Home / Rozvod / Návštěva Tipy pro dopravu: Vybírání neutrální polohy

Návštěva Tipy pro dopravu: Vybírání neutrální polohy

Návštěva Tipy pro dopravu: Vybírání neutrální polohy

Návštěvnost odpovědnosti za přepravu by měla být uvedena ve vaší smlouvě o péči o dítě nebo rodičovském plánu. Toto předběžné plánování vylučuje zmatek v otázce, který rodič je zodpovědný za poskytování dopravy do pravidelných návštěv az nich. V některých situacích může být nezbytné provést návštěvnické převody na neutrálním místě. Podívejme se, jaká rozhodnutí se musí promítnout do vašeho plánu přepravy návštěv, jaké okolnosti by mohly vyžadovat použití neutrálního drop-off místa a jak zvládnout odmítnutí dopravy, aby se problém nevrátil k ublížení na soudu.

Co je třeba zahrnout do plánu přepravy návštěv

Do vašeho rodičovského plánu nebo smlouvy o péči o dítě byste měli zahrnout následující údaje o návštěvě:

  • Kdo je zodpovědný za přepravu do az návštěv
  • Používání dětských bezpečnostních zádržných systémů, včetně bezpečnostních pásů a sedadel / sedadel pro spolujezdce
  • Postupy, které je třeba dodržovat, pokud rodiče poskytující přepravu později (buď vyzdvihnutí nebo odklizení)
  • Jak by měly být přepravní náklady vyřizovány
  • Parametry pro děti, které létají samy (pokud je požadována letecká doprava)

Dokonce i v případě, že váš právník tyto problémy nepřináší, máte právo vyjádřit veškeré obavy ohledně právního poradenství (nebo je můžete sdílet v průběhu jednání o zprostředkování péče o děti). Všechna rozhodnutí, která dosáhnete ohledně návštěvních dopravních opatření nebo jiných otázek, by měla být zdokumentována, aby ukázala, na čem si každý souhlasíte. 

Výběr místa pro návštěvu

Pokud jste nebyli nařízeni soudem, aby jste v určitém místě provedli návštěvy, můžete s vaším bývalým pracovníkem spolupracovat, abyste rozhodli, kde se mají převody uskutečnit.

Můžete se rozhodnout, že se setkáte na centrálním, veřejném místě přibližně stejně vzdáleném od obou vašich rezidencí, nebo se můžete rozhodnout, že "Rodič A" vyzdvihne dítě na začátku návštěvy v jednom rezidenci a "Parent B" si vybere dítě na konci návštěvy v jiné rezidenci. Navíc můžete zjistit, že nejbezpečnější místo pro vaše převody je neutrální středisko.

Kdy použít polohu Neutral Drop-Off

Návštěvní doprava není vždy hladká. Ve skutečnosti je pro některé rodiny výlet z návštěvy přesně ten kontakt, který je mezi mámou a tátou nejspornější. Pokud zjistíte, že se vaše upouštěcí rutina stává napjatější, vaše ex používá příležitost k tomu, aby vás vyvolala, nebo se cítíte fyzicky ohrožená, pak budete možná muset iniciovat protokoly pro bezpečné navštívení. To znamená formálně založit - a používat - neutrální místo pro všechny návštěvníky.

Nalezení neutrální polohy v blízkosti vaší polohy:

  • Mluvte s vaším advokátem nebo požádejte místního soudního řádu pro žádosti o dotazy.
  • Zeptejte se na místní policejní stanici (která může být ve vaší komunitě již neutrální).
  • Vyhledávat seznamy online prostřednictvím Sledované návštěvnické sítě a Správy pro děti a rodiny, které na svých webových stránkách udržují seznamy neutrálních center pro odklizení.
  • Obraťte se na oddělení dětských a rodinných služeb ve státě, kde najdete seznam neutrálních míst pro odkládání dat ve vaší oblasti.

Jak zabránit návštěvě Doprava odmítnout

Mnozí rodiče se ptají: "Co mám dělat, když druhý rodič odmítne poskytnout dopravu? Znamená to, že můžu odmítnout poslat své dítě k návštěvám bez rizika, že bych byl opovržen navštívením soudů?" Obecně řečeno, ne.

Pokud soud nařídí pravidelné navštěvování rodičů a dětí, měli byste udělat vše, co je v jejich silách, abyste zajistili, že se tyto návštěvy uskuteční - i když to znamená, že se o sebe postaráte.

1

About

Check Also

6 tipů pro obnovu citové přílohy po záležitosti

Ať už je to fyzické nebo emocionální, záležitosti vytrhují tkaninu manželství. Příběh může mít pocit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 63