Home / Účesy / Nejžhavější trendy černého účesu: Co byste měli vědět

Nejžhavější trendy černého účesu: Co byste měli vědět

9. Annual Victoria's Secret Fashion Show - Hair and Makeup

KMazur / přispěvatel / Getty Images

Černé vlasové trendy v tomto roce zahrnují krátké vlasy, dlouhé vlasy, přirozené vlasy, lokty, vlny a vazby. 

Vaše tvary obličeje

Téměř každá žena může vytáhnout přírodní afro. Nebo pixie. Nebo dlouhá vlnitá paruka. Ale tvůj tvar obličeje záleží. Chcete vytvořit iluzi, že jste se narodili s dokonale kulatým obličejem a existují způsoby, jak to dosáhnout. Zjistěte více v:

  • Nejvíce lichotivé styly podle tvaru obličeje
  • Co je to tvar tváře? Jak zjistit, jaký tvar obličeje máte

Váš životní styl je záležitostí

Pokud hodně pracujete, paruka nebude vaším nejlepším sázkem. Přírodní vlasy jsou, nebo dokonce vazba. A pokud jste příliš zaneprázdněni, například pokud pracujete na plný úvazek a vychováváte děti, vazba je časový závazek, který možná nebudete chtít udělat. Udržování vlasů přirozené může být vaše nejlepší sázka, nebo uvolnění je s chemikáliemi, takže je více zvládnutelná je další volba. Existuje několik málo věcí, které jsou ošklivější než vyrostlé vazby, které je třeba nahradit STAT. 

Na penězích záleží

Vlce a paruky jsou drahé. Chemické relaxátory a udržení vlasů přirozené nejsou. Pokud jdete na trase vazby nebo paruky, chcete investovat do kvalitních vlasů a kvalitní kadeřník. Lidské vlasy trumfy syntetické a špatný stylista může nechat vypadat, jako by vaše vlasy jsou zjevně falešné nebo horší, může způsobit, že máte zkušenosti s trvalou vypadávání vlasů.

Zvažte svou osobnost

Chcete-li vytáhnout z velmi trendy pixie nebo super podrážděný pompadour, musíte mít důvěru. Ale ještě víc, chcete se cítit pohodlně ve svém účesu. Pokud jste koketní a zábavní, měli byste si vybrat účes, který vás cítí tak. Pokud se vám nelíbí trendy, jděte do klasičtějšího stylu, jako je bradavka.

02
z 17

Perfektní Černá Pixie

Tyra Banks

Vlevo: Michael Buckner / Getty Images; vpravo, Tyra Banks / The Cut Life Instagram

Tyra Banks nebyla první celebrita, která by si mohla rozsekat vlasy do šálku: (a zdá se, že sportuje její pravé vlasy, nikoliv paruku, podle její stylistky). Pixies jsou populárnější než kdy předtím a nikdy nebyly nádhernější.

Nezáleží na své přirozené struktuře vlasů, ať už tlusté, kinky, kudrnaté, chemicky vyrovnané nebo vlnité, může být pixie pro vás nádhernou volbou. Je to také dobrá volba pro ženy, které preferují vazby nebo dokonce paruky.

Nejste si jisti, jaké zkratky se vám nejvíce líbí? Podívejte se na své nejlepší sázky v krátkých černých vlasech: Kolem dnešních špičkových stylů.

03
z 17

Dlouhé černé vlasy

Beyonce

Stefanie Keenanová / WireImage / Getty Images

Dlouhé, černé vlasy zůstávají nejoblíbenějším účesem pro černé ženy. Můžete nosit dlouhé vlasy rovně, vlnité nebo kudrnaté pomocí relaxerů, curlingových žehliček a plochých žehliček.

Ať už se rozhodnete pro vazbu, paruku, vaše přirozené vlasy nebo si vyberáte uvolnění, abyste získali své vlasy dlouho, tyto fotky dlouhých černých účesů by vás měly inspirovat.

Je těžké, aby některé ženy s hustými a kudrnatými vlasy vyrostly dlouhé vlasy. Nejlepším řešením pro dlouhé vlasy v tomto případě je vazba nebo dokonce paruka. 

04
z 17

Pryčky!

Zoë Kravitz

Zoë Kravitzová.
Steve Granitz / Getty Images

Zoe Kravitzova prýmky zahynou.

05
z 17

Přírodní černé vlasy

Zpěvák/actress Brandy Norwood

Jim Spellman / WireImage / Getty Images

Každý, kdo je naladěn do stylu, pravděpodobně zaznamenal, jak se staly populární přirozené vlasy. Stále více černošských žen se vzdává nákladných ošetření salonu, drahých vazeb a prodlužování a škodlivých chemických ošetření, a místo toho se rozhodne pro vlasy, které jsou přirozené a jak uvidíte v této fotogalerii níže, docela ohromující.

Ať už vyrůstáte své přirozené vlasy, vzhledem k tomu, že budete přirozené nebo chcete vědět, jak se starat o vaše přirozené vlasy, nenechte si ujít přirozené vlasy: nádherné styly pro černé ženy.

06
z 17

Imaan Hammam má velké, krásné přírodní kadeře

Imaan Hammam

Melodie Jeng / Getty Images

Tyto velké, nádherné kudrlinky na modelu Imaam. V tuto chvíli jsou všechny zuřivosti.

07
z 17

Krátká, vyškrtnutá Afro

Lineisy Montero

Melodie Jeng / Getty Images; Randy Brooke / Getty Images

Tento krátký afr na modelu Lineisy Montero je krásný.

08
z 17

Délka břicha: Bobs a Shages

Jadě Pinkett Smith attends the European Premiere of 'Magic Mike XXL' at Vue West End on June 30, 2015 in London, England.

Jada Pinkett Smith se zúčastní evropské premiéry "Magic Mike XXL" ve Vue West End 30. června 2015 v Londýně v Anglii.
Samir Hussein / Getty Images

Dlouhé účesy, včetně bobů a šátků, jsou nádherné možnosti pro ženy, které vyrůstají ze svých vlasů nebo chtějí zkrátit, ale ne tak krátké jako pixie. S paruky a tkaničky můžete trochu experimentovat, aniž byste museli trvalou závazek určitou délku. 

09
z 17

Ramena-délka černé účesy

Herečka Aisha Tyler

Gregg DeGuire / Getty Images

Vlasy, které padnou do ramen, jsou v současnosti nejžhavějším účesem mezi kavkazskými ženami, ale trend funguje stejně dobře i pro černé ženy.

10
z 17

Kudrlinky

Malaika Firth

Timur Emek / Getty Images; David M. Benett / Getty Images

Jak nádherné jsou zde kadeře modelky Malaika Firthové, které se nosí ve dvou samostatných stylech?

11
z 17

Nádherná barva vlasů

Modely Imaan Hammam (L) and Aamito Lagum

Mireya Acierto / Getty Images

Tyto modely ukazují trendy v této chvíli: nádherná barva vlasů a krátké, elegantní vlasy. Klíčem jsou zdravé vlasy. Odřízněte mrtvé konce a nechte vaše vlasy odpočívat mezi vazbami. Pokud se dostanete do barvy, ujistěte se, že hluboké vlasy.

12
z 17

Edgy Krátký účes

Zpěvák Monica attends the 2015 BET Awards at the Microsoft Theater on June 28, 2015 in Los Angeles, California.

ason LaVeris / FilmMagic / Getty Images

Je tu něco o ženě, která může vytáhnout jasně červený účes nebo pompadour pixie. Žádný účes nepřiláká více pozornosti než ostré řezy na sebejistou ženu. 

Ale abyste vytáhli pestré barvy vlasů nebo oholených vlasů nebo pompadour, musíte mít důvěru. Nemůžete se skrýt za krátkým, ostrým účesem, jako byste mohli mít dlouhou vlnitou vazbu. A zjistíte, že celá vaše šatní může být potřeba aktualizovat. Riziko stojí za to? 

13
z 17

Paruka: Možná nejžhavější trend v černém vlasu na okamžik

Viola Davis

Frazer Harrison / Getty Images

Paruky jsou stále více a více populární nyní, že opravdu dobře-vyrobené krajky paruky jsou k dispozici. Dobře vyrobená paruka vyrobená z lidských vlasů může být drahá, ale vypadají přirozeně.

Pros: Promluvte o okamžité změně! Jakmile jste připraveni na paruku a vlasy jsou rozřezány, aby se zjemnily tvůj obličejový tvar a paruka vlasové struktury, vaše transformace bude trvat tak dlouho, dokud bude trvat na paruku. Můžete mít připojené paruky trvat až měsíc, ale ty s hřebeny jsou nejjednodušší vzít a vypnout. Můžete změnit svůj vzhled tolik, kolik chcete, a paruka nebude mít vůbec vliv na vaše přirozené vlasy.

Nevýhody: Dobře vyrobená paruka je drahá (obvykle stojí mezi $ 300 - $ 1000). Navíc mohou být horké k oblečení, zejména v létě. Pokud hodně zvyknete, pak jste lepší s polokouhou nebo vazbou.

