Home / Sukně / Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v ‘Roman Holiday’

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v ‘Roman Holiday’

Pokaždé, když se dívám na "románskou dovolenou", jsem v úžasu nadšeného Audrey Hepburnova pasu a perfektních gaminových vlastností. Ale já jsem také zamilovaný do klasického hepburnského "when-in-Rome ensemble", doplněného okouzlujícím šátkem, bílou košili a kruhovou sukni.

Je to perfektní oblečení pro Hepburn, aby se nosila jako Ann, potlačená princezna, která uteče, aby prozkoumala Věčné město sama. V romantické komedii (vydané 27. srpna 1953) hraje Gregory Peck místního reportéra, který pomáhá Ann, ale tajně chce rozbít velkou příběh princezny. Ale samozřejmě, krásná romantika vaří. Film získal tři ceny Oscara: Nejlepší psaní, Hepburn za nejlepší herečku a legendární Edithova hlava pro nejlepší kostýmní návrh, jistě pro Hepburnův ikonický, romantický oblek, který vás přiměje jíst gelato na Španělských schodech.

Při příštím prohlídce Říma nebo vašeho rodného města přidejte do svého oblečení trochu "Roman Holiday" s těmito nadčasovými kusy.

Audrey Hepburn And Gregory Peck In 'Roman Holiday'

Archivovat fotografie / Stringer / Moviepix / Getty Images

Jedná se o konečné bílé košile, protože je vybavena a má otevřený límec v krku, který ukazuje trochu dekoltu. Je to jak rozkošný, tak spojený, a to i se svinutými rukávy. Hepburn měla v každodenním životě mnoho košilových košil, které byly spárované s kalhotami Capri a krátkými šortkami. Získáte roky z univerzální košile, jako je tato.

Tip: Roztrhněte se na bílou košili, která je vysoce kvalitní a hodí vás do odpaliště.

02
z 06

Šála

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v 'Roman Holiday'

Audrey Hepburnová, "Roman Holiday", Paramount Pictures

Pokud jezdíte na vesnici, nebo se jen projíždíte kolem města ve vašem voze, šála ochrání váš krk a přidáte do své bílé košile ještě něco z 50. let minulého století. Tento pruhovaný šátek na Hepburn je jednoduchý, ale elegantní. Jděte na malý šátek, který je asi 16 ½ "čtverečních.

Tip: Ušetřete si trochu peněz a najděte skvělý vinobraní šátek v garážovém prodeji, v obchodě s úsměvem nebo v podkroví své babičky.

03
z 06

Sukně

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v 'Roman Holiday'

Eddie Albert, Audrey Hepburn a Gregory Peck, "Roman Holiday" Paramount Pictures

Kruhová sukně je příkladem ženskosti středního století. Když je na středním úseku s páskem, podobně jako na Hepburnově záviděníhodném pasu, je tato silueta ostražitá a přitažlivá. Pokud máte kratší rámeček, rozhodněte se pro sukni, která hází těsně nad nebo těsně pod kolenem. Midi-délka sukně může přemoci malý rám nebo pohled matronly.

Tip: Dávejte pozor na skládané kruhy. Oni mohou přidat obvod i na nejmenší rámy.

04
z 06

Sandály

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v 'Roman Holiday'

"Roman Holiday" Paramount Pictures

Strappy, gladiátorské sandály, jako jsou tyto, dodávají okamžitou italskou atmosféru. Pokud jste ochuceni přes římské náměstí, nebo jen směřovali k místnímu supermarketu, sandály udržují soubor neformální a zároveň sofistikované. Ale ať děláte cokoli, nikdy se s tímto vzhledu nikdy nepoužívejte žabky. Žabky nejsou strappy sandály. Pokud potřebujete větší pohodlí, vyzkoušejte jednoduchý ballerinový byt.

Tip: Jako malá výška? Vyzkoušejte espadrilový sandál s nízkým klonem.

05
z 06

Vlasy

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v 'Roman Holiday'

Paolo Carlini a Audrey Hepburn, "Roman Holiday" Copyright Paramount Pictures

Na této slavné scéně se Hepburnova princezna Ann rozhodne rozkrájet své krásné dlouhé zámky do módní italské účesy, kterou její přátelský holič (hraje Paolo Carlini) říká, že je "v pohodě." Ne každý může vytáhnout prkno jako Hepburn, ale nápad je udržet si vlasy z tváře. Pokud máte dlouhé vlasy, vyhoďte ho do mladého koně nebo do chaotického updo (nic těžkého nebo přepracovaného). Pokud máte středně dlouhé zámky, zatlačte vlasy zpátky pomocí čelenky. Udržujte vlasy čisté, svěží a mladistvé.

Tip: Pokud se dostanete na pixie řez, držte ho roztržený a trochu chaotický. Bangy mohou být zubaté.

06
z 06

Líčení

Šaty jako ikona: Audrey Hepburn v 'Roman Holiday'

Audrey Hepburn, "Roman Holiday" Copyright Paramount Pictures

Hepburnová byla tak nádherná holka, že nepotřebovala hodně makeupu. Chcete-li získat tento vzhled, podívejte se na pokožku, udržujte pokožku dewy a přirozené a zvýrazněte oči. Řez horních víček černou oční linkou a ponechte spodní řasy čisté. Curl řasky s kalem řas a použít černé řasenky. Zanechte obočí hustě a naplňte je tužkou na obočí. Dokončete to s popu třešňově červené rtěnky.

Tip: Pamatujte, že méně je víc. Zaměřte se na oči a rty.

Držte krok s nejnovějšími zprávami o vinotéce na Twitteru @trendyjenny, Facebook, Pinterest, Google+ a Instagram

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2