Home / Účesy / 22 Účesy pro přirozeně kudrnaté vlasy

22 Účesy pro přirozeně kudrnaté vlasy

Maggie Q

Frazer Harrison / Getty Images

Pokud jste se narodili s kudrnatými vlasy, víte, že to může být náročné občas, zvláště když bojujete s frizí. Pak to může být také báječné. Mnoho žen se rozhoduje přijmout své přirozené kudrlinky a ukázat jim.

Než budete mít příští řez nebo styl, fotogalerie některých nejsexičtějších, nejodolnějších vlasů jistě nabídne spoustu inspirace.

02
z 22

Beachy Curl

Rachelle Lefevre

Frederick M. Brown / Getty Images

Přírodní kudrlinky nemusí nutně vyžadovat mnoho stylů, výrobků nebo práce. Herečka Rachelle Lefevre zahraje několik lehkých plážových vln, které ukazují, jak jen málo stylů dokáže vytvořit úžasný vzhled.

03
z 22

Soft, Red Curl

Jennifer Ferrin

Stephen Lovekin / Getty Images

Čím déle jsou vaše vlasy, tím více bude vážit kudrlinky. Zatímco to může vypadat bezvládně, herečka Jennifer Ferrin dokazuje, že může uvolnit kadeře jen dost. Její měkké prsteny jízdí ten jemný řádek mezi kadeřnictvím a vlnou a vypadají úžasně svými jasně červenými barvami.

04
z 22

Sexy vlnová vlna

Shania Twain with curly hair

Wireimage / Getty Images

Zpěvačka Shania Twain má krásné vlasy s přirozenou vlnou. Tento řez těsně pod ramenem je úžasný s tvářemi-rámy úponky a vrstvené kudrlinky. Její nejdůležitější prvky v různých odstínech hnědé dokonale vyzdvihují zvlnění při zachování přirozeného, ​​sexy vzhledu.

05
z 22

Super-dlouhé zvlnění

Eliza Doolittle

Dave Hogan / Getty Images

Pokud chcete jít super, může vaše kadeře vypadat úžasně. Zpěvák Eliza Doolittle tuto vzhled miluje a nosí ji čistým stylem. Dokonce i v této délce si její kadeře uchovávají velký rozměr. Je to pravděpodobně výsledek výběru správných stylingových výrobků pro kadeře.

06
z 22

Středně zvlněný zvlnění

Lisa Edelstein

Mathew Imaging / Getty Images

Mnoho žen s rovnými vlasy půjde do velké délky, aby dosáhlo úžasných kudrlin, jako je Lisa Edelsteinová. Jejich středně dlouhý řez má měkkou vlnu, která je velmi hravá. Je to pohled, který můžete získat také pomocí kadeřnického železa.

07
z 22

Krátký a skákací kadeř

Julie Garner

Julia Garnerová.
Chelsea Laurenová / Getty Images

Je to mýtus, že nemůžete zkrátit, pokud jsou vaše vlasy kudrnaté. Mnoho žen prokázalo, že tato stará krása "vládne" špatně a herečka Julia Garnerová je jedním z nejlepších příkladů. Je velmi vzácné vidět ji s rovné vlasy a její skákací kadeře na nebo nad rameny vždy vypadají báječně.

08
z 22

Bob Curl

Janet Dacal

Astrid Stawiarz / Getty Images

Ohromující kadeř, herečka Janet Dacal je prostě zázrak. Její červené zámky jsou perfektně vykresleny a kroužky mají velkou těsnost, která dodává tělo. Pokud se obáváte, že se stanete poufball s kratším řezem, tato fotografie by měla být inspirací, abyste ji mohli vyndat.

09
z 22

Bounciest Curl

Kimberly Schlapman

Frederick M. Brown / Getty Images

Promluvte o skákacích kudrlech! Hudebník Kimberly Schlapmanová ví, jak tento vzhled nosit. Její výsek je často kolem ramen a obsahuje mnoho vrstev, které jí dávají vlasy fantastický a zábavný tvar. Blondýna se perfektně hodí na její osobnost a skutečně ji zdůrazňuje.

10
z 22

Tmavé spirálovité zvlnění

Sofia Milos

Frederick M. Brown / Getty Images

Pokud jde o tmavé spirály, které se opotřebovávají dlouhé, herečka Sofia Milos vypadá nakořeněná a zřídka ji vidíte bez ní. Pokud dodržujete několik pravidel pro získání dobře definovaných kadeřnic, jako je zvlhčování a nanášení výrobků, zatímco vlasy jsou mokré, je tento styl překvapivě snadný k udržení. Navíc je to spousta legrace, abyste si prsty prohýbali a občas jste jim dali vlasy.

11
z 22

Prohnutí ramen

Michelle Pfeiffer

Pascal Le Segretain / Getty Images

U žen s jemnějšími kudrlinami, jako je Michelle Pfeiffer, může být snadné přemýšlet o tom, jak jít rovně. Přesto, když se podíváte na herečku, mnoho let pohlíží na to, že si jen zřídka ztrácí svou přirozenou vlnu. Stále inspiruje ženy všech věkových kategorií a rozhodně získá hlas pro některé z nejlepších kudrnatých vlasů u žen starších 50 let.

12
z 22

Bouncy a krásné zvlnění

Alex Kingston

Dave Hogan / Getty Images

Anglická herečka Alex Kingstonová je další nádherná žena, která se nesnaží bojovat s kudrlinky. Často je nosí v šavlivějším, dlouhém stylu a těší se, že jim předvádí plnost. Pak je znovu utahovala za svou roli na "ER" a na červeném koberci, vidíme, jak jim dává super sexy pohled. 

13
z 22

Let's Go Natural Curl

Kyra Sedgwick

Frederick M. Brown / Getty Images

Herečka Kyra Sedgwicková má dlouhé roky kadeře. Netrpí vlasy po celou dobu, stejně jako mnoho jiných osobností, takže je to šok, když ano. Místo toho ji často vidíme s touto přirozenou vlnou nebo lehkou vlnou. Pokud chcete inspiraci o tom, jak univerzální kudrnaté vlasy jsou, prozkoumejte její vzhled.

14
z 22

Každodenní zvlnění

Melina Kanakaredes

Kevin Winter / Getty Images

Melina Kanakaredes má krásné zámky, které jsou závisti mnoha žen. Drobné upozornění skutečně pomáhají překonat její krásnou tvář.

Její pohled je něco, co se přirozeně kudrnaté ženy mohou každý den vytahovat. Tajemství je ve stylu a jakmile se dostanete do osobního rutiny dolů, můžete tento pohled pohlédnout den a noc, jako to dělá.

15
z 22

Zralé zvlnění

Kate Capshaw

WireImage / Getty Images

 

Kadeři Kate Capshaw jsou svěží a dokazuje, že zralé ženy se mohou stále bavit se svými prsteny. Tento krátký bob určitě nemá postačující objem a vrstvy jsou báječné.

Pro ženy, které chtějí jít z kudrnaté na rovnou a zpět, procházení mnoha snímků Capshaw vám může ukázat, jak se dělá s třídou.

16
z 22

Velký a zvýrazněný zvlnění

Tanika Ray

Frederick M. Brown / Getty Images

Mnoho černých žen má přirozeně kudrnaté vlasy a existuje mnoho nádherných přírodních stylů, z nichž si můžete vybrat. Tanika Ray je známá pro své velké vlasy a je to zábavný vzhled, který je vždy báječný. Často si všimnete, že hraje s mnoha zvýrazněnými prvky, které zdůrazňují ty krásné kudrlinky.

17
z 22

Těsnící kukátko

Jordin Sparks

Frazer Harrison / Getty Images

Jordin Sparks často přepíná mezi jejími přirozenými vlasy a velmi přímým vzhledem. Každý z nich opravdu vyhovuje její osobnosti a když jsou její kudrlinky tak napjaté, jsou plné života.

Pokud chcete jít rovně, máte mnoho možností. Relaxační prostředky na vlasy jsou oblíbenou volbou pro afroamerické vlasy, které vyrůstá časem. Další možností je ošetření keratinem, které umožňuje, aby se kadeře pomalu vracela během několika měsíců.

18
z 22

Nejsilnější zvlnění

An Evening of Ailey And Jazz 2016 Opening Night Gala

Donna Wardová / FilmMagic / Getty Images

Singer Solange ví, jak se bavit s přirozeným vlasem. Často ji uvidíte, jděte tak velikým a odvážným, ale pak opět najdete mnoho fotografií z ní se super měkkými, sexy vlnami. Pokud potřebujete důkaz, že pouf je sexy a krásná, má to.

19
z 22

Curlingová hůlka

Anna Shaffer

Stuart Wilson / Getty Images

Velký mop kudrlin může být viděn jako prokletí nebo požehnání. Herečka Anna Shaffer ji jasně vidí jako požehnání, protože ji zřídka vidíte bez této krásné hlavy plných, velmi hrubých kudrlin. Také vy můžete houpat perfektní spirály pomocí curlingových prutů.

20
z 22

Super Fun Curl

Madison Pettis

Jason Merritt / Getty Images

Těsné prsteny jsou podpisem pro herečku Madison Pettis a jsou tak zábavné. Její kadeře mají brilantní odraz a její stylista opravdu ví, jak pracovat ve vrstvách. Požádejte o své řezání ve vrstvách a dokonce i použití holicího strojku. Je to zásadní prvek pro zkroucení zvlnění.

21
z 22

Odfouknuté zvlnění

Madison Stubbington

Kirstin Sinclair / Getty Images

Když prostě nemůžete zvlnit zvlnění, vyhoďte ho. Pokud jste si vzali štětec do vlasů, znáte tento vzhled od modelu Madison Stubbington. Vytváří měkkou vlnitou vlnu, která je super roztomilá a spíše svůdná zároveň. Chcete-li jej trochu ovládat, přidejte velmi lehký výrobek, takže úder není příliš divoký.

22
z 22

Doplněk Curl

Genny Lis Padilla

Jemal hraběnka / Getty Images

Broadwayová hvězda Genny Lis Padilla je také známá pro její pružnou vlnu. Nosí tmavé vlasy s takovou milostí a často má ty sexy kroužky blízko vrcholu. Ona je také mistrem vzhůru a polovičního vzhledu, který může vytahovat všechny vlasy zpátky a stále vypadat horko.

1

About

Check Also

3 maska ​​na kokosové mléko pro suché vlasy

V tropických oblastech ženy zvlhčují své vlasy kokosovým mlékem po generace. A z dobrého důvodu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 + = 83