Home / Vztahy / Dotované a nízkorozpočtové programy péče o děti pro vojenské rodiny

Dotované a nízkorozpočtové programy péče o děti pro vojenské rodiny

Dotované a nízkorozpočtové programy péče o děti pro vojenské rodiny

Hledání cenově dostupné péče o děti je hlavním problémem mnoha vojenských rodičů - a pochopitelně tak. Dobrou zprávou je, že ať už jste zaměstnán, hledáte zaměstnání, chodíte do školy nebo prostě potřebujete přestávku, je k dispozici několik vynikajících programů péče o děti.

Než se dostaneme do specifik, měli byste vědět, že existují dva primární vojensko-sponzorované programy, z nichž každý nabízí řadu možností navržených tak, aby vyhověli jedinečným potřebám vojenských rodin.

Tyto dva programy jsou Program vojenského vývoje dítěte a operace vojenské péče o děti.

Program vojenského vývoje dítěte

Ačkoli ministerstvo obrany dohlíží na tento program, každá pobočka amerických ozbrojených sil má svůj program rozvoje dětí, který pracuje podle pokynů stanovených DoD. Program vojenského vývoje dítěte nabízí tři hlavní možnosti:

 1. Střediska pro rozvoj dítěte. Většina vojenských zařízení má alespoň jedno dětské vývojové centrum (denní centrum). Tato střediska poskytují péči dětem od šesti týdnů do 12 let. Poplatky jsou stanoveny posuvným měřítkem a čekací listiny nejsou neobvyklé.
 2. Rodinné domy pro péči o děti. Jedná se především o centry péče o děti, které jsou umístěny buď na vojenské instalaci, nebo mimo ní. Stejně jako dětské rozvojové střediska, akceptují děti a děti do věku 12 let. Rodinné centra pro péči o děti a dětská péče musí splňovat podobné bezpečnostní a vzdělávací standardy. Jedním z velkých výhod Family Home Care Homes je, že jsou flexibilnější a jsou často otevřeny během netradičních hodin, což je skvělé, pokud vy a / nebo váš manžel pracujete večer, večer nebo víkend.
 1. Programy pro školní věk. Jak název naznačuje, tento program poskytuje dohled a péči o děti 6-12 před a po vyučování. Někdy je tento program umístěn v samostatné oblasti Dětského rozvojového centra. Armáda však vytvořila partnerství s mnoha programy pro mládež, včetně klubu Boys and Girls Club of America, klubů 4-H a dalších. Vzhledem k tomu, že tyto civilní organizace nabízejí takové velké programování, většina programů pro děti ve školním věku je nabízena prostřednictvím nich místo prostřednictvím Centra pro rozvoj dítěte.

  Operace vojenské péče o dítě (OMCC)

  Služba péče o děti Aware spolupracuje s každou pobočkou služby a vytváří různé dotované programy péče o děti pro děti nasazených / mobilizovaných servisních členů v části Active, Guard a Reserve. Kliknutím na jeden z následujících odkazů zobrazíte programy, které máte k dispozici. Armáda, námořnictvo, letectvo, námořní pěchota. Programy uvedené níže jsou zaměřeny na armádu, ale každá pobočka má pro členy něco podobného.

  1. Vojenská péče o děti ve vašem sousedství (MCCYN): Tento program je navržen tak, aby vyhovoval potřebám vojenských rodin, kteří nežijí nebo poblíž vojenské instalace. 
  2. Armádní péče o děti ve vašem okolí (ACCYN): Podobně jako v programu MCCYN tento program poskytuje dotovanou péči o děti mobilizovaným nebo rozvinutým aktivním, rezervním a strážným rodinám, kteří žijí mimo post, ale v blízkosti různých vojenských zařízení.
  3. Program ve věku Army School-Age ve vašem sousedství (ASPYN): Toto je předškolní a afterschool program pro děti z mobilizovaných nebo nasazených aktivních, rezervních a strážních vojáků. V současné době je tento program k dispozici v blízkosti osmi různých armádních míst. Více informací o ASPYNu naleznete zde.
  4. Dej armádním rodičům přestávku: Na rozdíl od ostatních iniciativ je tento program navržen tak, aby poskytl manželům / opatrovníkům přestávku tím, že jim nabídne až 16 hodin péče o dítě na každé dítě do 12 let. Aby se kvalifikoval, musí být členem servisního střediska umístěn Reservista nebo gardista.

   Další zdroje

   Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete zabezpečit péči o dítě prostřednictvím některého z výše uvedených programů, nebo pokud jednoduše potřebujete příležitostnou péči o dítě nebo domácí pomoc, nezapomeňte se podívat na Sittercity - online databázi, která obsahuje tisíce předběžně kontrolovaných sedativ a chůvy.

   Jako další výhoda Sittercity spolupracuje s DoD, aby vojenské rodiny ve všech pobočkách a součástech zdarma členství, potenciálně šetří vojenské rodiny standardní 140 dolarů ročního členského poplatku. 

   Aktualizováno dne Armin Brott, Červen 2016

   1

   About

   Check Also

   Jak napsat profil datování, který bude zaznamenán

   01 z 05 Contents1 Seznam nejlepších vlastností2 Zobrazení těchto vlastností ve vašem profilu3 Vytvoření přitažlivé …

   Leave a Reply

   Your email address will not be published. Required fields are marked *

   2 + 4 =