Home / Sexualita / Ring My Bells: Průvodce ke stimulaci bradavek

Ring My Bells: Průvodce ke stimulaci bradavek

Ring My Bells: Průvodce ke stimulaci bradavek

Pokud se nepozdáte pečlivě, většina bradavek vypadá víceméně stejná. Existují samozřejmě různé barvy a rozměry, ale pro mnoho z nás, kteří o nich moc nepomysleli, jsou bradavky jako lokty. Mají funkci a my všichni víme, co to je.

A to je místo, kde nám tak mnoho z nás chybí. Je pravda, že většina z nás má bradavku nebo dvě (někteří z nás mají tři nebo více), ale určitě nemáme všechny stejné bradavky nebo stejný vztah k našim bradavkám.

Někteří z nás mohou mít bradavky, které jsme nikdy necítili ani nikdy neměli rád. Někteří z nás mohou mít jako dospělé bradavky, které se dramaticky změnily od toho, jak byly, když jsme byli mladší (možná kvůli chirurgii, věku nebo životním zkušenostem).

Bez ohledu na to, kolik máte, nebo co vypadají nebo se cítí, vaše bradavky a bradavky lidí, s nimiž se chcete sexu spojit, mohou být zdrojem sexuálního potěšení. Jakmile víte, že bradavky jsou součástí erotické krajiny, která se má objevit, uvádíme několik tipů, jak stimulovat bradavky..

Znáte o bradavce 

Každá bradavka je jedinečná, ale předtím, než prozkoumáte bradavku, zjistíte základy anatomie prsu. Bradavka není ostrov, je spojena s prsou a hrudníkem (části těla, které mají lidé všech pohlaví, ačkoli někteří jsou větší a citlivější než jiní). Hlavní tři zóny, které je třeba zvážit, jsou prsa, areola, což je oblast kolem bradavky a samotná bradavka.

Bradavky jsou víc než bradavky 

Pro lidi všech pohlaví, ale pravděpodobně víc pro lidi, kteří jsou považováni za ženy, prsa a bradavky mohou mít spoustu osobního a společenského významu. Jsou součástí těla, které je vystaveno spoustě nechtěné pozornosti a posměchu. Jsou zaměřeny na obavy z oblasti zdraví (např. Obavy z rakoviny prsu), plodnosti (např. Otázky, zda někdo bude schopen počat a kojit jedenkrát) a sexuální žádoucí (např. Mají správnou velikost a tvar, jsou citliví dost, ale není přecitlivělý).

Z těchto důvodů stojí za to zjistit něco o bradavkách, které se dotýkáte, než se k nim dotknete.

Někteří lidé mají rádi, že jejich bradavky jsou stimulovány, jiné vás nechtějí blízko. Možná se budete chtít zeptat (např. "Existují části vašeho těla, které milujete, když jste se dotýkali a části, které nemají rádi lidi, kteří se dotýkají?"), Ale pokud taková verbální komunikace nefunguje pro vás, snažte se být citliví když prozkoumáte tělo nového partnera. Pokud si je všimnete, že se ztuhne nebo se ztuhne nebo se zřejmě nudí, když povzbuzujete bradavky nebo prsy, berte na vědomí a možná jděte dál, nebo se zeptejte.

Dýchat než se dotknete 

Zatímco někteří lidé mají velmi agresivní stimulaci bradavek (viz níže), je vždy dobré začít pomalu a jemně. Nemusíte ani začít s dotykem. Pokud můžete použít ústa, abyste se dostali přes bradavky svého partnera, začněte hrát s dechem. Můžete vyfoukat tvrdé rty, abyste vytvořili chladný vánek, nebo se ještě přiblížíte a dýcháte otevřenou pusou, která vytváří teplý dech. Mnoho bradavek je vysoce citlivá jak na dotyk, tak na teplotu, takže když zkoumáte, zkuste si všimnout, jak váš partner i bradavky reagují.

1

Prozkoumat bradavky s dotykem 

Přemýšlejte o části vašeho těla, které vám dávají okamžitou zpětnou vazbu, a to může být nejlepším dílem, jak začít zkoumat bradavky s.

Pro některé lidi, které budou jejich prsty, pro druhé, to by mohly být jejich rty nebo jazyk, a pro někoho jiného by to mohlo být další část těla. Cokoli používáte, začněte jemným dotykem. Spuštění jemně může dát tělu čas, aby se dostal až k stimulaci. Tam jsou téměř nekonečné způsoby, jak se dotknout, ale klíč je vybudovat jak rychlostí stimulace a tlaku.

Z vnější strany 

Začněte daleko od bradavky a přesuňte se dovnitř. Všimněte si, jak se cítí různá pokožka, od prsou až po areola až po bradavku. Jemně aplikujte tlak a všimněte si, jak se různé části těla cítí pod kůží. Použijte kruhový pohyb, nebo pokud používáte ruku a prsty, jemně roztáhněte ruku přes prsa a přitom přiveďte prsty dohromady, aby se v době, kdy se spojí vaše prsty, jsou na bradavce.

Masírujte kolem bradavky, škádněte oblast a vůbec se jí nedotýkejte, vytvořte o ní mnohem více stimulace, než se na ni nanášíte.

Oblast je citlivá, takže dotyk od špiček prstů se bude lišit od dotyku na zadní straně ruky, kloubů nebo loktů. Pokud váš partner má rád kruhový pohyb, můžete to změnit tím, že půjdete ze širokých kruhů s pomalým pohybem do mnohem přísnějších kruhů s rychlejší stimulací.

Jakmile se dostanete k bradavce, můžete ji držet mezi dvěma prsty nebo jiným způsobem a působit na ni jemným tlakem a současně ji otáčet dopředu a dozadu. Neexistuje žádný způsob, jak to udělat, takže experimentování a věnování pozornosti tomu, co pracuje pro vašeho partnera, je způsob, jak jít.

Zevnitř ven 

Pokud už víte, že váš partner má rád stimulaci bradavek, můžete začít s bradavkou. Pojď na něj zhora a jemně začněte třepat nebo běhat kruhy kolem bradavky. Pak můžete rozložit svou stimulaci, kolem areola a pak hrudi. Nebo můžete začít jen s hrotem prstu na bradavce a bez odtržení prstem z bradavky pohybujete rukou tak, abyste vytvořili jakýsi špičatý vibrační pocit.

Pysky a jazyk 

Podle myšlenky zahájení pomalého a budování začínáte právě tím, že si vyčistíte uzavřené rty přes bradavku. Můžete pomalu otevírat rty tak, aby se bradavky dostaly do kontaktu s otevřenými ústy a v určitém okamžiku vám představily jazyk. Vyzkoušejte jazyk pomocí hrdla (buďto zvnějšku nebo zvenku venku). Hrajte s kruhovým a lapacími pohyby, každá z nich bude pro vašeho partnera jinak, protože plochý povrch vašeho jazyka má výraznou strukturu od špičky.

Chcete-li kousnout nebo ne kousnout? 

Pokud víte, že váš partner má rád intenzivnější stimulaci, nebo máte podezření, že by to mohlo, můžete zuby používat nejprve opatrně. Nehýbejte se rychle ani tvrdě, ale pokud chcete prozkoumat to, začněte tím, že jednoduše vložte bradavku jemně mezi zuby a opusťte je tam, používejte jazyk ke stimulaci bradavky, ale nevytvářejte vůbec žádný tlak se zuby.

Očekávání bude pro někoho napínavé (a nic pro ostatní neudělá). Jakmile máte oprávnění, může být něco, co váš partner chce, kousání a dokonce i kousání. Můžete také vytvořit pocit sání s ústy. Bude to něco jako někteří lidé a jiní ne. Nepředpokládejme, že na základě historie někoho nebo možné budoucnosti s kojením můžete říct, zda to bude něco příjemného a žádoucího. Stejně jako cokoli, když máte pochybnosti, zeptejte se.

Hrajte s teplotou 

Bradavky mohou být velmi citlivé na změny teploty a jak ukázalo mnoho klasických softcore celovečerních filmů, hra s teplotou (ať už je to ledová kostka pro studené nebo obyčejné bílé svíčky kapající vosk, pro teplo) je další způsob, jak brát stimulaci bradavky hlubší nebo intenzivnější úroveň. Led bude mít znecitlivělý efekt, takže ho pozvolně vkládejte a pokud nechcete, aby se znecitlivění dostavilo hned, nepoužívejte led na více než několik vteřin, aniž byste ho vyhnuli. Horký vosk může být naprosto bezpečný (je to vše o vosku, ne o plameni). Můžete si koupit speciální svíčky, které se taví při nižší teplotě (a proto nebudou hořet), ale většina obyčejných bílých svíček je také v pořádku. Vyzkoušejte to nejprve pro bezpečnost. Pokud chcete vědět víc, existuje celá kniha (i když je to krátká) o vosku a teplotní hře (srovnejte ceny).

Přitlačování 

Bradavky mohou být zabalené s nervovými zakončeními a nejcitlivější částí něčí hrudi, ale mohou vzít spoustu stimulace a někteří lidé zjistí, že skutečně mají pocit, že mají bradavky přitlačené. Nejde o to, jak děláte jako dítě, rychlé a nečekané uchopení malého kusu masa, který překvapuje a bolí. Zacvakávací bradavky jsou jemnější umělecké dílo. Je důležité nejprve vědět, že to je něco, co se vlastník bradavky bude líbit. Pokud nejste spokojeni se slovem, můžete vždy otestovat vodu tím, že si mezi prsty (bradavka) nejčastěji uchopíte bradavku a jemně ji stisknete a přidržíte.

Nehýbejte a neuvolňujte. Někteří se mohou líbit, ale většina z nich bude nepříjemně bolestivá. Jakmile dostanete bradavku mezi prsty, aplikujte tlak a podržte. Pokud se jim to líbí, můžete aplikovat trochu větší tlak a znovu držet. Když to děláte, vytlačujete z bradavky krev. Když se pusti, krev se spěje zpět do bradavky a vytvoří intenzivní pocit, který někteří lidé milují. Pokud pomalu uvolníte bradavku, vytvoří se vám jeden druh stimulace. Pokud ho uvolníte rychle, vytvoří jinou stimulaci. Není to správné nebo špatné, jen se ujistěte, že získáváte spoustu zpětné vazby od svého partnera, abyste věděli, co funguje a co není.

Svorky bradavky 

Lidé, kteří objeví, že mají pocit, že mají bradavky přitlačené, nebo si užívají jiné druhy intenzivní stimulace bradavek, možná chtějí prozkoumat bradavky. Jedná se o sexuální hračky navržené tak, aby se vešly na, kolem nebo kolem bradavky a vytvářely různé druhy stimulace. Úchytky na bradavky mohou být použity samostatně nebo s partnerem a v závislosti na způsobu, jakým se připevňují k bradavce a zda jsou nebo nejsou připojeny dvě upínací svorky, existují možnosti pro ovládání stimulace vsuvek pomocí svorek. Tam jsou také vibrační svorky bradavky, které mají další výhodu, že je možné sevřít na jiných částech těla.

1

About

Check Also

Vše o orgasmech

Orgasmy jsou považovány za konečnou destinaci každého sexuálního setkání. Je ironií, že tlak, který si …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 44