Home / Sexualita / Ne tak zřejmé důvody, proč je aféra zklamáním

Ne tak zřejmé důvody, proč je aféra zklamáním

Ne tak zřejmé důvody, proč je aféra zklamáním

Příběh se může na začátku cítit jako dobrý nápad. Může vám pomoci získat sebevědomí, abyste věděli, že stále máte "to." Můžete se cítit jako rebel, který stojí vedle pravidelných lidí s jejich nudným životem. Může to být vzrušující udržet tajemství. Nehovoříme-li, záležitost vás přivádí k nové osobě - ​​něco, co je mimo manželství.

Problémem s těmito "pluses" je, že mohou mít krátkodobý život a mohou být převáženy ohromujícími "minusy". Zvyknete si na sebevědomí a vzrušení z toho, že je rebel, může zmizet.

Lidé, kteří se zabývají nevěrou, si většinou dobře uvědomují důsledky svého manželství. To, o čem si tak neuvědomují, je způsob, jakým jejich nevýhoda tiše vykradne "radost", kterou cítí s novým partnerem.

Je náročné uspořádat peníze.

Záležitosti mohou být drahé. Dárky, hotelové pokoje, taxi a pokladny se rychle zvyšují. Kromě toho musíte být neustále v pohotovosti a záludnosti, abyste nebyli vyzváni k neobvyklému poplatku na výpisu z kreditní karty. Hledání způsobu, jak vysvětlit vašemu manželovi, proč je najednou méně peněz na potraviny nebo zdravotní účty, může být ještě těžší.

Pravděpodobně nebudete mít s kým někdo mluvit.

Konzultujeme rodinu, přátele a kolegy o důležitých událostech v našem životě. S radostí a bolestí sdílíme s nimi. Pokud jde o podvádění vašeho manžela, vaše důvěrníci nemusí být tím pravým lidem, aby vám mohli položit své otázky.

Mohou nesouhlasit s tím, co děláte, a neostávat za vámi. Může to být přísná zátěž, abyste neměli své obvyklé zvukové desky pro důležitý vývoj ve vašem životě. Zatímco může být skvělé mít na prvním místě velké tajemství, jakmile pochopíte jak tajná záležitost musí být, může ztratit část svého odvolání.

 

1

Vy nevyhnutelně se cítit vinen.

V některých případech by mimomanželský vztah mohl být považován za opodstatněný. Ať už je to váš flázový vztah s vaším manželem, není to jediný potenciální zdroj viny. Pokud je aféra vystavena, často otřese rodinu do jádra a může být zničující pro všechny členy rodiny včetně dětí. Spravedlivé nebo ne, děti většinou trpí nejvíce. Vina, kterou má rodič pocit, že ublíží na své děti, může být velmi těžké se dostat do minulosti.   

Budete vyčerpaní.

Jedním z důvodů, proč se lidské bytosti rozhodly držet s jednou rodinou najednou, je to, že může být téměř nemožné žonglovat několik rodin. Může to mít vše, co máte, jen abyste jednu rodinu správně zvedli.

Dokonce ani nezahrnuje celou druhou rodinu, která by vás přeměnila na váš čas a vaši mysl. Jednoduše s tajným milencem to může udělat. Mnoho lidí, kteří mají záležitosti, si stěžují na to, jak se jejich vina, nutnost plánovat na nadcházející den a veškerá tajemství s nimi uloví, když se jejich hlavy dotknou polštáře. Může to být velmi obtížné spát s tím v mysli a nedostatek spánku a duševního vyčerpání bude mít škodlivé účinky na vaše zdraví.

Přidání urážky ke zranění ...

Lidé často hledají záležitosti, když je život doma nepříjemný, nebo už není dost vzrušující. Noví partneři, kteří vás možná najdou, však nejsou speciálními super lidmi, kteří se nejprve zdají být. Tyto nové milostné zájmy jsou obyčejní lidé s vadami. Minulí první bludy mohou milovníky začít demonstrovat, že mohou být zkreslené, nepříjemné, netrpělivé, apatitické a lhostejné. Ještě horší je, jakmile si začnete všimnout nedostatků svého milence, často si začínáte u svého manžela pozorovat nádherné kvality, že váš paramour postrádá.

Pro některé je za to záležitost. Nejčastěji se však ukazuje, že to prostě je strašný nápad. Se všemi zřejmými a ne tak zřejmými riziky to prostě nestojí za cenu.

Pro další čtení koupíte od společnosti Amazon: Po záležitostech: Léčení bolesti a přestavování důvěry Když partner byl nevěrný, jak pomoci svému manželovi vyléčit ze své záležitosti: Kompaktní manuál pro nevěrné, ne "jen přátelé": Obnova důvěry a obnovení vašeho zdraví po nevěře

 

1

About

Check Also

Proč nemohu mít orgasmus?

Existuje mnoho důvodů, proč se někdo může cítit, jako by nemohl orgasmus. První věc, kterou …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 + = 79