Home / Vůně / 7 nejlepších parfémů pro dospívající k nákupu v roce 2018

7 nejlepších parfémů pro dospívající k nákupu v roce 2018

Jsme odhodláni zkoumat, testovat a doporučovat ty nejlepší produkty. Můžeme obdržet provize z nákupů uskutečněných po návštěvě odkazů v našem obsahu. Další informace o našich službách proces přezkoumání. 

Většina vůní uváděných na trh pro dospívající je příliš nasycena lepkavými květy a ovocnými vůněmi nebo tvrdým pižmem smíšeným s intenzivními vanilkami. Obvykle jsou příliš silní pro své vlastní dobro. Protože většina dospívajících chce mít tento zralý pocit - a mnozí si myslí, že vůně je způsob, jak se tam dostat - slather to pro maximální účinky, které jim ponechává předávkování pachy. Je těžké najít dokonalou rovnováhu vůní, ale špatná vůně není nikdy, kde by člověk měl začít.

Může to být mátlo, jaká vůně jsou vhodné pro věk, stojí za peníze a vůně skvěle, obzvláště dnes, když existuje ohromné ​​množství možností. Ať už nakupujete s vaším dospívajícím nebo nakupujete pro ně, přečtěte si o tom, jak se dozvědět o nejlepších parfémách pro dospívající si můžete koupit.

Původně navržená v roce 2007, tato vůně je jednou z nejznámějších vůní, jak čistá, jemná a sladká. Jako toaletní voda, vůně obsahuje pouze 4 až 8% čisté vůně, čímž je lehčí a méně štiplavá než ostatní parfémy na trhu. Značka s názvem Ultimate Dream teen, Kaia Gerberová, dcera Cindy Crawfordové, tvář vůně v uplynulém roce kvůli tomu, jak je opravdu mladá. Více než 1.200 zákazníků hodnotilo tuto vůni s pěti hvězdičkami na Amazonu. Vůně se otevírá svěží vůní fialových listů a divokých jahod, ale srdcem vůně jsou jasmín, gardénie a grapefruit. Základem je jemný pižmo, vanilka a santalové dřevo. Vzhledem k tomu, jak lehké, citrusové a čerstvé je vůně, je to jedna z nejvhodnějších vůní pro dospívající dívku. Nebude to převašovat, ale může přidat trochu něco, pokud se chce dabble ve světě vůně cítit extra zvláštní.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 1