Home / Účesy / Jednoduché triky, které dodají Vašemu salonu Facelift

Jednoduché triky, které dodají Vašemu salonu Facelift

Je důležité, aby váš salon vypadal aktualizovaný a moderní. Od domácích spotřebičů až po výzdobu, rozbíjíme několik jednoduchých kroků, abychom vašeho salonu změnili, aniž bychom porouchali banku.

salon retail

Malování stěn ve vašem salónu každých pár let může znít jako úplná bolest, ale je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak dát salonu aktualizovaný vzhled.

Barva vlasů, sprej na vlasy a další produkty mohou způsobit zmatek na stěnách, vytvářet skvrny a způsobit zakalení. Vaše stěny nemusí vypadat, že potřebují kabát čerstvé barvy, ale uvidíte obrovský rozdíl v jasnosti a jasnosti salonu, když to uděláte.

Při malování salonu si pamatujte, že barva, kterou si vyberete, je velmi důležitá. Barva na stěnách ovlivní, jak vypadá barva vlasů na hlavě vašeho klienta. Pokud si vyberete velmi teplou barvu, očekávejte, že běží na nejbližší okno pokaždé, když se váš klient zeptá, zda jejich barva vypadá mosazný pro vás. Pravděpodobně není vůně mosazná, ale teplá barva na stěnách může určitě ovlivnit způsob, jak vypadá barva vlasů v salonu.

02
z 06

Vytvořte salon Galerie umění

V salonu, na kterém jsem pracoval, měl majitel měsíční střídání umění na stěnách. Bylo to super zábava pro klienty, protože se vždycky těšily na to, jaké nové umění budou vidět, a bylo to skvělé rozprášení, když se jim nelíbilo, co viděli.

Párování s umělci je levnější způsob, jak vyzdobit salon, a můžete dokonce vydělat nějaké peníze tím, že uděláte provizi na jakékoliv umění, které se prodává.

03
z 06

Repurpose Salon nábytek

muž in barber chair at salon

Thomas Barwick / Getty Images

Použitím starožitného nábytku ve vašem salonu se můžete dostat pryč s eklektickým vzhledu, který umožňuje neustálé změny. Když nábytek nevypadá totéž, je snadné se proplétat novými jednotlivými kusy a vyhýbat se tomu, aby museli vše měnit najednou.

Podívejte se na místa jako craigslist, prodej nemovitostí a záliv E pro některé z nejlepších nabídek. Pokud máte zájem o obnovu nábytku, může to být levný a kreativní způsob, jak si vybavit salon.

04
z 06

Určete akcentní zdi nebo oblast

Vyberte si ve svém salonu místo, jako je čekárna nebo šatny, a často dekorujte. Změnou barvy jedné stěny nebo použitím dočasné tapety v této oblasti můžete své zákazníky podvádět, aby si mysleli, že se stále děje velké změny.

Najděte umění, které lze změnit nebo zakoupit různé tkaniny, které lze šití do záclon pro šatny. Vyměňte toto příslušenství každých pár měsíců, abyste místo zůstalo čerstvé.

05
z 06

Rotující květy

žena smiling in salon next to flowers

Strauss / Curtis / Getty Images

Není to nejlevnější možnost, ale je to určitě krásná a luxusní. Nastavte službu, která vám každý týden poskytne různé květinové displeje, které mohou sedět ve vstupní hale nebo na recepci.

Ve svém starém salonu, Ted Gibson, jsme měli každý týden krásné třešňové květy, které měly velikost malého stromu. Klienti by je vždycky divili a komentovali, jaký pěkný dotek byli.

06
z 06

Opětovné použití a recyklace

Čistící Craigslist nebo Ebay pro nové salonní přístroje mohou být levnou cestou k oblečení vašeho salonu. Používáte-li procesy suchého tepla, vyhledejte parní procesor pro urychlení doby zpracování barev vlasů.

Potřebujete nové salonky? Tyto webové stránky mohou být fantastickým místem pro hledání salónního nábytku a spotřebičů. Vaši klienti si vezmou na vědomí, že máte čas věnovat nové investice do svého salonu.

1

About

Check Also

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v péči o vlasy jsou přírodní masky na vlasy a vlasové …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 23