Home / Spodní prádlo a plavky / Nejlepší bez ramínek podprsenka pro malé poprsí

Nejlepší bez ramínek podprsenka pro malé poprsí

Petite strapless bras

Peter Zelei Obrázky

Pokud máte malou poprsí a chcete nosit bez ramínek podprsenku, možnosti jsou jen málo a daleko. Existuje nedorozumění, že ženy s menšími hrudníky nepotřebují podporu nebo touhu po tvaru. Níže jsou některé z nejlepších bezvřetenových podprsenky pro ženy s menšími prsy. Z kabrioletových stylů s odnímatelným doplňkovým polstrováním k základním lisovaným stylům a šněrování bandeaus. Najděte nejlepší bezvadové podprsenky pro velikosti šálků A až C - které zůstávají nahoru - zde! 

Poznámka: Mějte na paměti, že pokud ramínek podprsenka neklouzá, může to být způsobeno špatným fit. Nosit přiléhavý kapela je nejdůležitějším aspektem podprsenky, která se hodí, a to nikdy není pravdivější, než když nosíte bez ramínek podprsenku. Ztraťte ty staré, opotřebované bezvaškové podprsenky, které stále padnou a investujte svůj čas a energii do jednoho, který zůstane, i když tančíte v noci!

02
z 06

Společnost Little Bra

The Little Bra Company Strapless Bra

Společnost Little Bra

Značka: Společnost Little Bra 

Vyzkoušejte tento styl: Sascha Lace Strapless Bra

Rozměry: 28-34 A-C, 36 A-B, 38A

Cena: 60,00 dolarů

Barvy: černá, nahá, perla

Jedna z nejlepších značek věnovaných malým poprsím a tělům, tato společnost uvažuje o všem, co se týče podpory bez ramínek. Pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj přirozený tvar, tato bezstříhová podprsenka se může pochlubit velkou podporou vašeho poprsí. Chceš trochu méně? Vyjměte odnímatelné podložky pro lehký vzestup a tvarování. Překrytí krajky je prakticky neviditelné pod oblečením a tento styl je k dispozici v hladké verzi šálku.

Dolní řádek: Velkou podporu a pevnou podporu pro drobné busty.

03
z 06

Wacoal

b.delight'd Strapless bra

b.temptoval Wacoal

Značka:  b.temptoval Wacoal

Vyzkoušejte tento styl: b.odvětvová podprsenka bez ramínek

Rozměry: 32A - 38D

Cena: 40,00 dolarů

Barvy: Praline, noci

Obrysové šálky této podprsenky jsou opatřeny elastickým potrubím na živůtek a silikonem na špičkách a spodcích šálků, aby se tato podprsenka udržely na místě. Vícenásobné umístění vnitřní smyčky převádí samostatné popruhy na ohlášku, v-krk, široký a / nebo přesně nastavený kříž. Na zádech je celá krajka a lemovaná síťovinou pro větší stabilitu a podporu, a pomalý styl. Jedná se o perfektní malou ramenní podprsenku pro drobné ženy, které nechtějí, aby mohutné množství push up.

Dolní řádek: Skvělé základní s jednoduchými, pěknými detaily.

04
z 06

Komando

Komando Double Take Strapless Bra

Komando

Značka: Komando

Vyzkoušejte tento styl: Double-Take Bandeau

Rozměry: Malé / Střední, Střední / Velké

Cena: 58,00 dolarů

Barvy: Černá nebo slonovina 

Commando Double-Take kolekce kombinuje luxe, raw-řezané italské mikrovlákno se zakázkovým designem krajky pro styly, které jsou stejně pohodlné, jak jsou krásné. S hladkým frontem z mikrovlákna a nádhernou krajkou na zádech, tato bandeau je perfektní pro šaty bez ramene nebo nástavce s otevřenými zády. Můžete si vyrobit tento bandeau součástí vašeho oblečení! Žádné podvazky nebo tvarované poháry znamená, že tvarování je minimální, což je skvělé pro příležitostné gal.

Dolní řádek: Neformální a módní volba pro minimalistickou ženu.

05
z 06

OnGossamer

Na Gossamer Strapless Bra

Na Gossamerovi

Značka: OnGossamer

Vyzkoušejte tento styl: Microglamour bez ramínek Bump It Up Bra

Rozměry: 30-36 A-D

Cena: 44,00 dolarů

Barvy: Černá a šampaňská

Od halteru a kříže přes kariéru a bez ramínek, bez ohledu na to, jak jsou popruhy stylizovány, zvyšuje busty o jednu celou velikost šálku. Zvraty ve středu dodávají výtah a styl. Vyrobeno z oka značky značky, je dost pohodlné, aby se nosilo každý den. 

Dolní řádek: Lehký a pohodlný s nárazem na podporu!

06
z 06

Cosabella

Cosabella Lace Bandeau Bra

Cosabella

Značka: Cosabella

Vyzkoušejte tento styl: Nikdy říci nikdy Flirtie bez ramínek krajka bandeau podprsenka

Rozměry: P, S, M, L

Cena: 55,00 dolarů

Barvy: Téměř 70 z čeho vybírat

Tato podprsenka je vyrobena v tolika barvách - je to jako jít do cukrárny! Je to obzvláště zábavné to vrstvit přes základní podprsenku nebo oblečení na vlastní pěst pro módní vzhled. Vyrobené z klasické čepice Never Say Never ™, široká páska s krajkovým páskem je vybarvená okrajem, který jemně opírá o kůži. Klouzá nad hlavou, bez háčku a očního uzávěru. Silikonová podšívka podél horní a spodní části zabraňuje vyklouznutí a bočním vykostěním v podpěře. 

Dolní řádek: Jednoduchý krajkový bandeau v téměř 70 barvách pro fashionisty.

1

About

Check Also

Co je třeba nosit na pláži

01 z 11 Contents1 Co je třeba nosit na pláži2 Co je třeba nosit na …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 21 =