Home / Účesy / Chcete ráno skvělé vlasy? Ujistěte se, že si v noci připravíte vlasy

Chcete ráno skvělé vlasy? Ujistěte se, že si v noci připravíte vlasy

Chcete ráno skvělé vlasy? Ujistěte se, že si v noci připravíte vlasy

Jen v případě, že jste ještě nezjistili, že je důležité chránit vlasy v noci buď hladkým a hedvábným polštářkem nebo pokrývkou na vlasy, nezapomeňte, že část zdravé vlasové rutiny zahrnuje noční péči. Je těžší udržet si zdravé kousky, pokud nebudete potřebovat pár minut na přípravu vlasů před spaním.

Zde je několik způsobů, jak si dát vlasy před spaním. Ráno to vše, co musíte udělat, je sundat a jít, což znamená, že žádné tepelné styling s curling a ploché žehličky, což vám umožní udržet zdravější zámky, které nejsou náchylné k tepelnému poškození, nadměrné sucho nebo křehkost.

Zabalit to

Uvolněná nebo plochá žehlicí srst má v noci velkou výhodu. Snaží se udržet vlasy hladké a splétané, a také zachovává tělo a zvlnění, které byste jinak mohli spoléhat na železo, které byste ráno dosáhli. To může trvat nějakou praxi, aby se obalování rutina dolů, ale jakmile zvládnete to, můžete vždy spoléhat na tuto jednoduchou techniku ​​pro udržení vlasů na místě v noci.

V závislosti na délce vlasů můžete buď začít na zátylku a zabalit ve směru hodinových ručiček nebo proti směru hodinových ručiček, nebo můžete rozdělit vlasy na tři části a začít obalit vzadu. Použijte štětcem štětce nebo štětcem štětec, spolu s rukama, aby se vaše vlasy vyrovnaly a formovaly je na pokožku hlavy. Použijte dlouhé kolíky k udržení vlasů na místě, pokud mají problémy sami. Jakmile jsou vaše vlasy zabalené, přilepte šálu kolem vlasce. Alternativně můžete umístit velký váleček do korunkové části vlasů.

Zjistěte to

Pincurls nejsou tak zdlouhavé, jak si myslíte. Pokud nechcete, aby se vaše vlasy hodně zvlněné, můžete v noci dostat pár hrbolů. Dokonce ani nepotřebujete pečlivě rozdělovat vlasy do geometricky tvarovaných částí. Jednoduše vezměte část vlasů, vyčistěte nějaké splety a zabalte vlasy do kruhu, který se nachází blízko k pokožce hlavy.

Zatlačte konce do středu zvlnění a zašroubujte je pomocí bobby kolíků nebo plochých svorek. Je to skvělý způsob, jak zachránit tělo a vlhkost a také pohodlný způsob spánku (ve srovnání s válci, které některé ženy považují za velmi nepříjemné). Chcete-li zachovat čisté pincurls a zabránit jim, aby se uvolnily, přilepte satén / hedvábný šátek pevně kolem vlasů, než vklouznete do kapoty.

Roll to

Válečky nikam nechodí rychle, protože když chcete hodně kudrlinky, mohou je stále poskytovat. Nicméně, houba válce jsou ven, pokud používáte ty, které jsou pokryty v satén. Satén nevytahuje vlhkost z vlasů nebo se proti ní neroztrhne, což způsobuje zlomení. Pokud nechcete celou svou hlavu otáčet, nemusíte. Místo toho zatáhněte vlasy do volného koně a položte čtyři nebo pět válečků do koníku. Ráno vyčistěte vlasy pádlem nebo štětcem - budete mít na koncích elegantní tělo s mírnými kudrlinami.

Propleteme to nebo je kapelu

Máte dlouhé a / nebo přirozené vlasy? Pokud ano, zkuste tahat vlasy zpět do jediného opletu a zajistěte konec elastickým páskem. Můžete také zkusit páskování, kde si stáhnete vlasy a volně držet s pružnou kapelou a položit několik dalších kapel po délce konopí.

Ujistěte se, že jsou elastika uvolněné. Odstraňování prýmku ráno bude mít za následek vlny po celé dny, zatímco páskování může snížit hlasitost v přírodních kadeřích poněkud.

1

Každá z těchto nočních "dóz" bude trvat déle a bude mít za následek dobře zvlhčené vlasy, když je pokryjete něčím hedvábným nebo saténovým. Alternativně můžete spát na saténovém nebo hedvábném polštáři.

Jak snadné je to? Pouhých pár minut strávených v noční péči vyříznete veškeré hladké žehlení a horké curlingové, abyste získali nějaké tělo a narazili na rány. Méně tepla = zdravější vlasy a kdo to nechce?

1

About

Check Also

8 tipů pro oblékání vaší kudrnaté vlasy

Přirozeně kudrnaté vlasy znamenají, že jste pravděpodobně trpěli frizovými dny a několika špatnými účesy. Možná …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2