Home / Rozvod / Jak přestat hádat s vaší Ex

Jak přestat hádat s vaší Ex

Někdy začíná obviněnou hlasovou zprávou nebo obzvláště negativní textovou zprávou. Jindy to vše, co je zapotřebí, je odmítavý pohled, který znervózňuje napětí mezi vámi. Naštěstí máte sílu, abyste ukončili tento negativní způsob spojení a úzkost, která s ní souvisí, a to mění, jak reagujete. Zastavte argumentování se svým ex použitím těchto technik při příštím pokusu o zahájení argumentu:

Podívejte se zpět na průběh vašeho společného rodičovského vztahu. Kdy se zdá, že nejvíce hádáte? Existuje určitý způsob komunikace, který usnadňuje kontakt se rozpadáním na obvinění a jmenování? Pokud ano, musíte změnit způsob komunikace.

Například, pokud váš ex volá domů pozdě v noci, vypněte vyzvánění a pokračujte následujícího dne prostřednictvím e-mailu. Nebo pokud vás neustále hromadí s textovými zprávami, omezíte svou odpověď na jednoduché potvrzení, že jste zprávu obdrželi.

02
z 05

Odložte konverzaci

Další užitečnou taktikou pro vypořádání se s argumentem ex je odložení konverzace na prašný čas. Například, pokud vaše bývá typicky využívá dětský odklad nebo vyzdvihnutí času k zahájení potíží, doporučujeme, abyste oba vyčkávali na diskusi o věci soukromě, telefonicky nebo e-mailem. Mnoho spoluobčanů považuje za užitečné naplánovat na tento účel týdenní schůzku "společného rodičovství", která se koná jednou týdně.

03
z 05

Odmítněte se bránit

To je mimořádně účinný způsob, jak přestat hádat se svými ex. Koneckonců, když odmítáte zapojit se do nezdravých způsobů vzájemného propojení, nakonec změníte existující vzorek vašich interakcí.

Například, pokud váš ex útočí na váš rodičovský styl, odmítněte zapojení do defenzivního vysvětlení vašich akcí. Místo toho si uvědomte, že právě proto, že jsou rozčarováni o určitou záležitost, a to neznamená, že jste "špatný rodič", a - v mnoha případech - mít argument o tom, že je nepřinese blíže k tomu, úhel pohledu.

04
z 05

Poznejte perspektivu jiné osoby

Ve skutečnosti je možné vyhnout se mnoha eskalovaným argumentům jednoduše tím, že poznáme, co se druhá osoba snaží říct, nebo jak se cítí v okamžiku. Například, pokud vás vaše bývalá obviňovala za to, že děláte děti dělat domácí úkoly před večeří, odpovězte "Slyším, co říkáte. Chtěli byste, abych se ujistil, že děti dělají své domácí úkoly před večeří. učinil jste to, nemusíte o tom hovořit ještě hned. Slyšel jsem vás. " Později si můžete přemýšlet o tom, co se pokoušel říct. Pokud je žádost hodnocena, můžete ji následně implementovat. Pokud ne, můžete jednoduše potvrdit požadavek na to, co je: rodič, který chce zvýšit strukturu v určité oblasti života svého dítěte.

05
z 05

Nech to být

Konečně, abys se ochránil před jedem, který se neustále cítí, jako bys byl v bitvě s tvým bývalým, budou chvíle, kdy prostě musíš "nechat to jít" a souhlasit s nesouhlasím. I kdybyste zůstali spolu a vychovali vaše děti jako partneři, bylo by spousta věcí, o kterých byste nesouhlasili. Jako různé osoby vaše styly rodičů nebudou přesně stejné a naštěstí vaše děti již znají vaše očekávání a dokážou se přizpůsobit těmto rozdílům. Když se rozhodnete opustit oblasti, ve kterých vás nejste přesvědčeni, můžete se zaměřit na váš vliv dělat mít nad svými dětmi a přestat hádat s vaším bývalým, abyste konečně mohli ukončit stálé napětí mezi vámi.

1

About

Check Also

Proč je Angelina Jolie žádána o fyzickou péči?

Podle spousty webových zábavních zpravodajských stránek Angelina Jolie podala žádost o rozvod od Brad Pitta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 2 =