Home / Tetování a piercing / Intimní piercing těla: zkušenost jedné osoby

Intimní piercing těla: zkušenost jedné osoby

Intimní piercing těla: zkušenost jedné osoby

Rozhodla jsem se podělit o své zkušenosti s tím, jak dostanu nejnovější piercing. Dříve jsem měl jen piercing jazyka (což rozhodně doporučuji pro ty z vás přemýšlel, jestli byste měli projít s ním), ale rozhodl jsem se, že si levou bradavku a moje clit kapuce propíchnuté.

Hledání důvěryhodného pierceru

Slyšíte všechny příběhy o hrůzách a dostanete průsmyk a řeknete vám pravdu, že většina piercerů dokonce nebude dělat skutečný klitoris, protože většina žen nemá dostatečně velký ... rozhodněte se pro kapotu a vy jste OK.

Zavolal jsem a požádal jsem o dobrou pověst, protože místo, které jsem původně odešla pro můj jazyk, se přestěhovala. Začal jsem chodit do Cincinnati Tattoo a Piercing. Tam bylo spousta lidí, což potvrdilo, že jsou dobře známé a důvěryhodné.

Chlápek na předku se mě zeptal, jaké šperky jsem chtěl, a já jsem si vybral 14g prsten pro bradavku a totéž pro mou kapuci. Když jsem se vrátil, abych byl propíchnut, měl jsem majitele ateliéru, který dělá piercingy více než 35 let, což mi pomohlo. (Určitě nechcete, aby se někdo na těch piercích vyškrábal!) Řekl mi, že to, co jsem si vybral pro bradavku, bylo to nejlepší a že to bylo trochu větší, protože bys nechtěl počáteční prsten příliš malý kvůli otoku.

Piercing bradavky

Byl velmi profesionální, necítil jsem se trápně vůbec. Přiložil svorky, chytil jsem nohu a židli a vzal jsem dech a BAM, to bylo.

Řekl mi, že jsem byl jedním z nejlepších, který měl, pokud se nepohyboval, a bylo to asi proto, že to nebylo tak špatné. Ačkoli to bolelo trochu horší než moje piercing jazyka, to se cítil jako trochu drsná hra, která je možná jen trochu víc než byste vlastně chtěli.

Clitoral Hood Piercing

Další byl propíchnutý clit a on mi řekl, že většina lidí mu říká, že to není tak špatné.

Řekl mi, že místo kruhu jsem si vybral, že barbell bude pro mě lepší, protože hraji sport a že se to nestane. Také mi řekl, že vertikální piercing by byl pro můj typ těla lepší. Řekl mi, že to můžu dát lehce na stranu, protože mám žílu, že nechce zasáhnout.

Takže jsem lehl a dal svorky. OMG, pomyslel jsem si, tohle to bolí jako peklo! Uvolnil mi svorky a to bylo mnohem lepší. Ale očekávání v mé hlavě bylo hrozné, protože jsem si myslela: "Dobře, jestli ty svorky ublížili tak špatně, jaký bude ten piercing?" Popadl jsem na stůl a on mi řekl, abych se nadechl ... Udělal jsem a WHAM! Bylo to jediné, co jsem mohl dělat, abych nevykřikla. Mumlal jsem Můj BŮH, protože jsem si jistý, že každá žila na krku se okamžitě vyčlenila. Bolelo to tak špatně. Bolelo to tak špatně, že všechny napjatosti, které jsem udělal, když jsem jehlu pustil, způsobil, že se slzami táhnou do očí (ne pláče, jen se zalévá).

1

ALE! Neříkám to, abych vás odradil od toho, abych to udělal, jen vám řeknu pravdivý závěr mého příběhu. Vytáhl svorky a bylo to, že se nic nestalo.

Piercing se nezachytil a já jsem šel a posadil se do auta, jel jsem domů a vyšel tu noc.

Jediné, co musím udělat, je umýt oba piercingy dvakrát denně s normálními antibakteriálními mýdly ... nedokážu být jednodušší než tohle!

Happy s výsledky

Mohu však říci, že když se mi bradavka uzdraví, dostanu barbu, je těžké udržet kroužek, aby se na něho nedotkla. Ale moje rada k vám je, že i když jsem jim ještě neměl šanci je použít, jsou krásné. Pro množství rychlé bolesti to rozhodně stojí za to. Doufám, že můj příběh vám možná trochu pomohl a že vás přesvědčí, abyste to udělal.

-Staci

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =