Home / Udělej si sám / Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Hosté seen during Milan Fashion Week Spring/Summer 2017 on September 21, 2016 in Milan, Italy.

Getty Images: Timur Emek / přispěvatel

F. Scott Fitzgerald kdysi napsal: "Život začíná znovu a znovu, když se na podzim stane ostrým." Vždy jsme se cítili tak, zvláště pokud jde o oblékání. Pád se cítí jako doba, kdy můžete resetovat svůj styl, vyzkoušet nové věci a dát celému svému šatníku úplnou obnovu.

V letošním roce existuje poměrně málo nových trendů, které stojí za to prozkoumat, v závislosti na vašem osobním stylu. Zatímco skládaná midi sukně nemusí být pro každého (délka může být komplikovaná!) Nebo dvojici bot na podpatku v polovině tela (i složité!), Existuje poměrně málo, že někdo může vyzkoušet bez ohledu na váš osobní styl, věk nebo velikosti.

Ve slideshow dopředu jsme nastínili naše pět oblíbených trendů pádu pro rok 2016. Z neočekávaných kovových kousků na sametové - je čas dostat se podzimní. 

02
z 22

Něco sametu

Candela Novembre wearing a pink dress and velvet is seen outside Alberta Ferretti during Milan Fashion Week Spring/Summer 2017 on September 21, 2016 in Milan, Italy.

Getty Images: Christian Vierig / přispěvatel

Velvet ve všech tvarech je rozhodně jedna z nich největší trendy sezóny. Nejlepší část? Nezáleží na tom, jak a kde nosíte, tak dlouho, jak to uděláte. Od sametové plošinové obuvi až po kotníkové boty, blejzry, šaty a kalhoty, není opravdu žádný špatný způsob, jak klesat 90. let. 

03
z 22

Mango

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Mango

Tyto švadlové sametové šaty s pasovým pasem a hezky zvlněnými rukávy vás provedou pádem a do prázdnin. Noste ho teď s kotníčkami nebo mokasíny a pak přidejte punčocháče nebo boty přes kolena jsou v zimě.

Podívej se: Mango sametové šaty, 100 dolarů

04
z 22

Zara

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Zara.com

Chcete-li pochopit, jak zábavné, funky a nositelné tyto sametové kalhoty jsou (stejně jako jejich odpovídající top), je nejlepší vzít v potenciálním vzhledu jako celek. Tím, že nosíte kabát a tenisky se shodnou sadou, je pro městské ulice připraven volný pohled.

Podívej se: Zara kalhoty, 26 dolarů a špinavý vrchol, 20 dolarů

05
z 22

H & M

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

H & M

Víte, jak se cítíme v trendech oblékání pyžama! Dostaňte se do toho na podzim s tímto chladným a pohodlným pláštěm od H & M, který by vypadal perfektně přes džíny a tričko nebo oblíbenou LBD.

Podívej se: H & M dlouhá sametová bunda, 60 Kč

06
z 22

Pár Mulesů

Carolina Nizza wearing Gucci slip ons outside Marques Almeida during London Fashion Week Spring/Summer collections 2017 on September 20, 2016 in London, United Kingdom.

Getty Images: Christian Vierig / přispěvatel

Mules! Zřejmě se to může zdát trochu divné, muly jsou v podstatě vyvýšenou verzí pantofle v ložnici. Nemusíte jít tak daleko, jako výše zmíněné kožené Gucci muly, ale pár bezzátkových plochých skluzů by mělo být nahoře v seznamu nákupů na podzim. Milujeme, jak vypadají s dvojicí oříznutých černých kalhot pro kancelář, nebo s rovnými nohami na víkendy o víkendu. Najdete pár mušlí, které vyhovují vašemu stylu téměř na jakémkoli cenovém bodě - od výraznějšího vzhledu k něčemu špičatému na špičce, nenechte si ujít tento výjimečný trend obuvi.

07
z 22

Sam Edelman

Sam Edelman 'Paris' mules

Zappos

Bezvadný byt, který je také vhodný pro práci? Ano prosím! Tyto černou kůži Sam Edelmanové mušle mají vzhled spodního prádla, až k detailům střapce. 

Podívej se: Sam Edelman 'Paříž' mules, 150 dolarů

08
z 22

Topshop

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Topshop

 Získejte Gucciho pohled na zlomek ceny! Tyto brokátové skluzavky jsou ozvěnou jedné z trendových vzhledů obuvi sezóny. Noste je s oblíbenými džínami v kanceláři, s víkendy útulného pocení.

Podívej se: Topshop 'Kylie' mules, 85 dolarů

09
z 22

MICHAEL Michael Kors

MICHAEL Michael Kors

Zappos

Tyto kulovité plechy připomínají něco, co by Mary-Kate nebo Ashley Olsen mohly nosit. Mají lesklý, sofistikovaný vzhled, ale dokonale vyleštěnou čepičku na ultra-neformální oblečení.

Podívej se: MICHAEL Michael Kors mules, $ 135

10
z 22

Vetements-Inspired denim

Celine Aargaard is wearing a black Sand Copenhagen wool sweater, Vetements blue denim jeans, Krogh Optikk sunglasses seen outside Marni during Milan Fashion Week Fall/Winter 2016/17 on February 28, 2016, in Milan, Italy

Getty Images: Christian Vierig / přispěvatel

Vetements je jednou z nejžhavějších módních značek okamžiku, s džíny, které stály více než 1 000 dolarů. Tento cenový bod je pro většinu z nás mimo dosah, ale ve skutečnosti se Vetements jen prolíná klasickou siluetou - Levi's 501. Tlačítko letu, uvolněná, ale s vysokým pasem je nyní taková, že najdeme od většiny denim linky, takže někdo může dostat tento cool dívka vypadat.

11
z 22

Leviho

Levi's 501 jeans

Shopbop.com

Není nic jako originál! Tyto Leviiny byly umyty a zničeny kvůli opotřebovanému vzhledu, ale jejich fit je klasický. Noste tyto džíny s vestavěnou halenkou a tenisky o víkendu nebo je oblečte s kamionem a čerpadly pro noční noc.

Podívej se: Levi 501 jeans, 95 dolarů

12
z 22

Current / Elliott

Aktuální / Elliott The Vintage Straight jeans

Net-a-Porter

Pokud jste velkým fanouškem návrháře denim, zkuste Current / Elliott má skvělou, moderní verzi tohoto nadčasového denimového vzhledu. Stejně jako vaše dvojice Levi je možné tyto džíny nosit s čímkoli, takže se nebojte je kombinovat s jinými trendy pádu, které milujete, jako sametový kimono a pár molu!

Podívej se: Aktuální / Elliott "Vintage Straight" džíny, 200 dolarů

13
z 22

Re / Done rekonstruované džíny

Re/Done jeans

Nordstrom

Dalším způsobem, jak nosit tento trend, je dostat ruce na pár jednorázových džínů Re / done. Re / done vezme vinobraní páry Leviových z 80. a 90. let a přepracovává každý pár za současnou, ale přesto ultra-lichotivou fit.

Podívej se: Re / Done "High Rise" rekonstruované džíny, 280 dolarů

14
z 22

Turtleneck (nebo Rollover Bodysuit)

Olivia Palermo is seen, after the Roland Mouret show, during Paris Fashion Week, Womenswear Fall Winter 2016/2017, on March 6, 2016 in Paris, France.

Getty Images: Edward Berthelot / přispěvatel

Dobře, tak víme, že roláky nemusí technicky být Nový trend, ale právě teď mají velkou renesanci, a to zejména ve formě kostýmů (další velký pokles!). Turtlenecks jsou útulné a cool a když přijde čas na upgrade a aktualizaci vašeho úpletu skříň - to by mělo být vaše go-to.

15
z 22

Teorie

Teorie turtleneck bodysuit

Net-a-Porter

Tato teoretická bodová kšiltovka je trochu investiční kus - ale ta, která se vrátí na dividendy. Pro kancelář noste tento oblek s nohavicemi a pumpami z široké vlny. Spárujte ji s party s vysokým pásem. Můžete si hladit jak nad, tak pod tímto oblečením, je to klasický kus, který můžete přidat do seznamu základních základů.

Podívej se: Teoretická kalhotová korzet, 160 dolarů.

16
z 22

Uniqlo

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Uniqlo

Cenově dostupný kašmírový mix, který se dodává v mnoha barvách. Co by mohlo být lepší než tohle?

Podívej se: Uniqlo kašmírový směs vlnkovaný svetr, 50 dolarů.

17
z 22

Zara

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Zara

Taková lehká vrstevnicová vrhačka by měla být v horní části vašeho seznamu přání. Tato verze od značky Zara přichází ve více barvách a má dělený lem, díky kterému je snadné nosit zastrčené nebo nepoškozené vše od džínových kombinéz až po šněrování nebo džíny.

Podívej se: Zara rolák, 30 dolarů

18
z 22

Neočekávaný kovový kus

Laura Notlemeyer is seen attending Desigual during New York Fashion Week on September 8, 2016 in New York City.

Getty Images: Matthew Sperzel / přispěvatel

Kovové doplňky a boty byly téměř ve stylu. Zlaté a stříbrné šperky? Samozřejmě. Pár stříbrných čerpadel? Ano. Ale co zlatá bomberová bunda nebo skládaná sukně v kovové umělé kůži? Tyto neobyčejné kousky jsou všude na podzim a my je milujeme. To by mohlo být nejvíce zastrašující trend vyzkoušet tento podzim, ale nevracejte se! Není to tak těžké vytáhnout, jak si myslíte.

19
z 22

H & M

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

H & M

Takováto stříbrná halenka by mohla být oblečená s párem sametových kalhot, které přicházejí s prázdninovou sezonou, ale pravděpodobně se nejlépe nosí s džíny jakýkoli den v týdnu. 

Získejte halenku H & M Look, 30 dolarů

20
z 22

ASOS

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

ASOS

Ach, jak tohle sukně milujeme! Dlouhá kovová sukně, jako je tato, by byla dokonalým prohlášením ve vaší šatně. Vezměte si znaménko z modelu ASOS výše a vyvažte odvážnost sukně měkkými, příležitostnými pletenými a bílými tenisky.

Podívej se: Asos skládaná kovová midi sukně, $ 65 a podobná verze od Zara ($ 70).

21
z 22

Zara

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Zara

Tato zlatá bombardovací bunda se cítí jako verze 2016 bundy Pink Ladies, která se mohla nosit. Opět, tento odvážný kus je nejlépe spárován s nejvíce příležitostnými základy jako jednoduché tričko a džíny. Pro dnešní noc si popadněte jednoduché šaty z černého skluzu, abyste ho vyrazili ze svých ponožek.

Získejte vzhled: Zara zlatý tón bombardér bunda, 70 dolarů. 

22
z 22

Sole společnost

Zpráva o trendech: 5 kusů, které potřebujete k pádu

Sole společnost

Tyto cenově dostupné byty společnosti Sole Society představují nečekanou a hravou alternativu k vašim obvyklým kancelářským mokřidlům.

Podívej se: Sole společnost "Beau" špičaté byty, 90 dolarů

1

About

Check Also

5 Last Minute vyhlíží na Silvestrovskou večírek

Naplánujte si silvestrovské plány na poslední chvíli a nenechte se nosit?Byl jsem na tom místě …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =