Home / Vztahy / Jak navštívit Disneyho jako jediného rodiče

Jak navštívit Disneyho jako jediného rodiče

Popelka's Castle

Google obrázky

Jedním z nejdůležitějších způsobů, jak se připravit na výlet do Disney - nebo do nějakého zábavního parku - je přezkoumat některé základní základní pravidla se svými dětmi:

 1. Zůstaňte spolu.
 2. Postupujte podle pokynů na každé jízdě.
 3. Pokud se oddělíme, přejděte na pomoc zaměstnance parku.

Mluvte o očekáváních, jako jsou předvídání dlouhých linek, plátky svačinu a jídlo a střídání výběru toho, co bude pokračovat.

Pokud máte starší děti, budete také chtít zřídit místo konání (například zámek v Magic Kingdom), synchronizovat své hodinky a potvrdit, že máte uložené čísla mobilních telefonů předtím, než odjedete do samostatných směrů.

02
z 10

Doporučené služby Disney

Pronájem Lockers

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Plánujte, abyste využili tyto služby Disney, jejichž cílem je příjemnější návštěva parku:

Skříňky:
Přemýšlejte o všech věcech, které vaše děti mohou potřebovat při návštěvě zábavního parku Disney. Například, sunblock, bug postřik, extra mikina, nebo pončo déšť. Spíše než tyto věci s sebou nesete celý den, plánujte si pronajmout skříňku, jakmile dorazíte do parku, a uložte je tam. V zábavních parcích Walt Disney World skříňky stojí přibližně 10 dolarů za den a najdou se v blízkosti předního vchodu každého parku.

Kočárky:
Máte-li malé děti, doporučuji také pronájem jednokomorového nebo dvojitého kočárku. Jednotlivé a kojenecké kočárky stojí 15 dolarů za den a dvojitá kočárek stojí 31 dolarů za den (s výjimkou vícedenních slev). Půjčovna kočárků se nachází v blízkosti předního vchodu každého parku.

03
z 10

Vyrežte zpět na čas čekání s Disney Fastpass

Disney FastPass Info

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Disney Fastpass je systém, jehož cílem je omezit čekací dobu - obrovský přínos pro svobodné rodiče, kteří navštěvují park s jedním nebo více dětmi. Chcete-li použít Fastpass, jednoduše vložte vstupenky do stroje před jízdou nebo atrakcí, o kterou máte zájem, a počkejte na to, aby stroj vydal vstupní lístek Fastpass a oznámil vám, kdy se vrátíte na jízdu. To vám umožní jít a chytit kousnutí k jídlu, nakupování nebo navštívit jinou jízdu nebo přitažlivost místo čekání v řadě.

Kde dostanu Fastpass?
Vaše vstupenka do parku je vaše Fastpass. Děti do tří let, které jsou zdarma přijaty do parku, nepotřebují Fastpass.

Mohu použít Fastpass více než jednou?
Ano. Obecně však po vložení vstupenky do zařízení Fastpass nemůžete znovu použít možnost Fastpass až po uplynutí doby návratu. Existují však některé výjimky, jako jsou časy, kdy je čas návratu hod. V takovém případě bude vaše zpáteční jízdenka podruhé vytištěna, což vám řekne, kdy můžete znovu použít Fastpass.

04
z 10

Zjistěte, jaké Disney jízdy vaše děti mohou jít samy

Výška Requirements

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Pokud máte v plánu navštívit Disney se dvěma dětmi, budete chtít vědět dopředu, zda vaše děti jsou dostatečně vysoké na jízdu dvou osob, jako například Tomorrowland Indy Speedway, sama, protože nebudete moci sedět s oběma dětmi současně.

Na vjezdu do každé řady jednotlivých řidítek najdete měřicí hůl, která vám pomůže zjistit, zda jsou vaše děti dostatečně vysoké na to, aby jezdily samy.

05
z 10

Zjistěte, jaké Disney jízdy budou pohodlně vybaveny třemi lidmi

Dumbo ride empty seat

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Naštěstí většina jízd v Magic Kingdom je postavena tak, aby vyhovovala skupinám různých velikostí. To je obrovská výhoda pro svobodné rodiče a dospělé cestující se dvěma dětmi, protože to znamená, že můžete jezdit většinu jízd spolu s vašimi dětmi, aniž by jeden z nich musel jezdit sólo.

Doporučeno Magic Kingdom Rides , Které mohou ubytovat až tři osoby za auto:

Adventureland Rides:

 • Kouzelné koberce Aladdin.
 • Jungle Cruise.
 • Piráti z Karibiku.

Frontierland Rides:

 • Walt Disney světová železnice.
 • Velká horská železnice.

Náměstí svobody:

 • Haunted Mansion.

Fantasyland Rides:

 • Je to malý svět.
 • Peter Panův let.
 • Sněhurka je strašidelné dobrodružství.
 • Popelka Zlatý karusel.
 • Dumbo létající slon.
 • Mad Tea Party.

Tomorrowland Rides:

 • Astro Orbiter.
 • Tomorrowland Transit Authority.
 • Buzz Lightyear Space Ranger Spin.
06
z 10

Vytvořte přestávky do vašeho Disney plánu

Sníh White's Scary Adventures sign

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Váš rozvrh pro Disney bude nabitý, ale je také důležité, abyste si do dnešního dne vybudovali přestávky, aby vaše děti nebyly přehnané. Existuje například spousta jízd, které vám umožní sedět a zachytit dech, například:

 • Walt Disney světová železnice.
 • Jungle Cruise.
 • Piráti z Karibiku.
 • Liberty námořní plavidla.
 • Haunted Mansion.
 • Je to malý svět.
 • Sněhurka je strašidelné dobrodružství.
 • Mnoho dobrodružství Winnie Pú.
 • Tomorrowland Transit Authority.

Ujistěte se, že některé z nich vybudujete do rozvrhu Disney, abyste každému z vás poskytli čas na odpočinek a zotavení podle potřeby.

07
z 10

Disney Shows vám umožní delší odpočinek

Čip and Dale on Disney float

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Pořádání show je dalším skvělým způsobem, jak relaxovat a odpočívat při návštěvě Disney. Ať už je to oficiální přehlídka, jako je "Mickey's PhilharMagic", nebo přehlídka, těšící se na pár Disney show po celý den, umožní vám a vašim dětem odpočívat pravidelně po dobu 20-30 minut.

Zvláště pokud máte v plánu zůstat v parku ve večerních hodinách, budování pár přestávek s Disney show takhle je zásadní pro odstranění potenciální zuřivosti mnoho dětí zkušenosti kvůli nadměrnému teplu a vzrušení.

08
z 10

Jak koupit levný Disney jídlo v parku

Voda and pretzel on napkin

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Ano, v zábavním parku si můžete koupit levné Disney jídlo! Chcete-li ušetřit peníze, navrhuji, abyste kombinovali různé plné a zdravé možnosti, jako například:

 • Měkký praclík.
 • Turecká noha.
 • Čerstvé ovoce.
 • Balená voda.
 • Zmrazená limonáda.

Kromě toho se ujistěte, že udržujete sebe a své děti dobře hydratované po celý den a nezapomeňte znovu použít opalovací krémy často.

09
z 10

Použijte rodinné koupelny v zábavních parcích Disney

Společník Restroom sign

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Je zřejmé, že v určitém okamžiku budete muset s dětmi používat koupelnu. V každém z parků Disney najdete koupelny označené jako "Companion Bathroom". Tyto toalety obvykle obsahují měnící se stanici, toaletu a umyvadlo. Některé rodinné koupelny mají dokonce dětské toalety, stejně jako standardní toalety.

Rodinné koupelny jsou skvělou volbou pro každého otce, který cestuje s dětmi obou pohlaví. Kromě toho použití rodinných koupelen eliminuje riziko ztráty trasy mezi sebou ve větších veřejných koupelnách, které mají mnoho stánků.

10
z 10

Rozpočet na suvenýry a nákupy Disney

Bzučet Lightyear Space Ranger Spin store

Foto © 2009 Jennifer Wolf

Konečně, když navštívíte Disney, ujistěte se, že plánujete dopředu suvenýry a drobné předměty, které vaše děti chtějí koupit. Jedním ze způsobů, jak zpříjemnit nákupní zážitek Disney pro všechny z vás, je dát dětem nákupní rozpočet. Například, dovolte každému dítěti trávit $ 5- $ 10 na něco jeho nebo její volby. To nejen posiluje pocit osobní odpovědnosti vašich dětí, ale je také skvělým způsobem, jak minimalizovat kňourování a povzbudit přemýšlivé výdaje.

1

About

Check Also

Dům mé rodiny nebo vaše? 8 způsobů, jak oslabit dovolenou vlečení

U mnoha manželských párů je rozhodnutí, kam jít a co dělat během prázdnin, těžké. Máte-li …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 35 = 37