Home / Rozvod / Krok za krokem k rozvodu pro muže

Krok za krokem k rozvodu pro muže

Krok za krokem k rozvodu pro muže

Rozvod je obvykle jednostranné rozhodnutí, které zachycuje svého manžela. Velmi zřídka se páry posadily a dospěly k rozhodnutí ukončit manželství společně. Ve většině situací se muž nechává bojovat s důsledky rozhodnutí manželky podat žádost o rozvod. Není snadné se zabývat přijetím manželky, že už nechce být v manželství.

Takové odmítnutí je velkou ránu pro emoční rovnováhu člověka.

Zůstává v něm bezspalé noci, myšlenky na to, že již jeho děti nejsou každodenní a obává se, že nebudou schopni chránit své zákonné práva v systému rodinných soudů, který někteří říkají, že upřednostňují ženy a matky během rozvodu.

Tento článek vám pomůže tím, že poskytne rady z pohledu muže a otce. Níže naleznete odkazy na články, které vás dovedou k běžným problémům, s kterými se muži setkávají během rozvodu.

 

Jak se muži mohou vyrovnat s emocionálními aspekty rozvodu

 

Proces rozvodu je zákonný. V tomto právním procesu není místo pro negativní emoce. Nejdůležitější věcí, kterou může člověk dělat, je zabývat se emocionálním aspektem rozvodu způsobem, který jim neumožňuje zasahovat do právních otázek.

Jinými slovy, potřebujete jasnou hlavu, myšlenkový proces, který je veden logikou, nikoli hněvem nebo strachem. Jediným způsobem, jak udržet emoce v souběhu s právním procesem, je naučit se správné strategie zvládání.

Nezakrývejte své emoce, nepopírajte pocity, nepracujte přes ně, abyste mohli být v nejlepším případě, když bojujete za vaše zákonná rozvodová práva.

1

Muži, jelikož jsou lepší, aby rozdělovali své emoce, jsou lépe přizpůsobeni právnímu aspektu rozvodového procesu. To je jedna věc, kterou máte od začátku ve vaší prospěch.

Muži jsou logickými myslitelkami, ženy jsou emocionální myslitelé!

Níže jsou odkazy na článek, který vám pomůže.

 • Tipy pro řešení stresu během rozvodu
 • Devět tipů pro péči o sebe během a po rozvodu
 • Rozpoznávání citových fází rozvodu

 

Jak mohou muži procházet právní proces rozvodu

 

Takže, odkud začnete, jakmile řešíte problémy srdce? Samozřejmě s rozvodovým právníkem! A jako člověk budeš potřebovat dobrý rozvodový advokát. Musíte hodně zvážit a hodně chránit. ALE, pokud máte dobrý rozvodový advokát, který má dobré vyjednávací schopnosti, můžete chránit svou roli otce a všechny ty majetek, které vy a vaše manželka získali v průběhu let. Podívejte se dolů na články, které vám pomohou najmout rozvodový advokát, který vás obhajuje.

 • Co je pro vás správné, zprostředkování rozvodového právníka?
 • Jak najít správce rozvodu
 • Otázky k dotazu při rozhovoru s rozvodovým právníkem
 • Top 5 věcí, které je třeba vzít v úvahu při pronájmu rozvodového právníka
 • Jaký druh zkušeností má mít rozvodový advokát?

 

Jak mohou lidé chránit práva dítěte při rozvodu

 

Jak jsem již uvedl, systém rodinného soudu může být předpojatý vůči ženám, pokud jde o péči o dítě.

Změna se však děje a otcové, kteří jsou ochotni jít navíc, získávají po rozvodu více času se svými dětmi. Stále více otců získává úschovu 50/50 a v některých případech i zákonnou péči o děti.

Je nutné, jako otcové, aby jste se nemohli hýbat v boji za uvěznění se svými dětmi na základě příběhů, které jste četli online. Hnutí za práva otců dělá hodně hluku o tom, že otcové nemohou získat 50 až 50 nebo plnou péči o své děti, ale nevíte, jaký bude výsledek ve vašem případě, dokud se nepokusíte u soudu získat vaše zákonný rodičovský čas. 

Níže jsou odkazy na články o sdílení rodičovství a opatrovnictví po rozvodu. Je nezbytné, aby každý otec si uvědomil důležitost své role v životě dítěte. Vaše žena může chtít rozvod, to neznamená, že se musíte stát návštěvníkem vašeho dítěte.

Při pronájmu advokáta se ujistěte, že chápe vaši touhu získat co nejvíce opatrovnictví a je ochoten jít za netopýr pro vás na soudu.

 • Důležitost rovného rodičovství
 • Sdílené rodiče mýty
 • Organizace, které obhajují práva otců a sdílené rodičovství
 • Zákony o péči a péči o dítě v USA
 • Druhy péče o dítě
 • Kalkulačky podpory dětí podle státu

 

Co muži očekávají během procesu rozvodu

 

Kroky, kterými projde během rozvodu, budou záviset na tom, ve kterém kraji žijete. Každý stát má rozdílné zákony o rozvodu a každý kraj má svůj vlastní postup. Váš rozvodový advokát bude a měl by být ochoten vás projít procesem rozvodu, který bude pro vás.

Níže je odkaz na článek, který vám poskytne představu o tom, co ve většině případů očekáváte.

 • Kroky zapojené do procesu rozvodu

 

Porozumění divizi manželských aktiv během rozvodu

 

Při rozdělení majetku během rozvodu soud nejprve určí, zda je majetek manželským nebo nemanželským majetkem. To může být velmi komplikovaný proces a je řešen podle zákonů vašeho státu. Níže najdete články, které se zabývají manželským majetkem a jak jsou distribuovány během rozvodu.

 • Jak je vlastnictví rozděleno do státu Equitable Distribution?
 • Problémy kolem Divize manželských aktiv
 • Co je QDRO?
 • Rozvodové vyrovnání a IRS
 • Jak vyjednat nejlepší možnou dohodu o dohodě o rozvodu
1

About

Check Also

Manželství a bezpodmínečná láska: Nedělejte dva zmatené

 Nezaměňujte manželskou lásku s bezpodmínečnou láskou Řekli jste: "Já dělám" a slíbil jsem, že miluji "lepší …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 4 =