Paruky jsou skvělou volbou pro ženy se ztrátou vlasů. Viola Davis, která se zde objevila v jedné z mnoha parukářů, odhalila v rozhovoru s časopisem Vulture, že když jí bylo 28 let, ztratila polovinu vlasů na alopécii. Potom říká, že nosila paruku všude:

"Měla jsem paruku ve vířivce, měla jsem paruku, kterou jsem nosila po celém domě, měla paruku, kterou jsem měla na událostech, měl jsem paruku, kterou jsem nosila, když jsem pracovala, nikdy jsem neukázala své přirozené vlasy. berle, ne posílení ... Byla jsem tak zoufalá, že si lidé mysleli, že jsem krásná. Musel jsem do jisté míry osvobodit od toho [pocitu]. "

Na Oscarach v roce 2012 odešla paruku doma a její vlasy byly přirozené. Byl to průlom. Stále nosí své paruky, ale ne celou dobu a to, jak řekla, se uvolňuje.

14
z 17

Nový vzhled každých pár týdnů

Leila Nda

Melodie Jeng / Getty Images; Jim Spellman / Getty Images; Kirstin Sinclair / Getty Images

Změna účesu pomocí rozšíření, paruky nebo umožnění, aby vaše přirozené vlasy odpočinuly mezi sebou, je v současné době obrovským trendem a umožňuje vám jít z krátkého na dlouhý během jednoho dne.

Zde je model Leila Nda viděn zleva doprava 5. března 2015, 10. listopadu 2015 a 6. července 2015.

15
z 17

Proč se ženy rozhodnou pro vazby

NeNe Leakes

NeNe Leakes.
Grant Lamos IV / Getty Images

Vázání bylo velmi kontroverzní v komunitě černých vlasů. Ženy, které nosí vazby, jsou obviněny z toho, že chtějí vypadat bíle. Ale vazby jsou více populární než kdy jindy. Přicházejí v každé délce a stylu a jsou skvělým způsobem, jak změnit vzhled, aniž byste museli řezat, barvit nebo chemicky měnit vlastní vlasy.

Výhody vazeb

Vlnění je oblíbená, protože můžete okamžitě změnit svůj vzhled (dobře, alespoň během několika málo hodin, které budete potřebovat k šití nebo připevnění nových vlasů), aniž byste poškodili přirozené vlasy. Můžete změnit svůj vzhled každých několik týdnů, kdy se budete pohybovat z krátkých na dlouhé až na střední délky vlasů, pokud chcete, stejně jako vyzkoušet různé textury vlasů.

Výhody: Skvělé pro ženy, které nemají rádi horko nebo chemikálie a chtějí jen trochu rozruchu. Weaves také chrání vaše přirozené vlasy a může vypadat přirozeně, pokud používáte skvělou stylistku a investujete do kvalitních vlasů. Oni jsou lepší sázka než paruky, pokud hodně pracujete.

Nevýhody: Nejlepší vazby používají autentické, skutečné vlasy a to může být drahý zvyk. Kvalitní lidské vlasové vazby vás mohou vrátit mezi $ 600 - $ 1200. Navíc mohou trvat hodiny, než se mohou aplikovat, a vzhledem k tomu, že průměrná vazba trvá asi šest týdnů, je to spousta návštěv v salonu, aby si zachoval svůj báječný účes. Špatně vyškolený stylista může způsobit ztrátu vlasů nebo špatnou vlasovou čáru, pokud vaše korunky příliš těsné nebo nešití nebo nelepí na vaše vazby správně.

16
z 17

Uvolněné vlasy: tak populární jako někdy

Herečka Garcelle Beauvais poses for a portrait at the American Black Film Festival on June 14, 2015 in New York City.

Herečka Garcelle Beauvais představuje pro portrét na Americkém černém filmovém festivalu 14. června 2015 v New Yorku.
J. Countess / Getty Images Portrét / Getty Images

Chemické procesy zůstávají super populární cestou k uvolnění super králičích vlasů, narovnávají vlnité vlasy nebo jen vám umožní větší flexibilitu s účesy.

Chcete-li narovnat vlasy nebo je barvit, máte k dispozici mnoho možností. Zde je šikovný průvodce výběru správných relaxerů a navíc zjistěte, co potřebujete vědět před barvením vlasů. 

  • Relaxers vs. Texturizers: Jaký je rozdíl??
  • Lye vs. No-Lye Relaxers
  • Základy relaxačních černých vlasů
  • Barva vlasů: Co potřebujete vědět, než barvíte černé vlasy
17
z 17

Černé vlasy: Formální aktualizace

Cynthia Bailey

Cynthia Bailey.
Moses Robinson / Getty Images

.

1

About

Check Also

3 maska ​​na kokosové mléko pro suché vlasy

V tropických oblastech ženy zvlhčují své vlasy kokosovým mlékem po generace. A z dobrého důvodu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 43