Home / Účesy / Vysoký a těsný účes pro muže

Vysoký a těsný účes pro muže

Vysoký a těsný účes pro muže

Střih Davidem Alexandrem | Foto © David Alexander.

Klasický vysoký a těsný účes, běžně nosený americkým námořnictvem a armádními strážci, je oblíbeným účesem ve vojenském stylu. Zatímco řez může být pro mnohé civilisty extrémně extrémní, pro ty, kteří hledají výrazně mužský strih s nízkou údržbou, je vysoká a těsná skvělá volba. Výška se vztahuje na delší vlasy nahoře nad chrámy, zatímco těsné se vztahuje na vlasy, které jsou velmi ostře oholené. Má také trochu více charakteru než populární účes ve stylu buzzcut.

Zatímco tento účes často nosí vojáci v mnoha pobočkách armády, kde to předpisy dovolují, je to obvyklý účes, který nosí mnozí z námořních sborů Spojených států (ačkoli to není nutné), kteří se často nazývají "jarheads", protože styl připomíná zedník. Tento účes funguje dokonale pro ty, kteří často nosí přilby nebo jiné formy pokrývky hlavy.

Tato fotka je to, co považuji za klasické vysoké a těsné. Pro tento styl jsou boky a záda oholeny až k okraji hlavy (boky jsou oholené holicími holicími strojky). Kvůli tvaru jeho obličeje byla horní část řezána na volné ruce, což mi umožnilo dosáhnout nahoře trochu plochého tvaru. Zatímco někteří v civilním světě se mohou rozhodnout nosit tento styl s viditelnou čarou vymezení mezi oholenými stranami a vrcholem, jakákoli viditelná čára by určitě byla mimo regulaci pro většinu mužů v ozbrojených službách. Jako příklad toho, jak je vysoká a pevná směs správně promíchána, naleznete boční pohled na tento účes na dalším panelu.

02
z 04

Vysoký a pevný boční pohled

Vysoký a těsný účes pro muže

Střih Davidem Alexandrem | Foto © David Alexander.

Boční pohled na tento vysoký a pevný účes ukazuje správné prolínání a také to, jak by měl styl odpovídat tvaru hlavy na koruně. Tento styl je opravdu skvělá volba, a to nejen pro vojáky, ale i pro sportovce nebo jiné, kteří touží po chladném účesu s nízkou péčí.

Jedna z nejlepších věcí o vysokém a těsném účesu je, že není vyžadován žádný styling (přesto, vzhledem k kontrastu mezi oholenými stranami a mírně delší špičkou), styl stále ještě má určitý charakter (a vyžaduje, aby zkušený holič vykonal úspěšně). Tato ultra krátká vysoká a pevná je velmi nízká údržba, ale pro ty, kteří si tento styl zvolili, velmi doporučujeme použití opalovacího krému, aby se zabránilo spálenině hlavy na hlavě.  

03
z 04

Klasický vysoký a těsný účes

Vysoký a těsný účes pro muže

Střih Davidem Alexandrem | © David Alexander.

Pro tuto variaci vysokého a pevného účesu byly vlasy proříznuty na kůži těsně za kruhovou hlavou (dokončené holicími holicími strojky). V horní části jsme použili celou řadu čepelí 2 a rovnoměrně promíchali špičku do oholených stran.

04
z 04

Roztřepený účes

Vysoký a těsný účes pro muže

Střih Davidem Alexandrem | © David Alexander.

Tato další variace vysokého a těsného účesu (většího zhoršeného nebo agresivního Ivy League) zanechává nahoře větší délku a na stranách není ohnutý břitvy. Vlasy jsou zkoseny krátce nad korunou, aby se přizpůsobily tvaru hlavy a postupně se postupně mírně prodlužovaly směrem dopředu. Tento styl, který je určitě v rámci většiny vojenských předpisů, je méně extrémní a může být vhodnější pro civilního muže. Zatímco tato variace vysoké a těsné mohou určitě být noseny bez styling produktu, malé množství pomade nebo styling vosk může dát trochu více leštěný vzhled.

1

About

Check Also

3 maska ​​na kokosové mléko pro suché vlasy

V tropických oblastech ženy zvlhčují své vlasy kokosovým mlékem po generace. A z dobrého důvodu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 1