Home / Vztahy / Co neudělat na Facebooku

Co neudělat na Facebooku

Facebook má oba klady i zápory pro prarodiče. Zůstává spojen s prodlouženou rodinou. Je to prostě jednoduché, že prarodiče, kteří jsou minimálně technicky zdatní, to zvládnou. Přesto existují nebezpečí. Při psaní o svých vnucích dodržujte standardy pro sdílení rodičů. Jakmile máte své vnoučata nebo mladé vnučky s vlastními vlastními účty, sledujte své chování online ještě podrobněji. Ať už děláte cokoli jiného, ​​vyhněte se následujícím 10 čtením Facebooku.

To je nejhorší zločin Facebooku v očích vnoučat a vaše dospělé děti si to ani nebudou vážit. Samozřejmě, vaše děti a vnučky jsou perfektní vzorky a všechny vaše fotky z nich jsou mistrovské díla, ale možná to nevidí. Označené strany se mohou odlepit, ale pokud sto přátel vidí fotografii, jaký má smysl? Jedním z řešení je post, ale ne tag. Ti, kteří jsou na obrázku, se mohou vždy označit. Máte-li pochybnosti o fotografii, pošlete ji e-mailem nebo zprávou osobě na snímku a nechte tuto osobu uskutečnit. Samozřejmě byste se také mohli naučit fotografovat lépe.

02
z 11

Přátelství jejich přátel

V mnoha společenských konvencích mohou starší jednotlivci jít první. Ve společenských médiích je pravý opak. Neposílejte žádosti o přátelství svým přátelům nebo dědečkům. Nechte mladé strany nabýt iniciativy. Mnoho mladých lidí nemá ráda myšlenku, že starší oči vidí všechno, co posílají. Ve skutečnosti se můžete spokojit s omezeným přístupem k návykům sociálních médií mladších generací. A kolik přátel Facebooku potřebujete, stejně?

03
z 11

Skákat do rozhovorů

Ti, kteří využívají Facebooku, ale jen zřídka, mohou být označeni jako lurkeri, ale je tu něco, co by bylo možno říci, že číhají. Pokud vaše děti nebo vnukové děti vedou rozhovor se svými přáteli, nepokračujte, pokud nemáte něco opravdu cenného, ​​který chcete přidat. Zvláště v případě vnoučat budou vaše připomínky k jejich příspěvkům reflektovat. Pokud uděláte nešikovný nebo nefunkční komentář, jejich stav se sníží. Mluvím o skutečném stavu, nikoliv o stavovém poli Facebooku. Podobné tlačítko je obvykle bezpečná náhrada.

04
z 11

Odesílání příliš velkého množství informací

Mnoho prarodičů má spoustu zdravotních problémů, které mohou mít zájem o své vrstevníky, ale důvěřujte mi na tuto. Vaše vnoučata nechtějí, aby vaše lékařské údaje byly zveřejněny na Facebooku. Jediná věc, která je vyčerpá víc než poslouchání o prosté dědech nebo o kolonoskopii babičky, čte o romantických interludech jejich prarodičů. Vím, že romantika je možná v setu dědeček a vaše vnoučata by to měli vědět také. Posting na Facebooku však není způsob, jak jim to říct.

05
z 11

Vaguebooking a jiné manipulativní příspěvky

Jedna věc, kterou mám ráda o sociálních médiích, je, že se dívá na to, že rodí chytré nové pojmy, jako je vaguebooking. To je praxe vytváření pracovních míst, které jsou úmyslně nejasné, obvykle naznačují určitou krizi. Účelem je vyvolat znepokojené dotazy od přátel Facebooku. Docela všichni nenávidí vaguebooking a, pokud ano, nějaké příspěvky navržené tak, aby získaly pozornost. Máte-li nějaký problém a potřebujete s někým mluvit, nebo jen potřebujete odvzdušnit, oslovit a používat telefon.

06
z 11

Přehrávání her s obrázkem profilu

Mladí i starí často porušují toto pravidlo, ale tady je dohoda. Váš profilový obrázek by měl být obrazem vás. Dokonce i když jste nadaný na vnučku, nepoužívejte jeho obrázek jako profilovou fotku. Je divné vidět obrázek batole podél příspěvků o odchodu do důchodu. Možná nejste tak roztomilý jako vaše vnoučata, ale vlastní svůj profil s autentickou fotografií. Pokud nemáte lichotivou fotku, navštivte fotografické studio a nechte si ho vzít. Mimochodem, ani jeden z před dvaceti lety není spravedlivý. Pokud jste jedním z těch, kteří mají rád změnu profilového obrázku, aby ukázali vaši podporu pro určitou příčinu, která je trochu jinou záležitostí.

07
z 11

Příliš Politické

Politická diskuse má v demokracii zásadní funkci, ale Facebook nemusí být tím nejlepším místem k tomu, aby se uskutečnila. Přehánění politických příspěvků na Facebooku je hlavní příčinou nepřátelství a takové posty jsou obzvláště riskantní, když máte politické rozdíly s rodinnými příslušníky. Je pochybné, zda někdo někdy změnil politický názor kvůli příspěvku na Facebooku, ale pokud máte pocit, že je třeba posílat příspěvek, ujistěte se, že váš příspěvek je občanský a že to neznepokojuje ty, kteří by mohli nesouhlasit. Také si ověřte věrohodnost všech politických příspěvků před jejich předáním. Další možností je ovládat, kdo vidí vaše příspěvky nastavením různých skupin na Facebooku a výběrem vhodného publika pro každý příspěvek. Nevěděl jste, že byste to mohl udělat? Možná se musíte dozvědět více o tom, jak funguje Facebook.

08
z 11

Povolení automatických příspěvků

Aplikace, které používáte na Facebooku pro hraní her nebo čtení zpráv, mají program. Chtějí šířit slovo, které používají, aby získali více uživatelů. Za tímto účelem mají většina aplikací krabici, která při kontrole uveřejní oznámení na vaši stěnu na Facebooku. Vzhled těchto automatických příspěvků je příznačný pro mnoho uživatelů FB, protože zanechávají novinku a způsobují přehlížení osobních příspěvků. Záleží jen na vás, abyste to z toho neměli. Důkladně prohlédněte ty malé políčka a zrušte zaškrtnutí.

09
z 11

Vysílání osobních informací

Zveřejňování osobních údajů, bez ohledu na to, jak jsou neškodné, může vystavit plakáty a jejich přátele a rodinu zločinu. Například, někteří opovržliví lidé použili bity osobních informací získaných ze sociálních médií, aby spustili podvodní podvod. Také, zloději se mohou zaměřit na ty, jejichž příspěvky naznačují, že nejsou doma. Nejlepším pravidlem není zveřejňování informací o tom, kde jste byli, dokud se nevrátíte. Je to matoucí? Zloději budou také zmateni.

10
z 11

Kopírování a vložení věci

My všichni dostáváme ty příspěvky na naše zdi, ty, které nám říkají, abychom kopírovali a vložili, pokud chceme bojovat proti rakovině nebo přivést vědomí k šikanování. Nemusíte je skutečně kopírovat a vkládat. Dokonce i kdybyste plně podpořili příčinu, která je podporována, je v pořádku, že tyto příspěvky opustíte samy. Neudělejte to ani tehdy, když se plakát pokouší vás do něho viny - "většina lidí to nebude sdílet." Pokud opravdu chcete udělat něco k boji proti rakovině nebo šikaně, napište svůj vlastní původní příspěvek nebo udělejte dar příslušné skupině.

11
z 11

Snažím se být cool

Existují vnoučata, kteří si myslí, že je skvělé, když prarodiče používají zkratky a jiné Facebookské eseje? IDK, ale jsem si docela jistý, že většina z nich není LOL. Ve skutečnosti si myslím, že většina by dala přednost starým rodičům, kteří mluví, píší a posílají jako prarodiče. To znamená nejen vyhnout se textům, ale dokonce i pomocí správné gramatiky, pravopisu a interpunkce. Mohli byste se dostat s příležitostným humorným hashtag.

1

About

Check Also

Nejlepší tipy pro datování chytřejší

Jsou chvíle, kdy se datování zdá obtížné, frustrující a dokonce ohromující. Ale schopnost přiblížit se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =