Home / Tetování a piercing / Prince Albert Piercing pro muže

Prince Albert Piercing pro muže

POZNÁMKA: Následující stránka obsahuje obsah a materiály sexuální povahy, které mohou být pro děti nevhodné a mohou být pro některé dospělé urážlivé. Tuto stránku použijte zodpovědně.

 

Muži genitálií: princ Albert

Prince Albert je pravděpodobně nejoblíbenější ze všech mužských piercingů. Hojivý proces je rychlejší než většina a byl považován za nejvíce sexuálně atraktivní mužské piercing. Pierce Prince Albert se ve většině případů provádí tak, že do močové trubice vloží hadičku a potom jehlu vyvede zvenku a vysune je přes trubku.

Neexistuje mnoho komplikací spojených s tímto piercingem. Vždy existuje možnost odmítnutí, ale pravděpodobnost je minimální. Dokonce vlastní moč nositele skutečně slouží jako léčebný prostředek a není nutné vyčistit piercing po močení.

Obrátit Prince Albert Druhou variantou prince Alberta je reverzní princ Albert, který je v podstatě stejný, ale klenoty kroužky kolem vrcholu glans (hlava) namísto spodku.

Doporučené šperky:10 kalibračních kroužků nebo kruhových čepelí. Kruhový zvon může být pohodlnější, obzvláště pro neobřezaného nositele.

Očekávaný léčebný čas: 2 - 4 měsíce

Sexuální omezení: Abstinence po dobu nejméně jednoho týdne a pečlivá sexuální aktivita poté. Kondomy by se měly nosit během celého procesu hojení.

Další informace o této funkci Ampallang, Apadravya, Dydoe, Foreskin, Frenum, Guiche, Hafada, princ Albert

1
1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4