Home / Vztahy / 6 Věci, které by rodiče mladých dospělých neměli nikdy dělat

6 Věci, které by rodiče mladých dospělých neměli nikdy dělat

6 Věci, které by rodiče mladých dospělých neměli nikdy dělat

Novoroční uzávěry se často rozpadají tak rychle, jak jsou vyrobeny, ale v případě rodičovství vašeho mladého dospělého člověka je dobré dát těmto návrhům nějakou myšlenku. Nikdo nebude schopen dodržovat tyto pokyny po celou dobu, ale jakmile vaše děti absolvují vysokou školu a jsou samy o sobě, je čas vrátit se zpět a nechat je, aby přišli k vám za rodičovskou radu místo toho, aby skákali, kdykoli ucítíte problém - které, pokud jste rodiče, který se podílí a bude pečovat, se stane častěji, než byste chtěli.

 

Co by rodiče mladých dospělých měli dělat

Budem respektovat soukromí mého mladého dospělého. Ačkoli můj mladý dospělý někdy můžu někdy vidět jako sedmiletého rodiča, který potřebuje rodičovství a disciplínu, vzpomínám si, že ve věku 18 let mé dítě již není mojou právní odpovědností a já v rozumu (s výjimkou obav o zdraví a blahobyt) zdržet se klást otázky. Umožnit vašemu mladému dospělému, aby měl soukromý život a čeká na zahájení rozhovoru pro řešení osobních problémů, bude mít za následek poctivé rozhovory, které jsou pro rodiče i mladého dospělého pohodlnější.

Vezmu v úvahu názor mladého dospělého. Povzbudil jsem mé dítě, aby žil svůj život sám. Nyní, když jsem absolvoval vysokou školu nebo jsem se přestěhoval z mého domu - nebo oba - je čas, abych si poslechl jeho názory na všechno, odkud se večeří k místu, kde strávit dovolenou. Chci, aby byl nezávislý člověk, a musím pochopit, že i přes můj vliv a slova moudrosti si můj mladý dospělý utvořil své vlastní systémy víry a myšlenky.

Nechci svým mladým dospělým říkat, jak utrácet peníze. Pokud chce koupit kabelku v hodnotě 500 dolarů nebo jít na plavbu po karibských ostrovech, nebudu se jí zpochybňovat, říkat jí, že je nezodpovědná, nebo jakýmkoli jiným způsobem nabídnout můj vstup - pokud mi to nepožádá. Na tuto poznámku, jestliže mé mladé dospělé dítě má nedostatek peněz po jednom z těchto - nebo jiných - odpustků, nebudem spěchat, abych jí pomohl.

Poučení mohou být učeny bez toho, aby je učili rodiče.

Nebudu se ptát svého mladého dospělého na její zdravotní péči. Je dobré navrhnout čištění zubů, prohlídku OB / GYN nebo výlet k dermatologovi pro podivně vypadající krtek. Ale je to až tak daleko. Neptejte se na možnosti kontroly porodnosti, na antidepresiva nebo na jiné zdravotní problémy. Je pravděpodobné, že vaše mladá dospělá osoba se s vámi bude svěřit v případě, že existuje problém, ale je na nich, abyste se o tomto tématu zabývali, a ne vy, pokud nejste hluboce znepokojeni zdravím vašeho dítěte. Pak byste měl mluvit - ale opatrně, ne strach.

Během pracovního dne nebudu textovat, neposílám e-mailem ani nezavolám mé dítě, pokud to nemůže čekat. Můžete si myslet, že nejnovější zprávy o světových zprávách nebo příštích sněhových bouřích jsou důležité pro sdílení, ale pokud se přímo nevztahuje na vaše dítě, vydržte časté zasílání zpráv a zasílání e-mailů. A nikdy nezavolávejte, dokud nebude nesmírně důležité. Telefony se častěji používají pro zasílání textových zpráv než telefonní hovory, zejména v pracovní době. Váš mladý dospělý je v práci, ať už pracuje z domova nebo pracuje v kanceláři. Dejte jim spoustu místa během pracovního dne.
 

Za žádných okolností se nikdy nebudu ptát, kdy bude můj mladý dospělý "najít někoho." To nepotřebuje mnoho vysvětlení.

1

Vztahy jsou dost těžké najít, spravovat a udržovat. Rodiče, kteří dýchají kolem krku na svatbách a vnoučcích, to neučiní snadnějším. Pokud máte obavy o vztah vašeho mladého dospělého, je to váš problém, ne její.

 

1

About

Check Also

Potíže s potížemi potratu v manželství

Potraty mohou mít hluboký vliv na vaše manželství, a to i na ty, které se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 82 =