Home / Účesy / 10 tajemství na styling přirozeně kudrnaté vlasy

10 tajemství na styling přirozeně kudrnaté vlasy

10 tajemství na styling přirozeně kudrnaté vlasy

Je to univerzální pravda: ženy s rozevlátými vlasy chtějí kudrnaté zámky a ženy s kudrlinami touží po přímém vzhledu. To nejlepší, co můžete udělat pro vaše vlasy - a váš klid mysli - je co nejlépe využít svou přirozenou strukturu.

Pokud jste se narodili se super kudrnatými vlasy, můžete to považovat za zhoršující se v časech, kdy se v některých klimatech vyblednou, nebo se cítí neslušné. Existují však tajemství, jak řídit kudrlinky a každý den máte skvělé vlasy.

Tajemství # 1: Přijměte svůj přírodní zvlnění

Pokud jste v horkém, vlhkém prostředí, můžete si taky odložit své ploché železo. Mohli byste strávit hodiny narovnáváním vlasů, jen abyste vystoupili ven a vaše tvrdá práce zničila.

Pokud nejste ochotni podstoupit drahé, trvalé vyrovnávací ošetření, pokud žijete ve vlhkém podnebí, musíte přijmout kudrlinky. Pokud přijedete přirozeně, vaše vlasy budou zdravější, ušetříte čas, aniž byste sušili nebo narovnávali vlasy a budete vystupovat v moři žen s rovnými vlasy.

Tajemství # 2: Pokud chcete jít rovně, můžete

Jedním z velkých přínosů pro kudrnaté vlasy je trochu svalů nebo chemikálií, můžete jít rovně.

Můžete si to udělat sám s dobrým štětcem, foukací sušičkou a plochým železem nebo vysušíte profesionální ránu.

Pokud hledáte trvalé vyrovnávání řešení, máte jen několik možností, které jsou všechny kontroverzní. Brazilské keratinové léčby stále ještě zůstávají populární.

Keratinové ošetření odstraňuje křiklavost z kudrnatých vlasů a zanechává vám mnohem zvládnutelnější kudrlinky, které se snadněji vyrovnají plochým železem.

Existují také japonské způsoby rovnání vlasů, které opravdu dělají vlasy rovně. Můžete dokonce narovnat vaše vlasy pomocí - je to pravda - perm řešení a široký-ozubený hřeben.

1

Tajemství č. 3: Investujte do keramického plochého železa

Pokud chcete jít rovnou, investujte do skvělého keramického plochého železa - je to mnohem méně časově náročné a skvělé železo nebude smažit vlasy.

Tajemství č. 4: Ne, nejste určeni pro život plný fris

Jak pravděpodobně dobře víte, vlhkost může způsobit zmatek na kudrnaté vlasy. Kudrnaté vlasy mají tendenci být suché a proto zranitelné vůči vlhkému vzduchu - prostě potřebují nasáknout vlhkost. To způsobuje, že se kůžičky roztahují, což způsobuje křik.

Tajemství udržování frizz v zálivu zahrnuje vlhkost, vlhkost, vlhkost. Chcete-li, aby vlasy byly řádně zvlhčené, potřebujete několik vlasových produktů, které zahrnují: bezsulfátový šampon, kondicionér, hluboký kondicionér a stylingový přípravek obsahující silikon. Pokud máte kudrnaté vlasy, měly by to být sponky ve vaší koupelnové skříňce. Vše buď udržuje vlasy zvlhčené, nebo chrání pokožku před vlhkostí.

Tajemství # 5: Hluboký stav nejméně jednou týdně

Pokud jsou vaše vlasy náchylné k suchu, frizu nebo lupům, držte se od produktů s alkoholem a ošetřete vlasy nejméně jednou týdně vlasovou maskou. Zvažte také přírodní oleje. Stylista Eva Scrivo doporučuje ve své knize "Eva Scrivo On Beauty", aby si vzala několik kapek neemového oleje nebo oleje amla (kokosový olej, arganový olej, olivový olej nebo jojobový olej jsou také skvělé) v dlani a masírujte prsty do pokožku hlavy a vlasů.

Kartáč si olej štětcem štětcem z přírodních štětin, pak nasadit sprchový uzávěr a spát v něm, umyjete olej ráno.   

Více informací o frizových vlasech naleznete v článku Jak se postarat o přirozeně kudrnaté vlasy.

Tajemství č. 6: Existují správné způsoby a špatné způsoby použití sušičky

Foukací sušička může být špinavou dívčí noční můrou, pokud se nesprávně používá. Abyste se vyhnuli pólu, nechte vlas co nejdéle uschnout, pak vysušte vlasy difuzorem. Držte foukací sušičku pod vlasy, v dlani se sklopte (nehustíte) kudrlinky a sklopte vlasový harmonikový styl tak, jak budete vlasy suché.

Pokud nepoužíváte difuzér, zaměřte trysku foukací trysky směrem dolů, ve směru růstu vlasů.

Tajemství # 7: Nevyhazujte štětec

Je to vlastně mýtus, že nemůžete kousek kudrnaté vlasy. Zatímco některé ženy přísahou dokonce i hřeben, upřednostňovaly prstování, Scrivo ve své knize píše, že kartáčování vlasů může být zázrakem.

Kartáčování vlasů po dobu dvou minut v noci pomáhá distribuovat přírodní oleje z pokožky hlavy na vlasy, píše Scrivo, čímž je "hladší, lépe zvládnutelný, méně frizový, měkčí a lesklý".

Ano, vaše vlasy se po vyčesávání pravděpodobně roztáhnou do hromady kadeř, ale Scrivo říká, že je to v pořádku. Stačí počkat až těsně před postelí, abyste si ráno vyčistili a opláchali vlasy. Výhody, které trvá na tom, stojí za to.

"Ať už jste sužováni frizí, suchostí, rozštěpením nebo dokonce ředěním vlasů, noční štětce s štětcem z přírodních štětin pomůže zmírnit, pokud nebude zcela vyléčit stav," píše Scrivo.

Tajemství č. 8: Jak distribuovat produkt přes vlasy

Většina žen aplikuje produkt na špičku svých hlav, která může zvážit vlasy, píše Scrivo ve své knize. Nejlepší způsob, jak aplikaci aplikovat, je začít v zadní části, kde jsou vlasy silnější. Produkt pak můžete zpracovat po stranách a na vrcholu hlavy. Přidejte malá množství produktu, jak procházíte částmi vlasů.

Produkt můžete převléknout nebo si jej můžete maskovat prsty.

Tajemství č. 9: Čelenky jsou vynikající volbou, když jste krátký čas

Pro ženy s kudrnatými vlasy v krátké době může být čelenka jako záchranář. Pokud vlasy stáhnete zpátky do kapely, zatímco je vlhká, je to skvělý způsob, jak "zplošťovat" vlasy na korunu a nechat kudrlinky na koncích vašich vlasů. Později můžete vytáhnout vlasy a budete mít nádherné tělo.

Tajemství 10: Získejte správný účes

Existuje tolik tajemství, jak získat správný účes pro vaše přirozeně kudrnaté vlasy. Například byste se měli vyhnout třeskům, delší vlasy fungují lépe než kratší a je to mýtus, že potřebujete odborníka na kudrnaté vlasy,.

Zjistěte mnohem víc v těchto skvělých článcích na kudrnaté vlasy:

  • Curly Hair účesy: Nejlepší účesy pro přirozeně kudrnaté vlasy
  • Nejlepší produkty pro přirozeně kudrnaté vlasy
1

About

Check Also

Nejlepší recepty na bio masku na vlasy

Jedním z nejžhavějších trendů v péči o vlasy jsou přírodní masky na vlasy a vlasové …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 84 = 85