Home / Účesy / Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v péči o vlasy jsou přírodní masky na vlasy a vlasové oplachy, které můžete vyrobit ze základních ingrediencí, které se nacházejí ve většině kuchyní. Koneckonců, proč utrácet $$ nebo $ $ $ na lahvičku fantazijního kondicionéru, když můžete udělat úžasný výrobek, který stojí penny?

Níže jsou recepty, které jsem v průběhu let shromáždil pro různé typy vlasů, včetně suchých, poškozených a mastných. Neváhejte a prohlédněte je, pokud je budete vyzkoušet.

Recepty na poškozené, fízné vlasy

Tyto níže uvedené recepty jsou skvělé pro uklidnění a opravu kůžiček poškozených chemickými látkami, vlasovými nástroji nebo UV paprsky. Pracují na všech typech vlasů.

Zobrazit 8 úžasných vlasů pro poškozené vlasy

Recepty na suché, hrubé vlasy

Hydratační přísady, které působí na suché vlasy, zahrnují avokádo, banány, žloutky, javorový sirup, rum a slunečnicový olej. Doporučuji používat masky na suché vlasy a zavádět sprchovou čepičku na vlasy po dobu nejméně 15 minut pro každou z těchto ošetření.

Viz 7 domácích masek pro suché, hrubé vlasy

Vlasové masky a oplachové recepty pro jemné, ploché vlasy

Jemné vlasy mají tendenci být mastné vlasy a jsou citlivé na tvorbu produktu. Nejlepší způsob, jak se zbavit vytváření produktu, je postříkat vlasy opláchnutím z octu. Přidejte tělo spreje s mořskou solí, kterou můžete udělat sám.

Podívejte se na Moje oblíbené vlasové masky a máchání pro jemné, mastné vlasy

Vytvořte si vlastní vlasový kondicionér

Můžete si vyrobit své vlastní úžasné vlasové kondicionéry z několika ingrediencí, které se nacházejí ve vašem spíže, plus několik esenciálních olejů, které si můžete koupit online nebo ve vašem obchodě se zdravou výživou.

1

Podívejte se na tento recept pomocí kokosového oleje, hnědého cukru a esenciálních olejů: Vytvořte si vlastní vlasový kondicionér.

Metoda šamponu na pečení sody Každý, kdo přísahá

Jsem opatrný a v dnešní době mám na mysli velmi různorodé šampony, protože jsou také nebezpečné sulfáty, chemická látka v šamponech, která způsobuje jejich pěnění do lahodných bublinek (viz můj seznam nejlepších bezsulfátových šamponů).

Takže když jsem četl, že mnoho žen obchází láhev pro své domácí sójové šampóny na pečení, následované opláchnutím jablečného octa, pomyslel jsem si: "Zní to neúčinné a páchnoucí."

Mýlil jsem se. Zjistěte, co se stane, když zkusím tento šampon a ocot opláchnout a obdržíte recept sami.

Sójový šampon na pečení následovaný octem Spritzem

Lupy opravné prostředky: Jak zacházet Lupy přirozeně

Domácí léky proti lupům jsou mnohem lepší pro vaše vlasy a pokožku hlavy než chemikálie, které se běžně vyskytují v šamponech proti lupům. Tento domácí recept na lupy je dvoubodový systém. Nejprve použijete lněný olej, potom sledujete jablečný jablečný ocet, který je skvělý v boji proti kvasinkám a bakteriím.

Recept: Domácí ošetření lupů

Miloval tyto recepty? Ještě víc!

  • Recepty na domácí masku na obličej
  • Nejlepší šampóny bez sulfátu
  • Domácí recepty na ošetření obličeje

Jak zachránit chlór před poškozením vlasů

Kdokoliv s blond vlasy ví, že chlór může zase vlasy zeleně, ale víte, že je to špatné pro všechny vlasy, vysychá a zničí i vaše přirozená barva.

Místo nákupu speciálního šamponu pro plavce je vše, co potřebujete, jen pro jednoduché oplachování jablečného octa.

Oční maska ​​na vlasy pro plavce

1

About

Check Also

Triky, aby vaše vlasy barva poslední

Ženy strávily štěstí na jejich barvě - proč byste nechtěli, aby to trvalo déle? Blondýnka, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 85