dítě polovinou výdajů na krásnou noc s manželkou.

Takže pro všechny matky a táty počítá vaše penny, je tu šest levné datum představy, které vás oba z domu. Peníze, které ušetříte na vašem levném termínu, mohou jít rovnou do vysokoškolského fondu.

Koneckonců, může být potenciální noc Uložit ty peníze - přemýšlejte o terapii všech párů a rozvodových poplatcích, které se vyhneme, pokud budete mít své manželství silné.

Vydejte se na oběd místo večeře

Všichni přemýšlí o večeři a tanci jako o ideálním romantickém termínu. Ale mnoho pracujících maminky a tatínků je vyčerpáno o 9:00. v sobotu večer.

Místo toho jděte na oběd s partnerem nebo manželem. Obědové menu jsou vždy levnější než večeře a máte menší pravděpodobnost, že hodně pijete. (To šetří hotovost.)

Budete více vzhůru a budete moci užívat živý rozhovor při obědě ve srovnání s pozdní večeří. Kromě toho, pokud plánujete oběd jako pár během pracovního dne nebo víkend, když děti jsou ve fotbalu nebo baletní praxi, nemusíte ani platit babysitter.

Vyjděte na snídani místo oběda

Zkuste to na velikosti: míchaná vejce a držte za ruce Dennyho stůl. Nebo se dokonce setkáte s šálkem kávy může způsobit jisker mezi vámi dvěma.

Dobře, tak možná Denny není přesně vykouzlí nějakou romantiku. Existuje však spousta snídaní kaváren s kouzlem - a snídaně je ještě levnější než oběd. Pokud můžete změnit pracovní dobu, abyste přišli pozdě v pracovní dny, ušetříte tím, že se vyhnete hlídání dětí.

Nebo v sobotu ráno, kdy jsou děti na spánku, můžete přinést papír a předstírat, že jste znovu bezdětný pár, celý víkend, který se táhne před vámi nekonečně.

1

Alespoň do doby, než je vyzvedneš.

Vyjděte po jídle s rodinou

Nejsi přesvědčená. Milujete v noci, když hrají ostatní dospělí. To je v pořádku, můžete také ušetřit peníze.

Zkuste večeři doma se svými dětmi předtím, než přijde opatrovatelka. Bude to zlomek nákladů na večeři v restauraci a dá vám rodinný čas.

Vaše pečovatelka bude rád, kdyby nemusela děti dělat na večeři. A s hotovostmi, které ušetříte, si můžete v klubu dovolit dvě margarity, když budete tancovat. (Stačí se předem rozhodnout, kdo je určeným řidičem.)

Procházet knihkupectví

V těch pozdních nočních hodinách nemusíte pít a tančit. Zkuste se procházet po regálech knihkupectví a pak se posadit vedle vašeho manžela a číst v přiložené kavárně.

Získáte náhled nových verzí bez nákupu knih. Kavárna je obvykle dost rušná, že vy a váš manžel si můžete vzájemně sdělit, co čtete, aniž byste někdo obtěžoval.

Pokud se předem dohodnete, že nebudete kupovat žádné knihy, jedinou cenou je pohár Joe. (S trochou malého kusu librové dorty.) A co rodiče může odmítat kávu, bez ohledu na denní dobu?

Najděte zdarma zábavu ve vaší komunitě

Nemusíte platit poplatek za krytí ve fantazii, který slyší živou hudbu. Prozkoumejte své místní hudební školy a univerzity zdarma nebo levně koncerty, které jsou otevřené veřejnosti. Tam jsou některé dobré střední školy vaše oblíbené muzikály venku! Ti děti dávají vše, co se na této scéně dostali. Jděte si na svou tvrdou práci!

Mohli byste také navštívit školní sportovní událost, jako je fotbal, hokej nebo baseball, a rozveselte svůj domácí tým! Ty děti pracují tvrdě celý týden pro každou hru. Navíc můžete vidět další rodiče a dostat kopeček na to, co se děje v komunitě.

Podívejte se na muzea a místní umělecké galerie za vizuálně podnětné datum. Můžete se seznámit s historií vašeho regionu nebo prozkoumat nové umění v době, kdy jste s manželem spojili.

Vypadněte venku

Pošlete své děti do sousedního domu a vydejte se na vlastní dvorek. To neznamená zahájení zahradnictví, pokud to není vaše věc. Zkuste si lehnout v houpací síti, jděte na procházku nebo běžte společně nebo jen položte na deku a zíráte na mraky.

Pokud se chcete dostat z domu směrem k místnímu parku a lidé sledují. Nebo přejděte na místní cyklotrasy na kole, na kole nebo na procházku. Existuje mnoho státních parků, ve kterých byste mohli vyjíždět a mimo sezónu, nemusí být žádný poplatek!

Pokud žijete v chladném klimatu a na zemi je sníh, je zde více venkovního potenciálu! Chyťte si dětské sáňky a najděte kopce. Proč dětem dělají všechny zábavy! Nebo najděte zamrzlé rybník a brusle (myslíte si, že si vzpomenete, jak?). Pokud vyrazíte na dovolenou, vezměte v sousedních vánočních světlíkách! Pracují i ​​tvrdě na vytváření krásných displejů. Chyť šálek horké kávy nebo kakaa a trochu čerstvého vzduchu.

1

About

Check Also

9 kroků k vyjednávání o kompromisu

Dosažení skutečného kompromisu není nikdy snadné. Vyžaduje, abychom mysleli nad rámec vlastních zájmů a zvažovali …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =