Home / Sexualita / Ne dnes večer: Zde je to, jak úplně zabít náladu …

Ne dnes večer: Zde je to, jak úplně zabít náladu …

Ne dnes večer: Zde je to, jak úplně zabít náladu ...

Spoluautor: Lesli Doares, LMFT

Můžete myslet na fyzickou intimitu mezi muži a ženami jako na konečný kosmický vtip. Muži se fyzicky chovají jako způsob, jak se otevírat a emocionálně spojit, zatímco ženy potřebují cítit se citově propojené, aby se dostali fyzicky. Chci říct, kdo navrhl tento systém?

Vzhledem k tomu, že manželé hlásili, že mají častější a lepší sex než jejich jediní protějšky, zdá se, že alespoň některé páry se naučily, jak úspěšně orientovat rozdíly.

Pokud nejste jedním z těchto párů, možná budete chtít zvážit, zda je jedna z těchto běžných chyb důvodem.

Muži:

1. Náhodně popadala její části těla - Léčím ji jako jen zadek nebo cvok, nepochází vás k ní. Ani se jí nedotkne, když chceš sex. Skutečná náklonnost, bez připojených strun, zvýší intimitu, když je správný čas. A ano, ženy mohou říct rozdíl.

2. Cítím se vinným - Je to skutečné zhasnutí, pokud se objevíte, rozhněváte se nebo jinak špatně reagujete, když se vaše zálohy odmítnou. Vím, že je to škodlivé, ale vaše žena má vždy právo říkat ne. Pokud se to stane po celou dobu, pak je to skutečný problém, který je třeba řešit. Je-li to jen příležitostně, pak by se jí cítila špatně, jen by ji znechuceně. Nenávist končí pro vás oba opravdové vypnutí.

3. Má špatnou hygienu - Ženy si všimnou hustého obočí, nosu a ušních chloupků. Neočekáváme, že byste vypadali jako George Clooney, ale očekáváme, že si všimnete a postaráte se o vaši hygienu a péči.

Sprchování, čištění zubů, používání ústní vody a ořezávání vlasů, které rostou v nepřirozených oblastech, jsou nezbytné pro udržení atraktivity pro vašeho partnera. 

1

4. Neznamená to, že jste jako člověk - Účinkující wimpy není zapnutí. Ženy požívají mužů, kteří jsou asertivní, silní, ochranáři a přímí. (To není synonymem ovládání!) Může se to zdát stereotypní, ale ženy jsou přitahovány k mužským rysům.

Toto je evoluční vývoj, který se brzy nemění.

Ženy:

1. Nečiní mu prioritu - Váš chlap chce vědět, že ho chcete; že to záleží. Když dáte před sebou všechno ostatní - pokrmy, děti, Pinterest - to ho ubližuje a vaše manželství. Ženy mohou být skvělé multi-úkoly, ale ne pokud jde o sex. Pokud vaše hlava není tam, vaše tělo nemůže být. Pokud je s ním důvěrný, je naposledy v seznamu, ví to.

2. Nikdy se nezakládejte - Sex je způsob propojení na hluboké úrovni a měl by být pro vás oba prioritou. Když je ten, kdo vždy iniciuje, vytváří nerovnováhu ve vztahu. Možná jste jako mnoho žen, které nemají pocit touhy, dokud nejsou fyzicky vzrušeny, ale stále můžete být tím,.

3. Mluvíme příliš mnoho (ve špatném čase) - Mluvíte o cokoliv a všechno, co není sexy, špinavé nebo horké, když má náladu. Nechce slyšet, jak zapomněl dnešní změnu žárovky, jak malý Johny zkoušel zkoušku nebo jak moc nenávidíš jeho matku poté, co se k tobě vydává romantické návrhy. Není to čas si stěžovat nebo kvílení nebo chatování.

4. Nezajímá se o sebe - Jen proto, že jste se provdala za více než pár let, nedává vám povolení přestat holit, ořezávat si nehty nebo udržovat je čistě dolů ... zvláště dolů!

Muži jsou extrémně vizuální. Nechtějí, abyste byli líní v péči o vlasy nebo se nechali jít. Nechte své kořeny ukazovat, nikdy nosit make-up, mít tričko a sweatpants "uniforma" není lákavý. Je skvělé se s někým cítit dobře, ale víte, kdy jste se dostali do "příliš pohodlné" zóny.   

Pamatujte, že sexuální touha často začíná mimo ložnici. Sexuální vypnutí partnera nebo vynaložení minimálního úsilí na to, aby se váš partner stal, je krokem směrem k "manželství bez sexu". Nedovolte, aby tyto zásahy zasahovaly do takové kritické části vašeho vztahu.

Nákup na Amazonu:  Schéma trvalého manželství od Lesli Doares 

1

About

Check Also

Proč nemohu mít orgasmus?

Existuje mnoho důvodů, proč se někdo může cítit, jako by nemohl orgasmus. První věc, kterou …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − = 82