Home / Tetování a piercing / Význam, návrh a umístění sovových tetů

Význam, návrh a umístění sovových tetů

Význam, návrh a umístění sovových tetů

Lidé mohou tetovat obrazy zvířat jak pro jejich význam, tak pro osobní význam. Ptáci, zejména, jsou oblíbenou volbou, pokud toužíte po náladovém designu. Nicméně, ze všech ptáků ve volné přírodě existuje jen ten, kdo je jmenován nejchytřejším. Sova je nejen vzácný a tajemný pták, je to velkolepá volba pro každého, kdo upřednostňuje kouzlo a svět okouzlení.

Co je sova??

Sovy jsou součástí skupiny ptáků Strigiformes.

S více než 200 druhy sov, existuje spousta různých sov, ze kterých založit svůj tetovací design. Většina všech sova je noční, což znamená, že tráví spánek a v noci se probouzí. Sovy mají smíšenou stravu malých ptáků a hmyzu a několik druhů i korýši na ryby.

Zatímco většina sov loví v noci, některé druhy žijí v soumraku jak za úsvitu, tak za soumraku. To by mohlo být perfektní tetování nápad pro každého, kdo miluje Soumrak série knih od Stephenie Meyerové.

Kvůli barvám peří, sovy mají téměř camo vzhled, což z nich dělá zanícené lovce. Sovy mají na svých křídlech také jedinečné zúbkované okraje, které zase pomáhají uklidnit jejich přistání a letu a klidný režim.

Vedle svých zuřivých schopností létání mají sovy ostré zobáky a pavouky, které silně uchopí a zabíjejí svou kořist předtím, než je konzumují celý. To dělá sova moudrého, silného a podmanivého ptáka.

Není divu, že sovy jsou tak zajímavé a dokonce se staly oblíbeným trendem tetování.

Nápady na sóju tetování

Pokud se rozhodnete pro tetování sova, budete pravděpodobně muset najít správný styl a umístění. Sovy mají spoustu detailů, ale vzhledem k jejich charakteristickému tvaru většina lidí rozpozná ptáka bez dalšího návrhu nebo zpracování.

Pravděpodobně byste mohli tetovat jen siluetu a pták by byl považován za rozeznatelný.

1

Vzhledem k tomu, že sova představuje moudrost, udělají skvělou volbu pro každého, kdo studuje, nebo pro ty, kteří šli na další studium, zvláště když je spárován s jablkem nebo s maturitou.

Pro magické tetování sova, proč ne zvážit prvky jako je měsíc, větve a dokonce i hvězdy? Můžete se dozvědět více o tradici a významu měsíčních tetování zde. Sovy jsou často spojovány s kouzly, což znamená, že byste mohli pracovat s ptáky do tetování inspirovaného fantazií, abyste získali krásné výsledky. Ať už se rozhodnete, nebo černá, šedá nebo barva je zcela na vás. Ať tak či onak, sova dělá kouzelný doplněk k jakémukoli temperamentnímu designu tetování.

Chcete-li reprezentovat jejich sílu létání, sova v letu dělá těžký těžký výběr, který by fungoval dobře buď na zádech nebo na hrudi.

A konečně, sova může být prostě stará podivná. Když se spáruje s jasnými barvami podobně jako ruské tetování na panenku, sova se stává roztomilou a sbíratelnou formou těla.

Vzhledem k tomu, že je ve volné přírodě více než 200 odrůd, ujistěte se, že vaše sova je rozlišitelná a nebojte se jí nechat stoupat s barvami nebo otevřenými křídly.

Návrhy na umístění tetování na sovu

Umístění tetování je tak důležité, že může skutečně udělat nebo zlomit váš návrhový nápad.

Jakmile se rozhodnete pro svůj jedinečný obraz sova, můžete začít faktorem, kde bude vypadat nejlépe na vašem těle. Pro některé lidi, tetování sov by mohlo být docela fitting posazený na rameni, kde to může chránit a chránit. Jiní mohou najít sovu na zadní straně šíje mohou být jednoduše ukryty ve dne, a mohou hrát v noci, podobně jako velmi plemeno.

Pokud uvažujete o tetování sova, podívejte se do přírodních knih a obrázků, abyste začali zdokonalovat svůj nápad tetování, pak se setkat se svým umělcem a zajistit, aby návrh byl příznivý předtím, než bude trvat. To je opravdu nejchytřejší způsob, jak získat nějaké tetování a sova si zaslouží nic méně.

1

About

Check Also

Přátelský průvodce Nostril Piercings

Nosní piercing a nosní piercing jsou obzvláště populární v těchto dnech. Stejně jako u jakéhokoli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 5 =