Home / Vztahy / 7 způsobů úspěšného manželství

7 způsobů úspěšného manželství

7 způsobů úspěšného manželství

Když jsme viděli tento seznam sedmi věcí, abychom vaše manželství uspěli, nebyli jsme překvapeni. Návrhy, které pocházejí z výzkumné studie Art Arona a jeho manželky Elaine Aronové z Státní univerzity v New Yorku u Stony Brook, jsou realistické, dosažitelné a doporučené mnoha manželskými odborníky.

Ano, to jsou skvělé návrhy, ale nemůžete jen vytisknout tento článek a dát ho na police a zapomenout na to.

Oba se musíte odhodlat k tomuto chování a udělat je společně se svým životem. Přijměte výzvu k jejich pravidelnému uplatňování v manželství. Časem se mohou stát součástí vašeho úspěšného manželství.

Trénink předmanželských dovedností

Předmanželské vzdělání může naučit páry, podle Arona, "zvládat konflikty a podporovat se navzájem ... Důkazem je, že 10 až 20 let později lidé dělají mnohem lépe ve svém manželství. Je méně pravděpodobné, že budou rozvedeni , méně pravděpodobné, že bude nešťastná. " Dále jsou podporovány kurzy obohacování manželství pro páry, které jsou manželé mnoho let.

Datum noci

Zatímco ne nová rada, je hezké mít více odborníků navrhnout datum noci pro manželské páry. Podle Arona "Pokud každý týden dělají [každou noc], je to dobré pro jejich manželství, které obohacuje a oživuje." Věříme, že uvedení datových noci do vašeho kalendáře a nedovolování, aby jiné věci zasahovaly do tohoto času společně, ukazují, jakou prioritu umístíte do vašeho manželství.

Nezapomeňte najít způsoby, jak učinit různé termíny noci, a motýly můžete vrátit zpět.

Bojový veletrh

Je to jedno z těch doporučení "duh", ale skutečně, učení, jak zvládat manželský konflikt zdravým způsobem, může snížit míru rozvodů. Pokud bojujete o výhru nebo se snažíte vyhnout se konfliktu, rozhodujete se o rozvodu.

Bojový veletrh může posílit vaše manželství. Vědět, kdy se omluvit a jak odpouštět, jsou také důležité manželské dovednosti, které musíte zapracovat do vašeho manželství.

Léčba deprese

Dokonce i když vaše duševní zdraví může trpět, pokud máte depresivní manžela, nemyslete si, že můžete udělat lepší věci pro oba vás tím, že se snažíte zacházet s depresí vašeho manžela sami. "Nejlepší věc, kterou mohou pro tento vztah udělat, je terapie." Pokud vaše depresivní manželka nevidí lékaře, zvážíte-li si poradce sami sebe, abyste se o sebe postarali emocionálně a fyzicky.

1

Nabídnout jen dostatečnou podporu

Poskytování nechtěné rady není vždy prospěšné pro vaše manželství. "... je to určitě možné přehánět při poskytování podpory vašemu partnerovi. Někdy je správný typ podpory více oceněn než množství."

Vytvoření společných rituálů

Další ne tak nová rada, ale důležitý způsob, jak zvýšit vaše manželské uspokojení, je podělit se o sváteční obřady. Zatímco studie se zaměřuje na náboženské a sváteční obřady, které jsou důležité při potvrzování a upevňování manželství, myslíme si, že každodenní rituály jsou stejně důležité a ukazují, jakou máte lásku k sobě.

Oslavte úspěch

Doufejme, že nemusíme připomínat, že oslavujete a uznáváte okamžiky úspěchu svého manžela.

Nemusíte házet párty vždy, když vaše manželka sdílí dobrou zprávu, ale říkáte, že jste hrdí, že dlouhá cesta vede k vytvoření úspěšného manželství. Komplimentování vašeho manžela by mělo být každodenní činností.

1

About

Check Also

10 důležitých rozhovorů, které byste měli mít se svým dítětem

Se všemi rodičovskými boje, s nimiž se potýkáte, je snadné se dostat do každodenní role, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =