Home / Vztahy / Hrajte klasickou hru monopolu, zjednodušená

Hrajte klasickou hru monopolu, zjednodušená

Hrajte klasickou hru monopolu, zjednodušená

Monopoly Junior je zamyšleně upravená dětská verze klasické rodinné hry. Tato verze monopolu by měla trvat méně než hodinu, než si zahrát. To se řídí několika jednoduchými pravidly.

Stejně jako originální Monopoly, dává dětem praxi v počítání a matematice, ale čísla byly zjednodušeny pro snadnější hru. Hráči obdrží pouze 1 směnek. Hra končí, když první hráč vyčerpá peníze, což se vyskytuje překvapivě rychle.

 Pokročilá verze pravidel dává hráčům několik možností, jak zabránit bankrotu, a tím trochu prodloužit hru.

Pravidla a změny ve způsobu hry

Monopoly Junior je určen pro 2 až 4 hráče ve věku 5 až 8 let. Monopoly Junior postrádá prvky dovednosti a strategie, které odlišují klasickou hru. Například, když hráč přistane na nemovitosti, musí ho koupit; není možnost předat nákup. Důraz na štěstí spíše než na strategii znamená, že starší hráči, kteří by měli být lepší než jejich vnoučata, nemají žádnou výhodu. 

Děti se stále cvičí v několika základních dovednostech, včetně střídání, počítání peněz a - možná co je nejdůležitější - ztráty s půvabem. Možná byste se dokonce ujistili o výhodách vlastnictví majetku a významu monopolu. 

Celkově většina dospělých zjistí, že je skvělé hrát si hru s dětmi, které hrály v jejich věku, i když se jedná o poněkud jinou verzi.

A hej, klasický monopol je stále pro tebe tradicionalisty!

Koupit od společnosti Amazon

1

About

Check Also

Jak napsat profil datování, který bude zaznamenán

01 z 05 Contents1 Seznam nejlepších vlastností2 Zobrazení těchto vlastností ve vašem profilu3 Vytvoření přitažlivé …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 13 =