Home / Sexualita / Kde se dostala erekce?

Kde se dostala erekce?

Kde se dostala erekce?

Existuje několik absolutních tvrzení, které můžete udělat o penisu, ale ten, který zůstává docela konstantní, je, že penisy jsou nepředvídatelné a nespolehlivé.

Můžete mít 100 zážitků, když vaše penis (nebo penis jste s) reaguje, jak očekáváte, ale to neznamená, že 101. čas stejné erekce nebude dávat přednost měkému penisu před časem.

Pokud máte penis nebo máte pravidelný přístup k němu, pravděpodobně jste zažili čas, kdy byla požadována erekce, ale nezjistila se.

Nebo když přišla erekce, ale brzy zmizela. To je to, co znamená mít penis. To je běžné. Zatímco někdy to může být znakem problému, jindy jeho spravedlivou částí života; věci se vynořují, věci klesají.

Chcete-li pochopit, proč zmizí erekce, musíte nejprve pochopit, jak fungují erekce. Pokud víte, kolik systémů se podílejí na realizaci erekce, pravděpodobně vám dá nové ocenění za to, že se vůbec vůbec dějí.

Rozptýlení

Po prvním párkrát, kdy máte sex, je snadné jít na autopilot při sexuální aktivitě. Neznamená to, že se nemusíte bavit, ale víte, co se děje dál a jak to skončí, a to vám dovolí mít sex, i když jste trochu rozptýlení. Možná přemýšlíte o práci nebo něco z vaší sexuální minulosti. Možná uvažujete o argumentu, který jste měli, nebo se obáváte, že máte, nebo o tom, kdo nechá psa před spaním.

Rozptýlení znamená odpojení; vaše mysl jede na jednom místě, zatímco vaše tělo je někde jinde. Penis je velmi citlivá míra tohoto druhu rozptýlení. Někteří lidé mohou udržet erekci, i když ji necítí, ale u jiných může dokonce i malá rozptýlení způsobit měkký penis.

Všichni zažíváme rozptýlení, když děláme sex. A pokud se to stane, nemusí se to řešit. Ale pokud jste se neustále nacházeli rozrušeni a hrajete tím, že ztratíte erekci, mohlo by to být něco v sobě nebo ve vašem vztahu, který je třeba zpracovat.

Touha

Existuje společné přesvědčení, že každý, kdo má penis, je připraven k sexu kdykoli, kdekoliv a kdekoli. Je to běžné, ale falešné. Nikdo nechce sex pořád. A někdy chceme sex více než ostatní. Můžeme začít s sexem s někým, koho jsme, abychom je milovali. Není to tak, že se nám to nelíbí, ale pravdou je, že spíše spíme nebo možná se v našem těle v dnešní chvíli necítíme skvěle. Pokud touha mít sex v tuto chvíli není tam, opět, penis může reagovat v naturáliích.

1

Jenom proto, že v tuto chvíli nemáte pocit, že máte sex, neznamená to, že nechcete svého partnera obecně. Často je to partnerka osoby, která ztrácí erekci, která se obává, že to něco znamená "něco". Pokud nemohou dostat erekci, neznamená to, že mě nemilují? Nechtěla mě? Pokud se to stane, jasně to není to, co to znamená. Ale je to pro vás, abyste přemýšleli o sobě a buďte upřímní s tím, jak moc si přála sex se svým současným partnerem.

Pokud je odpověď "ne moc", pak musíte zjistit, zda je to kvůli druhu sexu, který máte (možná chcete něco jiného) nebo je to kvůli tomu, s kým máte sex? Nebo je to z jiného důvodu, co se týče toho, jak máte pocit o sobě?

Fyzický 

Erekce se stávají v důsledku mnoha fyzických procesů. Části těla se musí pohybovat, rozšiřovat a uzavírat; nervy musí reagovat na podněty a krev musí proudit správným směrem pod správným tlakem. Pokud nějaká část vašeho těla pracuje jinak, výsledkem může být vůbec žádná erekce; někdy to může být, že dostanete erekci, ale pak ji ztratíte dříve, než skončíte s ní.

Někdy se z důvodu něčeho, co se děje ve vašem těle, objeví erekce, a proto je tak důležité mluvit s lékařem a provést fyzickou prohlídku, pokud zjistíte, že vaše erekce jsou měkké s jakoukoliv pravidelností.

Ztráta erekce může znamenat, že vaše tělo poukazuje na to, že se děje něco jiného, ​​vyžaduje vaši pozornost. Nemusíte skočit k závěru, že je s vámi něco špatného, ​​ale doporučuje se, abyste se zkontrolovali, abyste to vyloučili.

Psychologický

Být rozptýlený může být momentální věc, ale vaše psychologie naprosto hraje roli v erekci. To zahrnuje věci jako všechny vaše předchozí sexuální zážitky, zejména jakékoli negativní nebo donucovací sexuální zážitky, které jste měli. Obsahuje také pocit sebe sama, vaši sexuální identitu a genderovou identitu a jak se s ní v tomto okamžiku cítíte. Konečně interpersonální nebo vztahové problémy, které můžete mít a nemusíte mluvit, se mohou projevit ve vašem sexuálním životě formou ztráty erekce, často v obzvláště významných okamžicích.

To, co to znamená, závisí na hodně. To nutně neznamená, že musíte ukončit svůj vztah. Nemusí to znamenat, že máte sex s někým, na koho nejste přitahováni. Nebo že opravdu chcete mít sex s někým jiného pohlaví nebo orientace. Nejde vždy o obří znamení, které by ukazovalo na pohřbívání pohlavního zneužívání v dětství. Někteří lidé ho mohou falešně a některé lidské tělo na chvíli chodí. Pokud však vaše erekce netrvají a vy vyloučíte fyzickou záležitost, může se doporučit mluvit s poradcem nebo sexuálním terapeutem.

Léky

Existuje mnoho různých druhů léků, které způsobují erektilní dysfunkci. Některé ztěžují erekci a další zvyšují šance, že po delší dobu nebudete schopni udržet erekci. Pokud užíváte jakoukoli lék, promluvte si s lékařem, který jej předepsal, a požádejte o sexuální vedlejší účinky. Mohou existovat alternativní léky, které můžete vyzkoušet, které nebudou mít vliv na vaše erekce stejným způsobem.

Spodní linie

Je důležité si uvědomit, že není realistické myslet si, že dostanete erekci kdykoli budete chtít nebo že se bude držet tak dlouho, jak budete chtít.

Tolik úzkosti sexuální výkonnosti vyplývá z nerealistických očekávání našich těl. A tato úzkost může zhoršovat a může být vlastně další příčinou ztráty vaší erekce. Nemusí být nic špatného s vámi, než se bojíte ztráty erekce.

Zabývat se tímto téměř vždy znamená mluvit. Mluvit s partnerem, mluvit se svým lékařem a / nebo mluvit upřímně se sebou.

1

About

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =