Home / Účesy / Babyliss Pro FX880 – super rychlý clipper, který vypadá cool, příliš

Babyliss Pro FX880 – super rychlý clipper, který vypadá cool, příliš

Babyliss Pro FX880 - super rychlý clipper, který vypadá cool, příliš

V obchodě s holičkami se nic moc nezměnilo, protože Leo Wahl vynalezl první elektrický stroj na stříhání vlasů v roce 1921, takže se nedávno často vzrušuji, když se na trh dostaly nové nože. Před několika dny jsem se procházel po podlaze na veletrhu v Orlandu a narazil na opravdu skvělou novou klipsu (která je zaměřena na profesionály, ale byla by to i skvělá investice pro domácího uživatele).

 Následovat je moje recenze BaByliss Pro FX880 Pivot Motor Clipper, který bude uveden na mém seznamu doporučení pro nejlepší nástroje pro účesy.

Design
Vzhled Babyliss Pro FX880 je to, co mě zaujalo především. Celokovový střihač vypadá, že někdo vytáhl desky z činky z tělocvičny a položil na ni střihací hlavu a šňůru. Velmi robustní hledá (ale řezačka je překvapivě lehká). Čepel je nastavitelný a nabízí 5-polohovou kuželovou páku (která ve skutečnosti má při kliknutí jen málo kliknutí).    

Střihač používá otočný motor (na rozdíl od magnetického) a společnost tvrdí, že má dvojnásobek točivého momentu (oproti standardním magnátům) a zdvojnásobuje rychlost (oproti standardním otočným elektromotorům). Nemohu vědecky ověřit tyto tvrzení, ale řeknu tohle je pravděpodobně nejrychlejší a nejmocnější nastavitelná ostřící nože, kterou jsem kdy použil.

Existuje několik věcí, které se mi nelíbí o designu klipperu, ale jsou drobné.

 Přepínač napájení je plastový přepínač, který je ve srovnání se zbytkem jednotky levý. V průběhu let jsem musel mít na těchto strojích výměnu tónů těchto přepínačů, takže jsem skeptický (kovový přepínač by byl vítanou změnou). Jsem také zvyklý na používání hřebenů Speed-O-Guide (které jsem miloval už více než 20 let) a nezapadají dobře (většina "univerzálních" hřebenů, které mám na ruce, nehraje spolu s FX880 )..

 Řekněme, že střílečka má 8 hřebenů a dobře se hodí, takže si na ně zvyknu. Klička je nakonec trochu tlustá a dělá tak, že je pro páky s malými rukama obtížně dosaženo nastavovací páky.

Výkon
Babyliss Pro FX880 rychle zkrátí vlasy. Jako někdo, kdo v současné době drží Guinnessův světový rekord pro holení nejvíce hlavy za hodinu, vím o tom něco o střihu. Když jsem rozbalil klipsu, byl jsem šťastný, že mám klienta, který chtěl buzzcut. Vysvětlil jsem mu, že mu udělám svobodný účes, kdyby mi dovolil, abych mu zvedl hlavu co nejrychleji (což je FAST). Vytáhl jsem hřeben s dvěma čísly a šel do práce. Méně než minutu se jeho čtyři centimetry vlasů položily na podlahu a stříkačka se nikdy nezakláněla a vlasy jí nezmeškaly. To bylo působivé.  

Používám stříkačku už několik dní na všech typech vlasů (mokré a suché) a stále se to potká. Čistí čistě a rychle a běží chladně (i po dlouhém prodloužení používání). Je to také lehké ve srovnání s ostatními oblíbenými nastavitelnými kleštěmi (Andis Improved Master) a mimořádně tichým. Tyto dvě fakta mě zpočátku trochu odhodily a nemyslel jsem si, že něco tak lehkého a tichého může být tak silné, jak je, takže jsem byl příjemně překvapen.

1

Použil jsem tento clipper jen několik dní, takže nemohu mluvit (v tomto okamžiku) o dlouhověkosti klipy, ale v době, kdy používám Babyliss Pro FX880, jsem velmi ohromen. Tento strojček prodává přibližně za 150 dolarů, takže na trhu jsou určitě levnější nože, ale myslím, že nákup kvalitních nástrojů stojí za investici. Mám podezření, že tento stroj bude pravděpodobně vydržet s rozšířeným používáním.  

Spodní linie
První den, kdy jsem použil tuto klipsu, se téměř všichni ostatní v prodejně rojili kolem, dostali se za ruce a zkoušeli je - téměř všichni z nich milovali (a objednali) jednu. Nikdy jsem neviděl můj tým tak nadšený nad produktem. Na základě svých zkušeností mohu velmi doporučit Babyliss Pro FX880 jak pro profesionální holičství a stylisty, tak i pro ty, kteří buzují vlasy doma a hledají skvělou klipsu.

 Dobré věci. 

1

About

Check Also

8 tipů pro oblékání vaší kudrnaté vlasy

Přirozeně kudrnaté vlasy znamenají, že jste pravděpodobně trpěli frizovými dny a několika špatnými účesy. Možná …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 63