Home / Vztahy / 10 Známky zmatené švagrové

10 Známky zmatené švagrové

Všichni jsme slyšeli příběhy o matce-v-zákony, které řídí jejich dcera-v-zákony blázen. Ale nejhorší druh tchyně je ten, kdo se snáší v manželství svého syna. Být schopen vyčistit smích s matkou-v-zákony je jeden způsob, jak čelit problému a ujistěte se, že to nedostane do cesty vašeho vztahu. Najdete zde deset nejlepších příznaků, které máte na rukou v ruce:

Žena arguing with in-laws

altrendo obrázky / Getty Images

Každý, kdo viděl film Monster In Law, ví, o čem to mluvíme. Tohle je MIL, která si o svatbu svého syna chybuje. Pokud vás požádá, abyste si vybrali vše od hlavního kursu až po svatební šaty, pak víte, že máte problémy.

09
z 10

Myslí si to’je vaše B.F.F.

Vlastně ví, že není tvoje B.F.F. ale jedná se, jako by byla nebo by mohla být. Zavolá vám celou dobu a nabízí radu (čtete: kritiku) o všem, od toho, jak si nosíte vlasy na vaření. Mysli na Marie Barone Všichni rádi Raymonda.

08
z 10

Chce se s vámi spojit na svatební cestě.

Zmatená matka nenávidí myšlenku, že její malý chlapec sdílí dovolenou - nebo dokonce zábavný den - s jinou ženou. Takže dostane všechny Oedipal na vás a snaží se pozvat na to, co bylo původně zamýšlel být romantické getaways pro vás dva. Možná se dokonce chce připojit k tvé líbánky.

07
z 10

Ona začíná argumenty mezi vámi a tvým manželem.

Všichni jsme se dostali do úst jednou za čas, takže se nemusíte překvapit, kdyby každá tchyně, dokonce i ta nejlepší, začala v prvních dnech bojovat mezi svým synem a svou snach jejich manželství. Ale vměšující se tchyně budou neustále bojovat. Udělá to tím, že se seznámí s minulými událostmi nebo tématy, které byly mezi vámi dvěma tématy vždy hot-tlačítko. Využívá výhody vašich slabostí.

06
z 10

Očistí váš dům a vaše prádlo.

To je složité. Na povrchu to vypadá jako dobrý skutok. Vaše tchyně koneckonců pomáhá dokončit domácí práce. S nějakou matkou-v-zákony, to je přesně to, co se děje; ona je tam, aby pomohla. Ale s ostatními existují další motivy - jako třeba procházení vašich věcí nebo pomoc při kritizování vašich schopností domácnosti. Budete vědět, jestli je váš MIL jedním z těch druhů, pokud udělá nepříjemné komentáře, nebo ji chystáte snooping.

05
z 10

Ona s vámi jedná za svého syna’s časem.

Svazující matka si neuvědomuje, že jejich synové jsou ženatí a že jejich ženy nyní dostanou první dibs. Místo toho jdou rovnou do své dcery, aby si sestavili plány a požadovali s jejich synem určitou dobu. Někteří z nich chtějí spoustu času s malým chlapcem. Nebo to horší, že vás tam také chtějí. Nedokáže si uvědomit, že není vyjednáno. Jste manželka, takže máte čas. Doba.

04
z 10

Vadí na vinu.

Skutková matka-v-zákony vás přimějí, abyste se cítili vinni o věcech, které jste ani neudělali. Vina vás dostane pokaždé, aby manipulaci s vaším rozhodnutím. Chtěla byste se přestěhovat do Kalifornie, ale vaše MIL vás přimělo k tomu, abyste se cítili vinni, abyste vás drželi blíž k domovu. Ty bys strávil svátky s tvou rodinou, ale tvůj MIL tě vinil, abys zůstal s ní.

03
z 10

Ona zachází se svým manželem jako on’ještě dítě.

Když vaše MIL ještě otírá tvář vašeho syna nebo si koupí oblečení, včetně jeho boxerů, víte, že máte potíže. Existuje rozdíl mezi dobrým mámou a léčbou dospělého člověka, jako by byl malý chlapec. Dávejte si pozor na MIL, kteří se chlubí tím, jak ještě musí zabalit oběd svého syna, a to i když jde do práce v reálném světě, nebo spal na stejné posteli s juniorem až do jeho 16. Je to příliš divné a je to problém musíte se s manželem spojit s očima.

02
z 10

Ona diktuje váš život.

Pokud váš manžel přidá příliš nahlédnout do jeho matčiny názorů nebo se k ní obrátí, než se k vám obrátí, pak byste mohli mít ruku v ruce. Pokud je její názor pro vašeho manžela mnohem důležitější, může se mu podřídit rozhodnutí, které ovlivňují váš vztah na základě jeho matčiných přání. To je obzvlášť nebezpečné, protože to může způsobit vaše manželství.

01
z 10

Chce se s tebou pohybovat.

Rodina having lunch at dining room table

Maskot / Getty Images

Není pochyb o tom, že máte do činění se zasnoubenou tchyní, pokud dělá vše, co je v její moci, abyste se s vámi dvěma stěhovali do vašeho domova. Nemůže přijmout, že je její syn ženatý. A chce být uprostřed vašeho manželství 24 až sedm. Toto je nejhorší scénář a možná budete muset běžet a skrýt.

1

About

Check Also

Když prarodiče žárlí

Nikdo nechce žárlit. Žárlivost je jedním z nejbolestivějších emocí, které můžete zažít, bez ohledu na …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 16