Home / Vztahy / Důvody k aktualizovanému kontaktnímu formuláři vašeho dítěte

Důvody k aktualizovanému kontaktnímu formuláři vašeho dítěte

Důvody k aktualizovanému kontaktnímu formuláři vašeho dítěte

Mohla by vaše školní nebo opatrovatelská zařízení vašeho dítěte vědět, jak se k vám dostat v případě nouze? A co vaše ex? Použijte tento kontaktní formulář pro pohotovostní kontakt, abyste se ujistili, že každý, kdo pečuje o své děti - od školního personálu až po sousedy, členy rodiny a přátele - vás může okamžitě oslovit. Sdílejte kopie s hlídači vašich dětí a nezapomeňte uveřejnit kopii na prominentním místě doma.

Tímto způsobem nebude pochyb o tom, kdo kontaktovat v případě nouze. 

Co je třeba zahrnout do tísňového formuláře pro kontakt s dítětem

Problém s většinou formulářů pro nouzové kontakty je, že není k dispozici dostatek místa pro kontaktní informace obou rodičů, včetně adresy domova, telefonních čísel a pracovních informací. Proto je k dispozici formulář pro nouzové kontakty pro děti, který obsahuje:

 • Kompletní kontaktní informace pro oba rodiče
 • Lékař a zubní lékař vašeho dítěte
 • Až tři další kontakty
 • Prostor pro zaznamenávání návštěv a rodinných plánů vaší rodiny

Pokyny pro použití kontaktního formuláře pro vaše dítě v nouzi

 1. Vytiskněte formulář pro nouzové kontakty vašeho dítěte. Poznámka: Formulář je ve formátu PDF. Adobe Acrobat Reader můžete stáhnout, pokud počítač není nakonfigurován tak, aby četl dokumenty PDF.
 2. Vyplňte své informace. Ujistěte se, že jste zahrnovali telefonní čísla a pracovní čísla.
 3. Přidejte své ex informace.
 4. Přidejte informace o kontaktu s ostatními dospělými v životě vašeho dítěte, jako jsou místní prarodiče, tety, strýcové a blízcí sousedé, kteří se mohou v nouzi starat o vaše dítě.
 1. Vytvořte tolik kopií, kolik potřebujete.
 2. Uložte navíc do svého chladničky příspěvek tak, aby byl přístupný pro opatrovníky a vaše děti.
 3. Distribuujte kopie každé osobě, která se stará o vaše děti.
 4. Aktualizujte formulář a distribuujte nové kopie pokaždé, když se vaše kontaktní informace (nebo vaše ex) mění kvůli novému číslu mobilního telefonu, nové zakázce nebo pohybu.

  Často kladené otázky

  Musím skutečně použít podobný formulář?
  Ano. Připravit se na nouzovou situaci znamená připravit se na nečekané. Dokonce i když jste obvykle s dětmi, měli byste distribuovat aktuální kopie tohoto formuláře pro nouzové kontakty každému, kdo by mohl mít péči o vaše děti, pokud jste nemocní nebo mimo město. 

  Kdo má mít kopii formuláře?
  Kdokoli a všichni, kteří se zajímají o vaše děti ve vaší nepřítomnosti. Může se jednat o opatrovníky, sousedy, zaměstnance školy / péče o děti, členy rodiny a všechny vaše záložní poskytovatele péče o děti.

  Musím mít notářskou formu?
  Ne. Váš formulář nemusí být notářsky ověřený, protože jej nepoužíváte k tomu, abyste sdělili svůj souhlas s lékařským ošetřením, jako byste udělali lékařský formulář.

  Můj ex a já se musí dohodnout na tom, co je uvedeno v tomto formuláři?
  Ne. Formulář uvádí každé z vašich telefonních čísel, informace o časových plánech rodičovství a telefonní čísla pro dětského lékaře, zubního lékaře a školu / péči o děti.

  Kolik telefonních čísel musím zahrnout?
  Měli byste zahrnout všechna čísla, na která mohou být oba rodiče dosaženi. Obecně by se jednalo o vaše domácí, pracovní a mobilní telefonní čísla. Na formuláři je také místo pro zařazení dalších telefonních čísel, například přátel a sousedů, na které se spoléháte v případě nouze.

  1

  Jak často mám aktualizovat svůj kontaktní formulář pro nouzové volání?
  Zkontrolujte nouzový kontaktní formulář nejméně jednou za rok a aktualizujte jej kdykoli se informace změní. Například pokud váš ex dostane novou práci, vytiskněte nové kopie formuláře, abyste mohli odpovídajícím způsobem aktualizovat své kontaktní informace.

  1

  About

  Check Also

  Tipy pro prarodiče Tweens

  My jsme je říkali preteens, což jim dělalo zvuk trochu jako malé dámy a muži …

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  80 − = 74