Home / Účesy / 6 tipů pro práci se suchými vlasy pro kluky

6 tipů pro práci se suchými vlasy pro kluky

6 tipů pro práci se suchými vlasy pro kluky

Suché vlasy mohou být způsobeny spoustou věcí, jako je šamponování příliš často v horké vodě, alkoholové stylingové produkty, nadměrné sušení foukání, voda v bazénu, přílišné vystavení slunci a extrémnímu teplu. Oprava může být často stejně jednoduchá jako změna rutiny. Pokud jsou vaše vlasy suché, vyzkoušejte tyto tipy:

Šampon méně v chladnější vodě

Pro většinu kluků není denní šampon problém, ale pokud jsou vaše vlasy suché, možná budete chtít vyzkoušet každý druhý den šamponování.

Když uděláte šampon, použijte vlažný voda. To vám pomůže zabránit přílišnému vypláchnutí přírodních olejů vašeho vlasu. Pokud máte pocit, že potřebujete častější mytí, zkuste oplachovat vodou samotnou ve dnech, kdy nemáte šampon, abyste odstranili přebytečné nečistoty a nečistoty bez odlupujících se olejů.

Použijte správný šampon a kondicionér

Nalezení dobrého zvlhčujícího šamponu by mělo být poměrně snadné. Podívejte se na profesionální produkt označený jako "zvlhčující" nebo "pro suché vlasy" a použijte výrobek při každém šamponu. Po čistění vlasů použijte dobrý kondicionér, který dále hydratuje vlasy a pokožku hlavy. Postupujte podle pokynů na obalu - pokud se jedná o "odložte dvě minuty", nechte to na dvě minuty. Největší chyba, kterou muži způsobují při použití kondicionéru, je, že mu nedovolí zůstat dostatečně dlouho a proniknout do vlasové šachty. Pro kondicionéry jsem opravdu rád Woodyho denní kondicionér - dělá to práci a mýdlové tingle cítí skvěle.

Pokud stále zjistíte, že vaše vlasy potřebují trochu více vlhkosti, může být velmi užitečné použití dobrého kondicionéru, jako je Bed Head for Men Leave-in Conditioner.

Použijte výrobek správného stylingu

Při výběru stylového výrobku vyberte jeden bez alkoholu. Mnoho produktů, zejména "fixativ" (např. Těch, které jsou suché a křupavé) obsahují alkohol, který pomáhá urychlit proces sušení.

Hádej co? Vysychají i vlasy a pokožku hlavy. Zde je místo, kde musíme na chvíli dát vědeckou čepičku a dostat se na techniku, protože ne všechny alkoholy jsou vytvořeny stejně. Ve skutečnosti některé alkoholy ("mastné" alkoholy) mohou být přínosné pro udržení vlhkosti ve vlasech. Zde je, co hledat:

Dobré - tyto mastné alkoholy zahrnují benzylalkohol, cetylalkohol, stearylalkohol, laurylalkohol, cetearylalkohol, behenylalkohol a myristylalkohol.

Špatné - zlé sušicí alkoholy zahrnují ethanol, SD alkohol, alkohol denat, SD alkohol 40, propanol, isopropylalkohol, propylalkohol.

1

Samozřejmě, budete si pamatovat všechny ty, když nakupujete stylingové výrobky, že? Radši to vytiskněte a vezměte si s sebou. Pro suché vlasy si budete chtít vybrat produkt, který nabízí přirozený vysoký lesk, který dodává lesk na matné vlasy.

Používejte správné nástroje pro styling

Střihujte vlasy štětcem nebo nylonovým kartáčem (jeden se štětinami velmi blízko sebe). To pomůže rovnoměrně rozložit oleje po pramene vlasů a pomůže vám stimulovat pokožku hlavy.

Sušení řádně

Kdykoli je to možné, nechte vlasy vyschnout na vzduchu po jemném blotování (netříkejte) vlasy ručníkem, abyste odstranili přebytečnou vodu.

Použijte hřeben s širokým zubem, hřebte vlasy ve směru, kterým chcete, aby šli do finálního stylu, a nechte je vyschnout přirozeně. Jakmile jsou vlasy suché, přidejte svůj oblíbený stylový produkt a styl bez alkoholu jako obvykle. Pokud musíte použít sušičku, aplikujte sprej na tepelnou úpravu, který pomůže ochránit vlasy a použijete na sušičce nízké teploty.

Go Natural

Existuje několik populárních "všech přirozených" ošetření, které lze použít k úspěšnému ošetření suchých vlasů. To jsou nejlepší:

Olivový olej -- Léčba olivovým olejem může velmi prospět extrémně suchým vlasům. Jednoduše zahřejte malé množství olivového oleje a masírujte ho přes vlasy. Zahalte vlasy plastovým obalem a pak obalte teplou utěrkou. Tuto ošetření ponechte asi 30 minut a šampon pomocí šamponu vhodného pro suché vlasy. Proveďte tuto rutinu týdně.

Vejce -- Léčba vaječného ošetření může být trochu nepříjemná, ale funguje to dobře. Chcete-li ošetřit vejce, oddělte žloutek (uložte žloutek) od dvou vajec a důkladně poraďte bílé. Přidejte trochu vody do žloutku a chvíli promíchejte a pak promíchejte bílé až do rovnoměrného smíchání. Aplikujte směs rovnoměrně na mokré, šampónované vlasy a nechte zůstat na vlasu asi deset minut. Dobře opláchněte v studené vodě - NIKDY nepoužívejte výplach vaječné vody s horkou vodou (nechcete, aby se ve vlasech nacházel míchaný vejce).

Podle výše uvedených tipů, zvláště těch, které se týkají šampónu, kondicionéru a stylingových výrobků, by měla pomoci napravit dilema vašeho suchého vlasu. Pokud máte stále potíže, poraďte se s holičkou nebo stylistkou, která může osobně posoudit vaše vlasy a vést vás správným směrem.

1

About

Check Also

3 maska ​​na kokosové mléko pro suché vlasy

V tropických oblastech ženy zvlhčují své vlasy kokosovým mlékem po generace. A z dobrého důvodu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 24