Home / Tetování a piercing / Co jsou piercingy z frenulu?

Co jsou piercingy z frenulu?

Co jsou piercingy z frenulu?

Frenulové piercingy se týkají tří možných perorálních piercingů - jazyku frenulum, smajlíka a frowny. Tento článek se týká piercingu jazyka frenulum.

Co je Frenulum?

Frenulum je tenký pás pojivové tkáně, který spojuje dvě části těla, v tomto případě jazyk a podlahu úst. Většina lidí si ani nevšimne, že je to tam, ale termín "jazyk-vázaný" pochází z stavu, ve kterém je frenulum tak daleko vpřed nebo tak krátký, že omezuje přirozený pohyb jazyka.

Tento problém by vám mohl zabránit v tom, abyste během dospělých let získali propíchnutí jazyka. Vždy můžete zkrátit nebo odstranit frenul, ale máte také možnost propíchnout!

Kdo může dostat Frenulum piercing?

Můžete dostat frenulum piercing, pokud máte dostatek tkáně k dispozici. Na rozdíl od labial (pier) frenule piercings, to nepředstavuje žádné riziko pro vaše zuby nebo dásně, ale to může ještě třtiny na dně vašeho jazyka a podlahu úst, způsobující podráždění. Jednoduchý fakt, že je téměř neodolatelné "hrát" se cizími předměty v ústech, když je tahání a tahání na piercing s jazykem, může to opravdu bolet. Zejména během prvních pár týdnů se musíš snažit vzdorovat nutkání hrát si s ním.

Jaký druh šperku se používá pro propíchnutí frenulu?

Lingální frenulum může být úspěšně propíchnut buď zakřivenou činkou nebo CBR (obvykle 16 gauge), ale činka použitá pro počáteční piercing by měla být delší, aby se přizpůsobilo otoku během prvních týdnů léčby.

Pokud tomu tak je, zjistěte, zda vaše piercer nabízí bezplatnou změnu šperku, jakmile opuch ustoupí. Mnoho profesionálních obchodů zahrnuje tuto změnu šperku v počáteční ceně piercingu, protože nošení správné velikosti šperku je nesmírně důležité pro úspěšné a zdravé piercing.

Doba léčení pro všechny perorální piercing je poměrně krátká, pokud se s ním nehrajete, nemáte dobré ústní hygienu a nekouříte.

Pokud je to nutné, měli byste být dostatečně vyléčeni pro změnu šperku za 4 týdny.

1

About

Check Also

Co když nemám rád moje tetování?

Co když se vám nelíbí tetování? No, máte několik možností, jak odstranit laserové tetování na …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 85