Home / Účesy / Big Chop na přirozené vlasy: Jaké jsou výhody a nevýhody?

Big Chop na přirozené vlasy: Jaké jsou výhody a nevýhody?

Big Chop na přirozené vlasy: Jaké jsou výhody a nevýhody?

Jakmile uděláte rozhodnutí přestat chemicky měnit vlasy, musíte se rozhodnout, jakým způsobem to budete dělat.

Přejete si přejít na přirozené vlasy? Tento proces může trvat kdekoli od týdnů až měsíců v závislosti na délce vlasů a na tom, jak rychle roste. Nebo si zvolíte rychlejší trasu a půjdete s tím, co je známé jako "velký kotleta"?

Existují klady a zápory, které vám řeknou všechny vlasy najednou.

Než se rozhodnete, ujistěte se, že pečlivě zvážíte obě možnosti a věděte, co můžete očekávat od velkého kotleta.

Pro: Jedna textura

Když odříznete všechny chemicky vyrovnané kousky, máte okamžitě jen jednu strukturu, s níž se můžete vyrovnat. Může to být krátké, ale eliminuje mnoho potíží.

Přechodné ženy často mají obtížné pracovat se dvěma různými strukturami, zvláště pokud jsou výrazně odlišné. Můžete trávit hodiny v "dni praní" každý pár týdnů praní, úpravy a úpravy vlasů. Je to něco, co musíte plánovat a vyčlenit čas. Můžete také vynaložit značné množství peněz, které se snaží najít správné produkty pro obě textury.

Velký kotouč eliminuje vše proto, že máte pouze jednu texturu na styl. Možná to není to, co jste očekávali, ale je to vaše. Bez ohledu na produkty a stylingové techniky, které používáte, získáte jednotné výsledky se 100% přírodní hřívou.

To je také skvělý čas, abyste skutečně poznali svou přirozenou strukturu. Dozvíte se, jaký je váš přirozený vzorek a máte lepší pochopení, jak se o něj starat hned od začátku. Tento bit znalostí a zkušeností může být velmi užitečný v budoucnosti, když rostou vaše přirozené vlasy.

Pro: Snadná péče a spořič času

Super krátké řezy jsou velmi nízké údržby a snadné péče.

1

V mnoha případech bude vaše stylingová rutina omezena na pouhé minuty. Aplikujte výrobky podle vašeho výběru a kartáč, hřeben, nebo si vyberte vlasy a máte dobré jít. Můžete také spritz vaše "dělat s vodou, pokud to pomůže ve styling oddělení.

Možná budete muset najít nové produkty pro péči, jako jsou vodní gely a pěny. Je také důležité, abyste byli připraveni na vlasy s vyšším obsahem vlhkosti, než jste zvyklí. Nicméně šamponování a kondicionování by měly být také rychlé a jednoduché, jakmile vyloučíte veškeré česání a roztřepení.

Pro: Žádné obavy z počasí

Kolikrát jste musel utéct, když začal pršet, aby chránil vaše uvolněné nebo lisované vlasy? Máte sbírku plastových dešťových čepic, deštníků a pláštěnků připravených? Jakmile uděláte velký kotouč, můžete se sami "zpíváte v dešti", protože voda nebude váš styl zničit.

To může být velmi osvobozující. Kromě toho, že se už nemusíte starat o předpovědi počasí na den, můžete se kdykoli plavat bez plavání, protože vaše "to nebude trpět, když bude mokré.

Con: Nechuť pro krátké vlasy

Ne každá žena miluje, jak vypadá s krátkými vlasy. Některé ženy mají pocit, že jejich hlavy jsou příliš velké nebo nejsou "dokonalým" tvarem pro tak krátký úder.

Ostatní ženy jednoduše dávají přednost tomu, jak vypadají s dlouhými vlasy.

Je to záležitost preference, a pokud máte rádi dlouhé vlasy, je velmi málo, že vás někdo bude moci říct, abyste změnili názor. Pokud nenávidíte krátké vlasy, velký kotlík nemusí být tou nejlepší volbou, pokud skončíte s tím, že nebudete spokojeni s vaším vzhledem.

Con: Několik možností stylů

Velký kotouč je šok, protože vaše vlasy budou zkráceny. Také vás nenechává s mnoha možnostmi, pokud jde o styling.

Po několika měsících se vaše možnosti zvýší, protože vaše vlasy mají nějaký nový růst. Nejdřív však bude teeny tmavá afro vaším jediným výběrem. Pro ženy, které milují přepínání svých účesů téměř každý den, se tento nedostatek všestrannosti může cítit omezeně a nudně.

Můžete se však rozhodnout, že si s občasnými parky změníte věci. To je také vhodný čas pro experimentování s make-up, pútavými náušnicemi a hraní s čelenkami a šály, pokud se vám každý den unavuje pohlížet ve stejném stylu.

Con: Negativní postoj od ostatních

To jsou vaše vlasy, že? Naneštěstí, jelikož některé ženy, které mají velké nasekané objevy, mají o tom každý názor. Mohli by to být vaši rodiče, významní jiní, sourozenci, dokonce i cizí lidé na ulici!

Mnoho žen, které si řezou vlasy velmi krátké, bude čelit negativitě od někoho v jejich životě. Trik, jak se dostat přes to je zůstat silný a jistý ve vašem rozhodnutí. Na konci dne je to je vaše vlasy a nikdo jiný. Přesto, pokud potřebujete cvičit své odpovědi v případě, že byste zachytili negativní vibrace, zkuste to udělat před zrcadlem nebo pomocí sympatického přítele.

Vážení možností

Před tím, než se ujmete ve vašem salonu nebo se sami nůžíte, pečlivě zvážíte klady i zápory tak velkého rozhodnutí. Velký kotouč je významná změna a jedna musí být připravená.

Některé ženy jsou příjemně překvapené, když zjistí, že milují svůj nový krátký řez. Mohou také ocenit úklid, který se oholel minutami z denní péče o rutinu. Jiní mohou nalézt negativní pozornost od těch, kteří jsou jejich nejbližší, skličující. Existuje také možnost negativních vnitřních pocitů, jako je lítost nebo smutek.

Bez ohledu na to, jakou cestu si vyberete, když se rozhodnete přestat relaxovat, měl by být způsob, jakým pro vás pracuje, váš životní styl a zdraví vašich vlasů. Pokud jste přesvědčeni o svém rozhodnutí, budete stejně krásní jako kdykoli předtím.

1

About

Check Also

3 maska ​​na kokosové mléko pro suché vlasy

V tropických oblastech ženy zvlhčují své vlasy kokosovým mlékem po generace. A z dobrého důvodu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 15 =