Home / Tetování a piercing / Jsou “polopřetržité” tetování skutečné?

Jsou “polopřetržité” tetování skutečné?

Jsou "polopřetržité" tetování skutečné?

Myslím, že jste pravděpodobně slyšeli o polo-trvalém tetování - ten, který trvá jen šest týdnů nebo šest měsíců. Nebo to bylo 6 let? Zdá se, že nikdo neví jistě, protože to není možné. Nicméně, co lze udělat, je koupit nějaké fotografické záběry pěkných lidí sportovní tetování hip nebo zavěsit šindele říkat, že jste tetování, který nabízí dočasné inked umění. 

V poslední době jsem přemýšlel, proč lidé chtějí začít s semi-permanentním tetováním.

Takže jsem provedl výzkum a zjistil jsem, že více než 40 procent amerických manželství skončí rozvodem a logicky se zhorší vyšší procento dlouhodobých vážných vztahů. To znamená, že pravděpodobně budete muset žít s tetováním déle než váš manžel nebo významně jiný. Je snadné pochopit, proč je myšlenka na tetování s krátkou životností tak lákavá pro tolik lidí. 

Je tam opravdu taková věc jako nekomitální tetování?

Skutečnost je, že když vložíte tetovací tužku pod kůži, je to dobrá, protože v podstatě "vykopáváte" do kůže. Ano, inkoust může časem mizet, ale nezmizí vůbec. Neexistuje žádný magický inkoust, který by po předem stanoveném časovém intervalu úplně zmizel.

Někteří umělci tetování budou říkat, že tetování inkoustu tak lehce, že se nestane trvalý. Jako by to nějaká byla pouze včleněná do dočasné vrstvy pokožky, která se umyje, stejně jako aplikovat oplach na barvu vlasů.

Kromě toho, že oplachování vlasů skutečně zmizí asi za dva měsíce, protože se vypláchne šamponováním.

Co říkají odborníci

Zvažte to: lidské tělo má tři hlavní vrstvy pokožky a většina tetování je zakotvena do druhé vrstvy. Pokud však jdete pouze do první vrstvy pokožky (což by vyžadovalo chirurgickou, ne-li magickou přesnost), inkoust může skutečně zmizet, ale nebude rovnoměrně ztmavovat a nikdy se úplně nezmizí.

Pokud byste šli touto cestou, zůstal byste nechat s nevzhledným half-tetováním s plísněmi inkoustu, které se budou líbit, že se zde a tam náhodně aplikují.

Klicks Tattoo cituje článek z The New York Times, ve kterém umělecký chirurg Dr. Arthur Morris říká: "tetování trvá pouze tehdy, jestliže to jde do dermis (vrstva buněk pod epidermis). žádná možná střední půda. " Ve stejném článku Lal Hardy z Aliance profesionálních tetotů říká: "Profesionální tetovací studia se nebudou blížit k takzvaným dočasným tetováním. tetování jsou dočasné, ale ty, které je mají, jsou morčata. "

1

Sucker podvod

V podstatě umění semi-permanentní není nic jiného než podvod. Přilnavé tetování jsou dočasné (a poslední tři až sedm dní) a henna umění je dočasné (a trvá dva až čtyři týdny) a tetování jsou trvalé. To jsou jediné skutečné možnosti, které máte.

Nedávno jsem navštívil webové stránky, které propagují své polostátní tetování, které zaručují, že zůstanou v pořádku a vypadají dobře, po dobu až sedmi týdnů a pak zmizí. Bylo dokonce i obraz toho, jak můžete snadno použít své tetování doma.

K dispozici byla také propagace v dolní části stránky slibující vám poslat 100 dolarů-hodnota zdarma tetování inkoustu, pokud podáte svůj e-mail. Tato stránka a mnoho dalších se jí líbí, křičí podvod. 

Nakonec, pokud nejste připraveni udržet své tetování po celý zbytek svého života, měli byste nejlépe vyloučit jeden.

 

1

About

Check Also

Co když nemám rád moje tetování?

Co když se vám nelíbí tetování? No, máte několik možností, jak odstranit laserové tetování na …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − 45 =