Home / Tetování a piercing / Co je Piercing Smiley Frenulum?

Co je Piercing Smiley Frenulum?

Co je Piercing Smiley Frenulum?

Pokud zvednete horní rty a otočíte je dovnitř (při pohledu do zrcadla, samozřejmě), uvidíte velmi tenkou řadu kůže, která spojuje váš horní ret s čárou dásní. Tenká linie pojivové tkáně se nazývá frenulum. Když je frenulum pod horní rty propíchnuté, je to obvykle nazýváno Smiley - což dává smysl, protože je viditelné pouze tehdy, když se usmějete - nebo Scrumper. Máte také frenulum, které spojuje spodní ret s čárou dásní a jednou pod jazykem.

Frenulové propíchnutí by se mohlo týkat všech tří, ale čtěte dále, abyste se dozvěděli více o piercingu Smiley.

Piercing vaše horní pera Frenulum

Nesmí projít hodně tkáně, ale frenulové piercingy mohou být trochu bolestivé. Chyť si frenulum mezi palcem a ukazovákem a přitiskněte ho. Je to citlivá oblast. Ale je to poměrně rychle, léčí bez příliš velkých komplikací a je to hezké. Existuje však několik výstrah s tímto piercingem. Jeden - ne každý to může dostat. Pokud je vaše frenulum příliš malý, nemůže být propíchnut. Dvě - to může být náchylné k migraci a odmítnutí, protože tam není mnoho masa drží to na místě a přirozené pohyby rtů mohou klást důraz na piercing. A tři - může způsobit poškození zubů a / nebo zubů, což může nebo nemusí být vratné. Důležité je, abyste na ni pozorně sledovali jakékoli známky podráždění, odsazení, posunutí zubů, poškrábání v smaltu atd..

Šperky pro Smiley Piercings

Frenulové piercingy jsou jemné a proto musí být také šperky malé a jemné. Jedná se o jediný typ piercing, který obhajujeme použití šperků o rozměru menší než 18 gauge. 18 nebo 16 gauge CBR, která je velmi malá kolem - obvykle 1/2 palce - je vše, co tato jemná oblast může skutečně zvládnout.

Léčení je docela rychlé - asi čtyři týdny max pro zdravého nefajčiara.

1

About

Check Also

Co potřebujete vědět o vertikálním piercingu Clitoral Hood

POZNÁMKA: Následující stránka obsahuje obsah a materiály sexuální povahy, které mohou být nevhodné pro děti …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =