Home / Účesy / Řídnutí vlasů? Lasery pravděpodobně nejsou odpovědí

Řídnutí vlasů? Lasery pravděpodobně nejsou odpovědí

Řídnutí vlasů? Lasery pravděpodobně nejsou odpovědí

Je pravděpodobné, že předkládám tuto recenzi tím, že uvedu, co se týče vypadávání vlasů, nejsem trochu fanoušek drog, koberečků, krémů nebo schémat. Myslím, že pro chlapce jako já, kteří je ztrácejí, je nejlepším přístupem získat skvělý krátký účes, udržet tělo zdravé a nechat vaše vlasy udělat co nejvíce. To znamená, že jsem trochu techno geek, takže jsem souhlasil, že vyzkouším HairMax Laser Comb na 12 týdnů a uvidíte, co se stalo.

Jsem na III. Vrcholu v měřítku Norwooda Hamiltona z Male Pattern Baldness, takže podle webových stránek HairMax jsem ideální pro produkt.

Jak to funguje

Podle tvrzení vynálezce HairMax LaserComb David Michaels z Lexington International HairMax pracuje procesem "fotosociové stimulace". To podle Michaela "přenáší energii laseru na vaši buněčnou energii a zvyšuje ATP na mitochondrii, což zvyšuje růstové faktory uvnitř dermální papilí stimulující buněčnou proliferaci vlasové matrice." Uh, co? To je trochu nad hlavou, ale to zní oficiálně. Když mluvil s Davidem Michaelsem během nedávného telefonického rozhovoru, je zřejmé, že je nad tímto zařízením vášnivý a věří, že funguje. Ve skutečnosti existují některé působivé před a po fotky na webových stránkách HairMax. Pracovala to pro mě? Ne.

Jak ji používáte

Podle instrukcí dodaných s ukázkovou jednotkou, kterou jsem obdržel, vyčesáváte vlasy 10 až 15 minut na ošetření, přední a zadní a pak ze strany na stranu a pohybujete hřebenem v přírůstcích 1/2 palce každé čtyři vteřiny.

Léčba se provádí tři dny v týdnu a hřeben by se měl použít po šamponování, pokud jsou vlasy prosté stylingových výrobků. Před každou pondělí, středou a pátečním večerem jsem po 15 minutách po sprchování provedl léčbu podle instrukcí po dobu dvanácti týdnů. Použití této věci samozřejmě vyžaduje závazek - zkuste držet štětec na hlavu po dobu 15 minut rovnou.

Myslím, že jsem si všiml, že mé biceps se zvětšuje víc než moje vlasy, které se zvětšují.

Moje výsledky

1

Po uplynulém období, musím říct, že jsem si nevšiml žádného významného obnovení vlasů. Možná jsem si všiml, že moje vlasy byly trochu lesklé a zdálo se, že rostou trochu rychleji, což mi dalo předčasně naději. Byl to výsledek laseru nebo proto, že jsem si prostě pročesal vlasy za 45 minut za týden? Nebo to bylo jen to, že mi mysl říkala, že se děje něco dobrého? Nemůžu říct. Mohu říci, že výsledek, který jsem hledal - jako většina, kdo by toto zařízení používal - je významný (nebo přinejmenším patrný) růst vlasů. Neměl jsem to s HairMaxem. Během rozhovoru s Davidem se zdálo, že extra růst a kvalita vlasů je obrovský problém. Pro některé, možná. Ale pochybuji, že to uspokojí ty, kteří doufají, že uvidí nové vlasy. Neřeknu přesvědčivě, že pokud budu pokračovat v používání přístroje HairMax LaserComb, že bych nezískala lepší výsledky, ale pochybuji o tom a není to pro mě opravdu hodně důležité pokračovat ve zkoušce.

Moje doporučení

U $ 250 až 300 dolarů je HairMax Laser Comb nákladnou možností (ačkoli v průběhu času je cena srovnatelná s jinou léčbou). Po vlastních zkušenostech s produktem mám za to, že výsledky, které pravděpodobně uvidíte (pokud nějaké) pravděpodobně nezmění váš život.

Při vyhledávání recenze online nejsem nalezena hodně lidí, kteří jsou nadšeni výrobkem.

Samozřejmě, pokud jste si přečetli mé předchozí příspěvky o vypadávání vlasů, víte, že to pro mě není obrovský problém - v současné době nepoužívám žádnou léčbu vypadávání vlasů (ani nemám v úmyslu tak učinit v budoucnu). Ve skutečnosti bylo používání HairMax LaserComb první léčbou, kterou jsem se pokoušel bojovat se svou vlastní ztrátou vlasů. Uvědomuji si však, že pro některé lidi ztrácejí vlasy téměř devastující vliv na jejich sebeúctu. Pokud se rozhodnete dát HairMax (nebo jakoukoli jinou léčbu vypadávání vlasů) zkusit, doporučuji neočekávat příliš mnoho. Jen se nedostaneš hlavu vlasů, kterou jsi měla ve svých 20 letech.

Mým doporučením je ušetřit peníze a využívat je ke vstupu do posilovny, koupit si nové oblečení a získat skvělý účes.

Myslím, že zjistíte, že jste více než HairMax LaserComb.

1

About

Check Also

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v péči o vlasy jsou přírodní masky na vlasy a vlasové …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1