Home / Účesy / Chcete, aby vaše vlasy rostly déle? Tyto 11 tipů vám pomůže

Chcete, aby vaše vlasy rostly déle? Tyto 11 tipů vám pomůže

Jeden z největších mýtů o černých vlasech je to, že nezrůstá ani neroste tak rychle jako jiné druhy vlasů. Všechny vlasy roste v průměru o ½ palce za měsíc, ale podle toho, jak zacházíte s vašimi vlasy, určuje, kolik si ponecháte. Některé ženy přísahají vitamínovými režimy, které vyžadují popadání pilulků po celý den, zatímco jiní stříhnou vlasy podle fází měsíce. V růstu vlasů není žádný mumbo-jumbo. Vše, co je zapotřebí, je váš závazek k zdravým vlasům a ošetření vlasů pomocí TLC. Zde je 11 zdravých tipů pro černé vlasy, které můžete použít k prodloužení a zkvalitnění vlasů.

Zdravý foods contribute to healthy hair growth

Zdravá výživa přispívá ke zdravému růstu vlasů.
Naila Ruechel / DigitalVision / Getty Images

Než se dostaneme ven, musíme se o to postarat. Ano, to, co jíte, pijete a jak zacházíte se svým tělem, má vliv na vaše vlasy. Potřebujete jíst dostatek čerstvého ovoce a zeleniny, pít dostatek vody a cvičit pravidelně pro celkové zdraví vašeho těla. Vzhledem k tomu, že vaše vlasy roste přímo z vašeho těla, když léčíte své tělo dobře, také vaše pokožka, nehty a vlasy mají prospěch. Lidé trpící nedostatečností vitamínů a nezdravým stravováním mohou trpět suchými křehkými vlasy.

02
z 11

Získejte pravidelné ozdoby

Pravidelný trims get rid of split ends that can break off.

Produkce žlutých psů / Taxi / Getty Images

To zní kontraproduktivně, pokud chcete, aby vaše vlasy rostly déle, ale obruby pomáhají zbavit se suchých, poškozených a rozštěpených konců, které se mohou dostat až na hřídel vlasů a způsobit ještě větší škody. Ozdoba je definována jako odstranění ¼ až ½ palce vlasů, nic víc. Pokud vaše stylistka trvá na tom, že při každém návštěvě návštěvy navštíví vlasy, vaše vlasy nebudou trvat déle, a tak buď najděte profesionála, který přesně pochopí, kolik vlasů potřebujete odstranit, nebo se naučíte ozdobit vlasy sami. V závislosti na chemikáliích, které máte ve vašich vlasech, stejně jako na každodenní rutině, budete možná potřebovat ozdobu kdekoli od šesti týdnů po šest měsíců. Čím lépe se staráte o své vlasy na denní bázi, tím méně budete potřebovat obruby.

1

About

Check Also

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v péči o vlasy jsou přírodní masky na vlasy a vlasové …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 11