Home / Vrchní oděvy / 10 roztomilých způsobů, jak nosit Jean Jacket toto léto

10 roztomilých způsobů, jak nosit Jean Jacket toto léto

Žena wearing denim jacket and striped jeans

Christian Vierig / Getty Images

Pro mnoho z nás, teplejší počasí znamená přepnutí na více příležitostné oblečení. Stále však chceme vypadat módní - a vrstvení je jedním z nejlepších způsobů, jak přidat styl do jakékoliv základní výbavy, bez ohledu na období. Jsme obrovští fanoušci klasické dámské bundy jako základní vrstvený kus.

Oblečená přes šaty nebo šortky, jeanová bunda může vyzdvihnout letní oblečení, aniž by obětovala svou snadnou, roztomilou atmosféru. Na chladných letních nočních hodinách džínová bunda také dělá skvělou, útulnou horní vrstvu, ať už se oblékáte na rande, nebo jdete ven s přítelkyní. Zde jsou naše nejoblíbenější způsoby, jak letos v létě nosit bunda s jeanem, inspirovaná módou ve stylu ulice.

02
z 11

Denim bunda a malé bílé šaty

ulice style denim jacket and summer dress

V letošním létě noste bílé bundy nad tvé malé bílé šaty.
Timur Emek / Getty Images

Jsme do snadné atmosféry tohoto nízkopodlažního oblečení, které odpovídá letním, malým bílým šatům s džínovou bundou. Vektorová inspirovaná bunda s patchwork jeanem ve vybledlém praní, jako je ten, který je zde znázorněn, vypadá bez námahy chladně vrstvený přes bavlněné mini-šaty v arktické bílé. Je to také skvělý způsob, jak zakrýt, když se stěhujete z horkého venku do klimatizovaných vnitřních prostorů, jako je nákupní středisko nebo restaurace.

Tento vzhled je zde zobrazen s kotníčkovými botami, které hrají proti roztomilému faktoru šatů a dávají tomuto letnímu oblečení chladnou a moderní atmosféru. Chcete-li dát noc, nebo vytvořit ženský vzhled kdykoliv, vyměňte boty za strappy, vysoké podpatky sandály. 

03
z 11

Denim Jacket a Maxi sukně

ulice style jean jacket and skirt

Nosit bundy s jeansy s maxi sukní.
Daniel Zuchnik / Getty Images

Budete vidět tento módní oblek všude v létě. Maxi sukně jsou stále silné v dámské módě a vypadají svěží nyní v kombinaci s jednoduchou bundou jean. Vyberte si bunda, která zasahuje na délku kyblíku nebo vyšší, jako je zde možnost pasu na délku, pro nejoblíbenější tvar v letním oblečení. Zatlačte na vrchol, abyste zvýraznili svůj pas a ukázali svůj tvar v tomto vzhledu.

Můžete také vytvořit choulostivý efekt tím, že nosíte vrstvené řetězové nebo korálkové náhrdelníky, které upoutávají pozornost nahoru - stačí je udržet dlouhé, spíše než dlouhé, aby se zrcadlil váš dlouhý a plynulý silueta.

04
z 11

Pásové kalhoty a džínová bunda

Žena wearing a jean jacket and track pants

Christian Vierig / Getty Images

Chcete zkusit trend, který je tak obrovský v módě pouličního stylu právě teď? Drobná džínová bunda je skvělou horní vrstvou pro ty trendy trackové kalhoty, které jste si tento rok koupili.

05
z 11

Jean Jacket a Denim Shorts

ulice style jean jacket and shorts

V letošním roce noste džínovou bundu s tmavými džínovými šortky.
Merilyn Smith / Getty Images

Milujeme současný módní trend oblečených džínových šortky. Tento vzhled můžete zpracovat do módního oblečení s dvojitým denim, spárováním vhodných, tmavých džínových šortků s prostorným bundem. To je skvělý způsob, jak přidat dávku dívky do druhého stylu, jinak sexy vzhled v jeanových šortkách.

Můžete barvit džínové barvy v tomto oblečení, jak je znázorněno na obrázku, nebo jít na zjednodušený vzhled v podobných odstínech denimu.

06
z 11

Jean Jacket a Maxi Dress

ulice style jean jacket and maxi dress

Vrstva denim bunda přes letní šaty maxi.
Daniel Zuchnik / Getty Images

Tento outfit s bundou jean je skvělé nosit v letní den nebo nakupovat s přáteli. Klasická džínová bunda je stylovým kontrapunktorem k esenciálním tištěným maxiům.

Můžete nosit tento outfit s příležitostnými tenisky, jak je na obrázku, pro módní vzhled, nebo udržet oblečení klasičtější v jednoduchých tanga sandály. Jemné šperky, jako jsou náušnice z drahokamu nebo hromada štíhlých stříbrných náramků, dodávají ženský dotek, který dobře funguje s tímto vzhledem.

07
z 11

Denim bunda a summery květinové šaty

ulice style denim jacket and floral dress

Noste džínové bundy a květinové šaty pro roztomilý letní styl.
Daniel Zuchnik / Getty Images

Zde je snadné oblečení, které můžete nosit na všech vašich letních koncertech a hudebních festivalech, nebo si to vyzkoušejte pro příležitostné denní datum. Vrstva vintage inspirovaná džínová vesta nad krásnými květinovými šaty. Přidejte tašku, sandály a báječné sluneční brýle a vypadáte dobře.

08
z 11

Šaty a šaty Jean

Žena wearing denim jacket and pleather skirt

Hanna Lassenová

Jean bundy jsou spolehlivým způsobem, jak oblékat drobné oblečení do šatníku, abyste je mohli nosit během dne. Podívejte se, jak nosit základní džínové bundy, aby tato lesklá večerní sukně vypadala náhle vhodná pro víkendové nákupy nebo dokonce pro klientské setkání.

09
z 11

Jean Jacket a Culottes

ulice style denim jacket and culottes

Džínová bunda a vyšívací oblečení pro letní módu.
Vanni Bassetti / Getty Images

Při výběru džínové bundy se neomezujte na standardní problém. Najdete zde spoustu různých tvarů a stylů džínových bundí, které jsou k dispozici v obchodě, včetně trendového surového hem bunda, který je zde zobrazen. Pro nový vzhled letošního léta na příležitostné víkendové dny, spárujte kratší, uvolněnou džínovou bundu s musel mít široké nohy, pro snadnou, slouchy siluetu.

10
z 11

Boy Jack Jeanet a džínová sukně

ulice style denim jacket and skirt

Denim bunda a sukně pro letní styl.
Timur Emek / Getty Images

Zde je vzhled, který je ideální pro nošení v příležitostných dnech v kanceláři, na setkání s přáteli pro brunch nebo na víkendový antiquing. Vrstva džínové bundy ve stylu přítele nad stylovou džínovou sukní na přední straně, jako je ta, která je zde znázorněna. Pro nejvíce lichotivý vzhled zvolte bundě v lehčím denimovém prádlu než spodní vrstva, která vám pomůže vypadat štíhlejší pod pasem.

Odblokování vaší sukně pro pohled na koleno dodává koketní zájem o vaše oblečení a pomáhá dělat nohy vypadat dlouho a štíhlý. Uchovávejte si doplňky jednoduše, pokud budete chtít chodit venku - přemýšlejte o skvělé dvojici slunečních brýlí a designer (nebo designer look) kabelku).

11
z 11

Ořezaná džínová bunda a černé džíny

ulice style jean jacket outfit

Nasaďte ořezané bundy z jeansu přes hubené černé džíny.
Melodie Jeng / Getty Images

Chcete si uvědomit - představuji si v džínech, když vypadám, jako byste se nepokusil příliš tvrdě? Spárujte základní ozdobný džínový plášť s dvojicí tvarově tvarovaných, štíhlých černých džín, pro oblek, který je překvapivě správný. Noste s tenkou bílou cínovou nádrž, černé kotníkové boty a nevyžádané vlasy.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 9