Home / Účesy / Má WEN Hair Care Cleansing Conditioner opravdu funguje?

Má WEN Hair Care Cleansing Conditioner opravdu funguje?

Má WEN Hair Care Cleansing Conditioner opravdu funguje?

Tato recenze Wen Cleansing Conditioner je od roku 2010. Předtím, než si přečtete moje původní recenze, rád bych zdůraznil něco, co jsem se dozvěděl od používání Wena na krátkou dobu v roce 2010. Wen péče o vlasy údajně způsobila mnoho žen, jejich vlasy. Tolik žen se setkalo s vypadáním vlasů, že proti Wenovi byla podána žaloba na soudní řízení.

Kromě toho chemické složení Wen, včetně tónu vosku a plnidel, které činí vaše vlasy silným a zdravým, ale ve skutečnosti způsobují zlomení a poškození, v dlouhodobém horizontu zanechávají hodně žádoucí.

Prosím, proveďte svůj výzkum před zakoupením Wen Cleansing Conditioner. Stejně jako u mnoha produktů na trhu, pokud to zní příliš dobře, aby to mohla být pravda, mohlo by to být.

Recenze čisticího kondicionéru Wen od roku 2010

Podle svých webových stránek a infomercialu je Wen® Cleansing Conditioner novou a odlišnou koncepcí při čištění a péči o vaše vlasy. Jediný výrobek je určen k tomu, aby místo šamponu, kondicionéru, hlubokého kondicionéru, detangleru a kondicionéru. Formulář neobsahující síran, bez detergentů čistí vlasy bez pěnění nebo pěnění všeho druhu a je určen k uchování vlasů a přírodních olejů pokožky hlavy. Vaše vlasy jsou zbaveny lesku, vlhkosti, ovladatelnosti a lepšího uchování barvy. Ale splňuje tyto sliby?

O mých vlasech

Všichni vlasy budou reagovat trochu jinak na jakýkoli produkt na vlasy, a to platí i pro Wen®. Moje vlasy se zdají dokonale přizpůsobit profilu Wen®.

Moje vlasy jsou přirozeně zvlněné a v době tohoto článku jsou trochu frizzy a suché z vysoké barvy výtahu jsem použil v té době. Moje vlasy potřebují pomoc s kondicionováním, frizí, tělem a ovladatelností.

Moje počáteční reakce

Moje první reakce na Wen® byla "to je divné". Není přirozené "umyt" vaše vlasy bez pěnění.

Jsem docela dobře obeznámený se šamponem bez síranu a zatímco oni obvykle produkují méně "mýdlového" pocitu, jsou stále velmi šamponové, a proto se cítím, že moje vlasy jsou "čisté". Dalším rozdílem, že jsem měl trochu potíží se přizpůsobit, bylo množství přípravku potřebné k čištění vlasů. Jsem zvyklá na teorii "méně je víc" v správném šamponování vlasů a Wen® vyžaduje spíše obscénní množství produktu, aby pracovala na své kouzlo.

Když jsem hovořil o kouzlu, nebyl jsem si jistý, že magie je právě slovo, které bych poprvé popsal Wen®. Nemohu říci, že jsem nebyl ohromen, ale neměl jsem ani tento pocit naprostého údivu. Moje vlasy dělal po prvním použití čistícího kondicionéru cítit čistý, který mě upřímně překvapil, protože nedošlo k pěnění. Moje vlasy se také cítily měkké a dobře upravené, stejně jako když používám svůj běžný šampon a kondicionér.

1

Padající (a mimo) lásky s Wen®

Za týden používání výrobku jsem se zamilovala do Wen® Cleansing Conditioner. Po tomto čase jsem našel vlasy výrazně měkčí, méně frizující a lehce stylovější. Moje vlasy měly skvělý lesk, vlhkost.

Ale asi o týden později jsem rychle spadla z lásky s Wenem.

Najednou mi vlasy připadaly mastné, ztuhlé a trochu "icky", kvůli nedostatku lepšího výrazu. Můj milostný vztah dostal druhý vítr, nicméně po dobrém šamponování s dobrým vysvětlujícím šamponem a poté se vrátil do společnosti Wen® Cleansing Conditioner.

Sečteno a podtrženo

Než jsem dokončil zkoušku na Wen®, mluvil jsem značně o tom, že používám produkt na sociálních médiích. Jeden z mých přátel mi krátce poslal e-mailem a řekl: "Podívej, nemůžu čekat na tvou recenzi. Všechno, co chci vědět, je koupit ji?"

Zpočátku jsem řekl ano, chtěl bych, ale produkt bych nepoužíval výhradně jako můj jediný šampon / čistící přípravek. Myslel jsem si, že bych chtěl mít výrobek po ruce, který by mohl být používán jako normální součást mých zdravých vlasových rutin, ale spíše jako hlubší kondicionér než čistící prostředek.

Nicméně, po zvážení mojích zkušeností s těmi mojimi klienty, kteří sdíleli své příběhy Wen® a dalšími, kteří zhodnotili Wen®, mám smíšené pocity.

Mnoho lidí uvedlo hrozné výsledky, včetně ztráty vlasů po použití WEN. Mnoho dalších lidí uvedlo, že se cítili odtrhováni, když si objednali přímo od společnosti Wen® a často byli účtováni dvakrát, při vrácení žádosti o vrácení peněz nebyli vráceni, nebo se ignorovali, když se snažili zrušit své "předplatné". Po zvážení všech těchto informací bych dospěl k závěru, že čisticí kondicionér Wen® se nejlépe podává pro lidi s vlnami / kudrlinami, tendencemi na suché vlasy nebo tlustými / hrubými vlasy. Jemnější, tenčí a rovnější dívky neměly pozitivní zkušenost. Ale nemusíte se na to plně bavit, podívejte se na recenze od jiných lidí, kteří zkoušeli Wen®.

Zveřejnění: Společnost poskytla zdarma přístup k tomuto produktu za účelem kontroly. Další informace naleznete v etických zásadách.

1

About

Check Also

Použijte tento graf k poznání podkladových pigmentů

Při formulování barvy vlasů musíte vzít v úvahu podkladové pigmenty a jak budou působit. Mnoho …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − = 42