Home / Sukně / Street Style Inspirace: Jak nosit denim sukni

Street Style Inspirace: Jak nosit denim sukni

Jak to wear a jean skirt in every season

Naučte se, jak stylovat jean sukně pro každou sezónu.
Kirstin Sinclair / Getty Images

Denim sukně jsou skříňové náležitosti - ale ne každý ví, jak je stylovat, aby vypadali trendy nyní. Když hledám módní inspiraci a nápady na to, jak stylové skříňové základy, rád procházím aktuální fotografie ve stylu ulice, jak skutečné ženy nosí trendy džínové kousky každou sezónu. To je důvod, proč jsem sestavil tuto fotografickou galerii v ulici ve stylu nejvíce stylových způsobů, jakými nyní skutečné ženy nosí sukně jean, aby vás nadšeny, jak můžete tento džínový styl stylovat, abyste vytvořili různé oblečení.

02
z 09

Upgrade sukně Denim Maxi s bundou

Dlouho jean skirt outfit

Denim sukně maxi vypadá elegantně s tvídovou bundou.
Kirstin Sinclair / Getty Images

Můžete si myslet na denim maxi sukně jako příležitostné, bohémské položky. Jak je zde na obrázku, může být snadno navrženo tak, aby vypadalo elegantně pro městské oblečení, když jste vrstva na bavlněné tkané bundě inspirované Chanel, černé doplňky a jemné šperky.

03
z 09

City Chic Denim Sukně oblečení

Město-Chic-Denim-Sukně-outfit-kirstin-sinclair.jpg

City elegantní denim sukně outfit.
Kirstin Sinclair

Zde je stylová džínová sukně, kterou byste mohli nosit k práci - a pak za nápoje. Podívejte se, jak elegantní tento button-front denim sukně od Alexa Chung pro AG Jeans kolekce je, když spárován s lukem blůzu. Jsem inspirován přidáním vysoce kvalitních, barevných kožených doplňků, které rozjasňují celý oblek a vypadají tak, že vypadají spolu. To je skvělý příklad přechodného oblečení, které se můžete přizpůsobit i po celou sezónu. Pro chladnější měsíce noste čisté punčochy - trend, který v moderní době znovu zapálil oblíbený módní král Kate Middleton - a dlouhý kabát, jak je na obrázku.

04
z 09

Denim, který se vyrovnává se zakřiveným tvarem

Denim-To-Flatters-a-Curvy-Shape-kirstin-sinclair.jpg

Denim, který se vyrovnává se zakřiveným tvarem.
Kirstin Sinclair

Většina zakřivených žen ví, že na sobě mají světlejší barvy a tmavší na spodku mohou pomoci minimalizovat větší polovinu. Pokud máte tvar přesýpacích hodin s dostatečným hrudníkem a boky, je také důležité definovat pasu, která zvýrazňuje nejjemnější oblast těla. Zde je skvělý příklad toho, co se děje, v tomto oblečení košile s lehkým praním od Topshopu, spojeného s tmavší barvou A-line sukně značky. Vysoký pas na sukně také dává iluzi ještě tichšího pasu. Já také miluju zábavu, která se k tomuto oblečení přidává výběrem tašky a bot v nečekaných odstínech.

Podívejte se na další stylové způsoby, jak nyní nosit džínové košili.

05
z 09

Středová džínová sukně

The-Midi-Délka-Denim-Skirt-kirstin-sinclair.jpg

Středová džínová sukně.
Kirstin Sinclair

Džínsová midi sukně je velmi stylová právě teď. Můžete vidět, jak tato nová délka okamžitě dodává módu jednoduchému džínovskému oblečení s kabelovým pleteným svetrem a kotníčkem. Primární barevná peněženka je na víkendy zábavná, ale můžete si ji přepínat pro seriózní černý kožený tote a vypadat připravený na příležitostné dny v práci v těchto kusech.

06
z 09

Zkuste sukni namísto džín

Try-a-Sukně-namísto-Jeans-vanni-bassetti.jpg

Zkuste sukni namísto džín.
Vanni Bassetti

Někdy je styl jen o tom, že dělá něco mírně nečekaného. Zde je návod, jak si vyladit obvyklé oblečení z denního oblečení a mikiny, které vypadají trochu víc. Jednoduchá džínová sukně v délce přes kolena je překvapivě správná s tmavou mikinu a sako přítelem, s kvalitní obálkou, která doplňuje módu. Loafers, tenisky nebo kotníkové boty dodávají tomuto vzhledu chlapčenskou atmosféru, která vyhovuje tomuto setkání.

07
z 09

Zahřejte Denim Mini sukně s Faux kožou

Denim mini skirt outfit

Přidejte chlupatou vestu a punčochy na zimní zimní jeansovou mini sukni.
Pablo Cuadra / Getty Images

Pokud nechcete odkládat džínovou minisuknu pro pád a zimu, můžete si ji stylovat za chladnější měsíce, s punčochy a umělou kožešinou.

08
z 09

Denim Mini a bílá bavlněná košile

Jean skirt outfit with white shirt

Příležitostná šikovná bílá top a džínová sukně.
Marilyn Smith / Getty Images

Nic neříká bezmocný styl jako džínová cut-off mini-sukně. Pro vánoční oblečení můžete nakupovat, vyhlídkové a venku na oběd, spárovat krátkou džínovou sukni s lehkou bavlněnou nebo plátěnou tunikou. Noste špičku, která není nudná, a máte tak dlouhý, krátký vzhled a personalizujte oblečení svým oblíbeným doplňkem.

09
z 09

Nosit Denim s armádou Zelená

Wear-Denim-With-Army-Zelená-melodie-jeng.jpg

Nosit Denim s armádou Zelená.
Meldoie Jeng

Prudce řezané, tmavé prádlo denim se stalo látkou volbou pro návrháře, kteří chtějí udělat nové stylové prohlášení. Zde je džínový oblek Michael Kors personalizován s moderním armádně zeleným jarním kabátem a ponožkami pod sandály. Vyměňte boty za černé černé podpatky a vy můžete snadno nosit toto oblečení téměř kdekoli kromě (pro většinu z nás) práce.

1

About

Check Also

Využijte maximum své sukně Maxi s těmito nejlepšími možnostmi bot

U některých žen jsou maxi sukně a šaty pouze relevantní každých 5 nebo 10 let, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − = 76