Home / Spodní prádlo a plavky / Jste vlastníkem Enough Bras?

Jste vlastníkem Enough Bras?

Jste vlastníkem Enough Bras?

Od čtenáře jsme dostali následující otázku:

Vážení odborníci na rozpočet,

Kolik podprsenky potřebuju, opravdu? Prosím, řekni, že je to tisíc. Je tam prodej.

dík,

Maureen P.

Odpovědět

Vážení Maureen,

Je to tisíc. Také byste měli mít podprsenku v každé barvě duhy, nebo je to špatné pro vaši kůži nebo tak něco. Nemáš zač.

Ne vážně. I když si samozřejmě můžete koupit tolik podprsenky, kolik chcete a můžete si dovolit, opravdu potřebujete pouze čtyři:

Jedna opravdu pěkná podprsenka, s výhodou to převede na bez ramínek, takže jej můžete nosit s jakýmkoliv výstřihem.

1

Jedna sportovní podprsenka, která se skutečně hodí. Ti, kteří se protáhli z vysoké školy, se nepočítají. Pokud pracujete každý den, měli byste mít samozřejmě více než jednu, pokud nemáte rád prádlo tolik, že to budete chtít dělat každý den. V takovém případě mi upusťte řádek a dám vám vědět, kde bydlím. V mém domě je hromada prádla, která má vrstvy z doby paleolitu.

Dva denní podprsenky. Líbí se mi mít alespoň jednu podprsenku a jednu černou, ale opravdu důležitá věc je, že je každý den otáčíte. Nosení stejné podprsenky každý den způsobí, že se opotřebovávají rychleji. Také, pokud o tom přemýšlíte, je to něco hrubého. Neměli byste nosit stejnou košili několik dní za sebou. (Prosím, řekněte mi, že nebudete nosit stejnou košili několik dní za sebou. Lžete mi, pokud budete muset.)

Další důležitou věcí, kterou je třeba zvážit, je, jak dobře vaše podprsenky - čtyři, čtyřicet nebo čtyři tisíce z nich - hodí.

To znamená, že všechny vaše podprsenky budou pravděpodobně různé velikosti, a to je v pořádku.

Chcete-li se ujistit, že se vejdete, položte podprsenku a uvidíte, jak vypadá v zrcadle, a to jak při stojícím, tak i v sedě. Neměly by existovat žádné mezery ani výklenky, ať už v kapele nebo ve šálcích, a neměly by se do vás skrývat v žádném místě.

Poslední věc, kterou potřebujete, je dostat všechny gussied nahoru na den pouze na ukončení zcela rozptýlené nepohodlné podprsenky.

Pokud jste se pokusili o podprsenky, které již vlastníte, a zjistili jste, že se nezachytí, nejste sami: někteří odborníci si myslí, že až 85 procent z nás má na sobě špatně podprsenku. To má velký vliv na náš vzhled jako celek. Špatná velikost podprsenky může způsobit, že vypadáte těžší, starší a prostě nešťastný. (Vidět předchozí re: kopání drátů a popruhů a jejich vliv na naše obecné štěstí.) Kdybych vedl makeover show, velmi první věc, kterou bych udělal pro každého klienta, by bylo, aby je vzal do specialisty podprsenku fit dostat spodní prádlo, že se hodí jednou.

Který mi připomíná: Pokud jste nikdy nebyli vhodní pro podprsenku, stojí za to jít alespoň jednou, aby paní s měřicí páskou zjistila správnou velikost. Většina velkých obchodních domů má specializaci na podprsenku ve svých spodních prádlech. Nemusíte ani nakupovat podprsenky ze skladu, aby byly namontovány. Jdu každých pár let, jen abych si byl jistý, že stále měřím všechno správně, a ani jedna podprsenecká dáma mě nikdy nepomohla, abych něco koupila, když jsem udělal.

Snad to pomůže!

Obrázek: Spodní prádlo Addict / Flickr

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 67